ارتباط با ما در

منتظر قالیباف هستم تا در میدان انقلاب سوالات مردم را از او بپرسم / قالیباف پاسخگوی سوالات مردم باشد، مجلس پیشکش

دبیرکل جهادگران گفت: من آقای قالیباف را به مناظره دعوت می‌کنم. معتقدم هنوز برای قالیباف زود است که به مجلس برود. باید اول به خیلی از سوال‌ها و عملکرد لودری خود در شهرداری به مردم پاسخ دهد.

منتشر شده

وهاب عزیزی، دبیرکل جهادگران ایران اسلامی روز پنجشنبه در نشست خبری در جمع خبرنگاران درباره مواضع این جبهه گفت: جبهه جریان جهادگران ایران اسلامی در آستانه انتخابات مجلس یازدهم طی یک فراخوان عمومی، ۴۵۰ نفر از کاندیداهای تهران به ستاد این جبهه رزومه ارائه دادند که در سه مرحله با انتخاب و نظر طرفداران خود و اعضای جهادگران مورد ارزیابی قرار گرفتند و لیست‌های ۱۲۴ نفری، ۹۰ نفری و ۲۶ نفری به ترتیب به اطلاع مردم رسید.
وی ادامه داد: امروز ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ لیست تکمیلی، نهایی و اصلی جهادگران (ائتلاف نیروهای انقلاب) با سر لیستی سیدمحمد حسینی وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی به مردم شریف ایران اعلام شد.
این فعال سیاسی گفت: جبهه جهادگران ایران اسلامی به لطف و عنایت خداوند در بین کاندیداهای خود املاک نجومی و حقوق نجومی‌بگیر ندارد. تمامی نامزدها انسان‌هایی سالم و پاک دست هستند که برای نهادینه کردن تفکر جهادی و تشکیل فراکسیون جهادگران در مجلس شورای اسلامی و پیگیری مطالبات به‌حق مردم پا به عرصه انتخابات گذاشته‌اند.
وی افزود: در این دوره مصمم‌تر از ادوار گذشته، وارد رقابت‌های انتخاباتی می‌شویم، چون معتقد هستیم سیستم مدیریتی و قانون‌گذاری کشور در چهل سال گذشته نتوانسته رضایت مردم و رهبری را فراهم کند.
دبیرکل جهادگران ایران اسلامی با بیان اینکه کسی که خود را کاندیدای ارزشی می‌نامد باید اتاق شیشه‌ای و شفاف داشته باشد، یادآور شد: تکثر احزاب و جناح‌ها خوب است و اعتقاد داریم جوانان دارای تخصص باید به عرصه سیاست و انتخابات مجلس ورود پیدا کنند و بر اساس فرامین رهبر معظم انقلاب باید جوانان حضور فعال داشته باشند.
وی با بیان اینکه دوران سهم‌خواهی گذشته است، یادآور شد: افرادی که در پی سهم‌خواهی هستند، آن‌قدر مست قدرت و سهم‌خواهی شده که صدای شکسته شدن استخوان‌های طبقه متوسط به پایین را نمی‌شنوند.
دبیرکل جهادگران ایران اسلامی در پاسخ به این پرسش که چرا جهادگران ایران اسلامی به دنبال ارائه لیست در سراسر کشور نیست و چرا فقط در تهران لیست می‌دهد، عنوان کرد: ما به دنبال این هستیم اول هسته را قوی کنیم.
وی در ادامه گفت: شاکله کشور از تیغ بی‌تدبیری اصحاب دروغ و شعار زخمی و رنجور است. تفکر جهادی برای نجات انقلاب از دست نااهلان برنامه دارد. ما معتقدیم تنها تفکر جهادی می‌تواند به این همه نابسامانی سامان دهد.
دبیرکل جهادگران با بیان اینکه دوران مدیریت لودری تمام شده است، گفت: من آقای قالیباف را به مناظره دعوت می‌کنم. معتقدم هنوز برای قالیباف زود است که به مجلس برود. باید اول به خیلی از سوال‌ها و عملکرد لودری خود در شهرداری به مردم پاسخ دهد.
دبیرکل جهادگران با بیان اینکه دوران مدیریت لودری تمام شده است، گفت: من آقای قالیباف را به مناظره در میدان انقلاب دعوت می کنم. معتقدم هنوز برای قالیباف زود است که به مجلس برود. باید اول به خیلی از سوال‌ها و عملکرد لودری خود در شهرداری به مردم پاسخ دهد. به نوعی باید به آقای قالیباف گفت به سوالات مردم پاسخ دهد، مجلس پیشکش.

جهت ثبت دیدگاه کلیک کنید

دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ادامه مطالعه

 

آخرین اخبار

مدیرکل خانه ایثارگران کل کشور:

انتخابات مظهر اراده ملت و اقتدار کشور است/ بصیرت ملت فتنه دشمنان را باطل می‌کند

زهرا ساعی: اصولگرایان امیدوارند با رای حداقلی به مجلس برسند

نشست خبری جهادگران ایران اسلامی با حضور دبیرکل و برخی نامزدها برگزار شد

مردم به پای صندوق رای نیایند، افراد دگم پایشان به مجلس یازدهم باز خواهد شد

مهدی شیخ: ایثارگری، مهمترین ویژگی حضرت زهرا (س) بود

بررسی کلی سه نوع شیشه اعم از شیشه رنگی، شیشه لاکوبل و شیشه های هوشمند

منتظر قالیباف هستم تا در میدان انقلاب سوالات مردم را از او بپرسم / قالیباف پاسخگوی سوالات مردم باشد، مجلس پیشکش

مدیرکل خانه ایثارگران استان تهران:

عزت کشور به برکت خون پاک شهدا و فرهنگ شهادت است

مدیرکل خانه ایثارگران استان تهران:

سخنان امام خامنه‌ای فصل‌الخطاب است/ خدمت به جامعه ایثارگری جزو دغدغه‌های مسوولان باشد

مدیرکل خانه ایثارگران استان تهران:

حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیعت با آرمان‌های شهید «سلیمانی» است

چرا باید هدیه بدهیم؟ نگاهی متفاوت به هدایای تبلیغاتی

مدیرکل خانه ایثارگران استان تهران طی یادداشتی اعلام کرد؛

ایرانیان از آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی عقب‌نشینی نمی‌کنند

به مناسبت ایام‌الله فجر صورت گرفت؛

تجدید بیعت خانه ایثارگران استان تهران با آرمان‌های امام راحل

مهرداد غفارهاشمی:

به کمک‌های سازمان بهزیستی در آینده امیدوار هستم

دکتر نبوی در همایش خیریه حمایت از بیماران ام اس مطرح کرد؛

بیش از ۸۰ هزار نفر بیمار ام اس در کشور/ نقش خیریه گل بوته‌های امید در توانمندسازی بیماران قابل انکار نیست

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.