ارتباط با ما در

فرمانده نیروی انتظامی خبرداد :

افزایش ۷۰ درصدی جرائم فضای مجازی در کشور

سردارحسین اشتری تاکید کرد: وضعیت آسیب‌های اجتماعی در کشور رو به افزایش است و تبع آن جرائم در فضای مجازی نیز بیش از ۷۰ درصد رشد داشته است.

منتشر شده

جامعه ایرانی – فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به افزایش آسیب‌های اجتماعی در فضای مجازی گفت: جرائم فضای مجازی در کشور ۷۰ درصد افزایش یافته است.

سردارحسین اشتری امروز در آئین تکریم و معارفه فرماندهی انتظامی استان زنجان، با بیان اینکه استان زنجان در شاخص‌های جرایم و آسیب‌های اجتماعی در ۱۵ شاخص تعیین شده آمار خوب و واقعی را نسبت به جمعیت این استان دارد، افزود: استان زنجان آمارهای خوبی در بحث کاهش آسیب‌های اجتماعی دارند این امر از ریشه مذهبی نشات می‌گیرد.

وی با بیان اینکه جرائم و آسیب‌های اجتماعی روزانه، ماهانه و فصلی در کل کشور رصد می‌شود، خاطر نشان کرد: وضعیت آسیب‌های اجتماعی در کشور رو به افزایش است.

فرمانده انتظامی با اشاره به افزایش آسیب‌های اجتماعی به ویژه در فضای مجازی افزود: جرائم در فضای مجازی بیش از ۷۰ درصد رشد داشته است.

وی با بیان اینکه در هر شهری‌، روستا و استانی که از نظر اعتقادی و مبانی دینی قویتر باشند جرائم کمتری دارند، بیان کرد: در محلی که یک روحانی فعال و دلسوز خوبی داشته باشیم قطعا در آن محل مشکلات کمتری خواهد بود.

اشتری با اشاره به اینکه در حدود ۷۰۰ کلانتری در کل کشور مرکز و دفاتر مشاوره راه اندازی شده و فعال است ابراز کرد: در این مراکز دعواهایی که به کلانتری‌ها ارجاع داده می‌شود مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی خانواده‌ها را گزینه اول و تاثیر گذار در کاهش جرائم عنوان کرد و افرود: اگر می‌خواهیم جرائم در جامعه کاهش یابد باید از خانواده شروع کنیم.

سردار اشتری با اشاره به اینکه برای کاهش جرائم همه باید پای کار باشند و نیروی انتظامی و دستگاه امنیتی تنها مسئول نیستند، افزود: باید همه کسانی که در این حوزه توانایی دارند پای کار بیایند.

وی با اشاره به اینکه امنیت امروز به برکت خون شهدا و هدایت‌های رهبری و حضور مردم در صحنه بدست آمده است، افزود: امروز امنیت با ثبات و مثال زدنی را در کشور داریم باید قدردان آن باشیم و به ارتقا آن کمک کنیم تا خدشه‌ای به حوزه امنیت در کشور وارد نشود.

فرمانده انتظامی با اشاره به اینکه براساس نظرسنجی اعتماد به نیروی انتظامی از سوی مردم ارتقا یافته است، افزود: اعتماد به نیروی انتظامی بالاترین سرمایه است.

وی در پایان سخنان خود، با بیان اینکه نیروی انتظامی باید طوری کار کند که یک مجرم با دیدن پلیس ترس و خوف داشته و با پنجه فولادین پلیس رو به رو شود، افزود: مردم نیز با دیدن پلیس در جامعه احساس آرامش و امنیت داشته باشد.

 

آخرین اخبار

مصطفی ترک همدانی

دادگاه تجدیدنظر هنگامه شهیدی برگزار نشد

از 30 دیماه

آغاز پیش فروش بلیت‌­های جشنواره فیلم فجر

دادستان آلمان مدعی شد

بازداشت جاسوس ایران در ارتش آلمان

با اعتبار 1450 میلیارد تومانی

بسته حمایتی کارگران واریز شد

در دیدار با سفیر ایران در بیروت

درخواست حریری از روحانی

آشنایی با روحانی خلع لباس شده

آقا میری؛ روحانی تلگرامی کیست؟ + عکس

ترکان خبر داد:

افشای علت کلافگی جهانگیری از ریاست جمهوری

مصوبه دولت بر زمین ماند

ایراد بنی اسرائیلی همتی به واردات خودرو خارجی

بهزاد نبوی: سوال اینجاست چرا تا این حد روی شعار «اصلاح‌طلب، اصولگرا، دیگه تمومه ماجرا» کار می‌کنند؟

بهرام پارسایی:

نظر کمیسیون اصل ۹۰ درباره افزایش قیمت‌ خودرو؛غیر قانونی است!

توئیت قدوسی از مافیای گوشت و سقوط هواپیمای ارتش

واکنش به مصاحبه جنجالی موسوی خوئینی‌ها

هاشمی رفسنجانی: مگر امام اجازه‌ای خلاف قانون می‌داد؟

پیش بینی سلیمی‌نمین از قطعیت فتنه‌ ۹۸

در نامه اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان

هزینه‌ جشنواره فیلم فجر زیر تیغ سازمان بازرسی کل

حناپی

پولی شدن تردد از تونل‌ها در حد کارشناسی است

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.