ارتباط با ما در

تماس با ما

پایگاه جامعه ایرانی
مدیر مسئول: پیام برازجانی
آدرس: خیابان سئول، روبروی ورزشگاه انقلاب، خیابان ششم شرقی پلاک ۲
تلفن: ۲۲۶۵۷۳۵۵ فکس: ۸۸۸۴۷۹۰۳
ارسال یک پیامک خالی به ۵۰۰۰۲۴۴۴۴


[contact-form-7 id=”7″ title=”فرم تماس ۱″]

4 دیدگاه

یک دیدگاه

 1. کرامت سلیمی

  جمعه ۰۱ تیر ۱۳۹۷ در ۱۰:۴۴

  با سلام و احترام

  کتاب ” ترس نتیجه عدم آگاهیست ” را در سایت

  تک بوک و یا سایت کتاب سبز پیدا کنید و بخوانید.

  در این کتاب دلایل محکمی ارائه شده که سلاح اتمی وجود خارجی ندارد و حقیقت چیز دیگریست.

  این کتاب ارزش بحث و بررسی دارد.

  بی تفاوت نباشید و بدون تعصب ان را مطالعه کنید.

  در پناه خدای بزرگ باشید.

  لینک دانلود کتاب:

  yon.ir/CBvLc

 2. a1.mahmoody

  یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷ در ۱۵:۳۴

  با سلام -متاسفانه دولت حسن روحانی خیلی زود عنان اختیار را از کف داد و به امید میوه برجام نشست ؟ساختارهای اقتصادی ایران با بیش از 10 هزار شرکت و گروه های شبه دولتی که بیشترشان قابل رصد کردن نیستند خیلی زود باور کردند که دوباره بازهم از حساب کشی خبری نیست ؟مثلا مثل همین صندوق ذخیره فرهنگیان ؟
  رئیس دولت بجای چاره اندیشی برای این روزهای سخت وسیاه کشور رفت دنبال منشور تامین حقوق شهروندی و ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  البته بنده قصد نبش قبر گذشته ندارم اما در شرایط فعلی بهتر است اقای رئیس جمهور در بخش اقتصاد از افرادی مثل حسن سبحانی دانشگاه تهران یا طهماسب مظاهری و سایر افراد خبره بی غرض برای گره گشایی حداقل در حد تشکیل ستاد بررسی بحران اقتصادی وارد عمل شود؟
  2_دولت مجبور است برای جذب نقدینگی اوراق باسود 24 درصد بفروشد تا بتواند این سونامی نقدینگی در بازار را مهار کند ؟
  3_دولت می تواند از طریق بانک مرکزی به حقوق بگیران دولتی تعدادی سکه با قیمت تعادلی برای تعدیل وتنظیم بازار توزیع کند .مثل زمان میرحسین موسوی که به کارمندان بجای پول نقد در پایان سال سکه می دادند .
  4_ دولت بخش بزرگی از شرکت های دولتی وابسته به بخش های خصولتی مثل بانک ملت را منحل یا به بخش خصوصی واگذار کند .
  5-دولت اراضی قابل ارزشی دارد که می تواند بخشی از این اراضی را با مقیاس مثلا هکتاری درحد 100 تا 200 میلیون تومان تقسیم بندی کند و به سرمایه داران متوسط یا جز واگذارکند ؟
  6_ دولت می تواند در بخش مالیات این قدر خودش را درگیر کسبه جزء نکند وبخشی از این اختیارات را به اتحادیه های صنفی واگذارکند و بیشتر بدنبال وصول مالیات های کلان و میلیاردی باشد .
  7_دولت بایستی تمامی حساب های مالی باکف گردش مثلا ؟ تومان را رصد کند واز انها توضیح بخواهد برای انها سازوکارفرایندی تنظیم کند ؟
  8_ بخش عمده ای از اتباع بیگانه در ایران گردش های ملی خود را با واسطه اتباع ایرانی و یا خرید طلا وارز انجام می دهند وبیشتر این ها فرار مالیاتی دارند ؟
  9_ تنظیم وتصویب مقررات بصورت تصاعدی یا ایجاد محدودیت برای اشخاص در خرید سکه و خودرو و یا تشکیل پرونده مالیاتی واعتبارسنجی و ؟ایجاد محدویت های لازم و کارشناسی برای اشخاص حقوقی ؟چه ضرورتی دارد که قیمت خودر برای مصرف شخصی با مصارف دولتی مساوی باشد ؟
  باتشکر

 3. کرامت سلیمی

  دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ در ۰۳:۵۱

  حقیقت آنقدر با ارزش است که باید ان را در حصاری از دروغها پوشاند. (وینستون چرچیل )

  با سلام و عرض ادب و احترام خدمت مدیر محترم و سایر دست اندرکاران پایگاه خبری jamehirani

  ابتدای نوشته را مدخل می نامم نه مقدمه و حال انکه مقدمه ای بیش نیست
  .بدان امید که شما روزنامه نگاران و اصحاب رسانه را که از روی اخبار و
  موضوعات خیلی سریع عبور می کنید در یک مورد بخصوص به تأمل و تفکر
  بیشتر وادار نمایم.

  قبل از هر چیز بر این نکته اصرار می ورزم که مدعی نیستم که در نوشتن
  مقالاتم خود را کامل و بی نقص می دانم اما در راستای حل مشکلات جامعه
  تمام وجهه همت خود را
  .مخصوصا” بر بیان حقایق گذاشته ام

  تا بحال چند بار مقاله ای را با عنوان ” چند دلیل ساده که نشان می دهد سلاح اتمی وجود ندارد ” خدمتتان فرستاده ام اما متاسفانه بی اعتنا از کنار ان گذشتید و حتی به خودتان زحمت ندادید پاسخی برای بنده بفرستید.

  می دانید چرا هیچگاه به وحدت نمی رسیم زیرا خیلی از افراد به دنبال واقعیت و حقایق نیستند و حتی در مقابل فهمیدن حقیقت مقاومت می کنند و با خود فریبی زندگی می کنند.

  حتی رسانه ها نیز با اخباری که منتشر می کنند بیشتر به دنبال جلب توجه هستند و اکثر این رسانه ها یا در حاشیه قرار گرفته اند و یا در حال بی اهمیت شدن هستند. زیرا رسانه ها نیز یا می خواهند اخبار جذاب منتشر کنند تا مورد توجه قرار گیرند و یا در انتشار اخبار به گونه ای عمل می کنند تا به مذاق صاحبان قدرت خوش امده و به انها نزدیک شوند.

  بیشتر رسانه های ما یا وابسته به قدرت و یا ترسو هستند و انچیزی را که باید انتشار دهند منتشر نمی کنند. ( البته سوء تفاهم نشود)

  مسلما” در چنین فضایی حقایق یا پوشانده شده و یا تحریف می شوند و رفته رفته دروغها در لباس حقیقت ظاهر شده و خود را در باورها قرار می دهند و باعث می شود که جامعه ان طوری که صاحبان قدرت و صاحبان سرمایه می خواهند مهندسی و هدایت شود و عملا” ملتها به بردگی گرفته شوند.

  یکی از بزرگترین دروغهایی که به بشریت گفته شده است وجود سلاحی غیرواقعی و خیالی به نام بمب اتمی می باشد که دلایل زیادی وجود دارد که چنین سلاحی مطلقا” وجود ندارد و فقط برای ایجاد رعب و وحشت در میان ملتها ان را عنوان می کنند.

  بنده کتاب کوتاهی در باره دروغ بودن سلاح هسته ای نوشته ام و نام ان را گذاشته ام ” ترس نتیجه عدم آگاهیست “. که چکیده ای از ان را با عنوان ” چند دلیل ساده که نشان می دهد سلاح اتمی وجود ندارد ” خدمتتان فرستادم که منتشر نکردید.

  این کتاب نتیجه حدود 32 سال مطالعه ، تحقیق و تفکر می باشد.

  اگر واقعا” به دنبال حقیقت هستید بدون هیچ پیش داوری و تعصب این مطلب را در سایتتان منتشر نمایید.

  در مورد این موضوع حقیقت ان چیزی نیست که سیاستمداران و رسانه های وابسته به انها می گویند بلکه حقیقت همان چیزیست که می خواهند ان را مخفی کنند.

  تا زمانی که این دروغ و دروغهای مشابه در باورها و ترس از این باورها در دلهاست امکان هیچ تحول اساسی در جامعه وجود ندارد و اوضاع روز به روز بدتر می شود که اوضاع آشفته اقتصادی و فرهنگی کشورمان گویای این واقعیت می باشد.

  انرژی هسته ای به صورت یک داستان پایان ناپذیر درامده و تمام وقت و انرژی صرف چنین موضوع دروغینی شده و در پناه این دروغ عده ای به دزدی و چپاول در مملکت مشغولند.

  شما هرچقدر از دزدیها و فسادهای مالی و اقتصادی بنویسید فایده ای ندارد و همچنان دزدیها و فساد ادامه دارد و خواهد داشت. چون متاسفانه در کشور ما به معنای واقعی رسالت هیچکدام از نهادهای اطلاعاتی و امنیتی و همینطور نهادهای قضایی مبارزه با فسادهای مالی و اقتصادی نیست.

  فارغ التحصیلان هسته ای در هر سطحی مورد بی توجهی قرار گرفته اند زیرا در عمل هیچ کارایی ندارند و عمر این افراد در کلاسهای بیهوده درسی هدر رفته است .و گاه در مقابل مجلس و یا نهادهای دیگر جمع می شوند و با التماس و خواری از مسئولان می خواهند که به انها شغلی داده شود.
  بعضی از انها به شغلهایی مثل مسافرکشی و یا کارهای خدماتی روی اورده اند.

  چند روز پیش یکی از نمایندگان مجلس در صحن مجلس عنوان کردند که چرا تعدادی از دانشمندان و فارغ التحصیلان هسته ای را به کشور عراق برده اند تا در ترمیم و بازسازی یکی از مکانهای مذهبی کمک دهند.

  ترمیم دیوارها کار کارگر است و بردن فارغ التحصیلان و دانشمندان هسته ای برای ترمیم این مکان نشان دهنده این است که انها هیچ ارزشی ندارند و تا زمانی به انها بها داده می شود که بتوانند از انها استفاده ابزاری کنند و با موضوع دروغینی به نام بمب اتمی مردم را بترسانند.

  به نظر بنده اگر شما اصحاب رسانه بتوانید درراستای افشای این دروغ حرکت نمایید بهتر نتیجه می گیرید.و برای افشای ان باید به صورت خاص دروغ بودن این موضوع مورد توجه قرار گیرد و با همکاری رسانه های مستقل و ازاد و همینطور دانشگاهها تبلیغات وسیعی داشته باشید وتمام وجهه همت خود را بر روی این موضوع بگذارید.و الا با تمرکز بر روی فسادهای مالی و دیگر فسادها بعد از مدتی تکراری و خسته کننده می شوند.و رسانه ها نیز ارزش و جایگاه خود را از دست خواهند داد.

  این فرصت را بدهید تا این موضوع از هر بعدی که بررسی شود مورد راستی آزمایی قرار گیرد.

  لازم به ذکر است این مطلب به عنوان مقاله علاوه بر سایتهای داخلی در سایتهای خارجی اسپوتنیک روسیه، اسلام تایمز لبنان و دری نیوز افغانستان نیز منتشر گردیده است.

  همچنین
  سازمان انرژی اتمی در بولتن خبری این سازمان مقاله دروغ بودن وجود سلاح اتمی و خیالی بودن ان را منتشر

  نموده است:

  لینک بولتن خبری:

  https://www.aeoi.org.ir/portal/file/?271451/-__-%D8%B3%D9%87-%D8%B4%D9%86%D8%A8%D9%87-1397.7.17-(1).pdf

  در پناه خدای بزرگ باشید.

  لینک دانلود کتاب ” ترس نتیجه عدم آگاهیست ” :

  yon.ir/wi4df

 4. کرامت سلیمی

  جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ در ۱۷:۴۱

  مدیر محترم سایت با سلام خدمت شما

  جسارتا” چرا مقاله بنده را در سایتتان منتشر نمی کنید.

  مشکل کجاست.

  مگر شما مدعی ازادی بیان و استقلال رسانه تان نیستید.

  ضمن اینکه

  سازمان انرژی اتمی نیز در بولتن خبری این سازمان مقاله دروغ بودن وجود سلاح اتمی و خیالی بودن ان را منتشر

  نموده است:

  لینک بولتن خبری:

  https://www.aeoi.org.ir/portal/file/?271451/-__-%D8%B3%D9%87-%D8%B4%D9%86%D8%A8%D9%87-1397.7.17-(1).pdf

  ممنون می شوم پاسخ دهید.

دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.