ارتباط با ما در

اعطای وام تا سقف ۳۰ میلیون به برخی سربازان

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا از اعطای وام تا سقف ۳۰ میلیون به برخی سربازانی خبر داد که مهارت شغلی را در پادگانها آموزش ببینند.

منتشر شده

به گزارش جامعه ایرانی؛ سردار تقی مهری در حاشیه مراسم معارفه جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، اظهار کرد: سربازی یک ارزش و خدمت بزرگ در کشور است، به طوریکه بیش از نیمی از نیروهای ما در جنگ تحمیلی سربازان بودند.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا تصریح کرد: امسال حدود ۲۰۰ هزار سرباز مهارت شغلی را در پادگانها آموزش خواهند دید و مقرر شده تا پس از برگزاری کارگاه مهارت آموزی برای سربازان و قبولی در این دوره آموزشی، برای هر سرباز یک مهارت‌نامه با اعتبار بین‌المللی صادر شود و با هماهنگی با بانکها پس از اتمام خدمت سربازی به مشمولان تا سقف ۳۰ میلیون تومان وام داده خواهد شد.

وی با بیان اینکه سازمان وظیفه عمومی یکی از مهمترین رده‌های نیروهای مسلح است، افزود: مأموریت اصلی این سازمان احضار و اعزام مشمولان برای خدمت مقدس سربازی است، در نیمه نخست امسال حدود ۱۲۰ هزار نفر به سازمانهای نیروهای مسلح توزیع نیرو شدند.

مهری خاطرنشان کرد: طبق قانون به‌کارگیری مشمولان غایب در واحدهای صنفی، تمام شرکتها و کارخانه‌ها اعم از خصوصی و غیرخصوصی ممنوع است و کسانیکه اقدام به این‌کار کنند بنابر مصوبه مجلس باید جریمه شوند.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا متذکر شد: پس از تدابیر مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای (مدظله العالی)، قرارگاه مهارت‌آموزی برای خدمت قبل از سربازی، حین خدمت و پس از خدمت سربازی پیش‌بینی و راه‌اندازی شد تا براساس سطح سواد و رشته تحصیلی و مهارت شغلی نیروها را تقسیم‌بندی کنیم و طبق مهارت شغلی در یگان مربوطه خود مستقر خواهند شد.

جهت ثبت دیدگاه کلیک کنید

دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ادامه مطالعه

 

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.