ارتباط با ما در

خرید تبلت قسطی | بدون ضامن از ایمن همراه

مفهوم خرید اقساطی برای اکثر مردم آشناست.  خرید قسطی به این صورت است که شما به جای پرداخت کامل کالای مورد نظر، در طی یک دوره زمانی معمولا چند ماه یا حتی چند سال مبلغ کمی به صورت ماهیانه پرداخت می کنید.

منتشر شده

تعداد زیادی از افراد برای کار و انجام فعالیت های روزانه خود به وسایل هوشمند مثل تبلت، لپ تاپ و موبایل نیاز دارند. بسیاری از مشاغل امروزه وابسته به تکنولوژی هستند، حتی اگر افراد برای انجام کار خود نیاز به وسایل هوشمند نداشته باشند با این حال در طول روز زمانی برای چک کردن شبکه های اجتماعی خود یا دیدن فیلم آنلاین و … اختصاص می دهند. در وضعیت اقتصادی حال حاضر شاید خرید این وسایل هوشمند برای بسیاری از افراد چالش باشد، ممکن است نتوانید مبلغ مورد نیاز را نقدا و یکجا پرداخت کنید و همچنین صبر کردن برای ذخیره شدن پول در وضعیت کنونی و تورم موجود سخت است پس بهترین راه برای شما خرید تبلت قسطی است.

بسیاری از فروشگاه ها به علت تورم زیاد حاضر به فروش قسطی تبلت نیستند ولی شما به راحتی می توانید تبلت قسطی از ایمن همراه بخرید.

برای خرید اقساطی اینجا کلیک کنید.

مزایای خرید تبلت قسطی

مفهوم خرید اقساطی برای اکثر مردم آشناست.  خرید قسطی به این صورت است که شما به جای پرداخت کامل کالای مورد نظر، در طی یک دوره زمانی معمولا چند ماه یا حتی چند سال مبلغ کمی به صورت ماهیانه پرداخت می کنید. بسیاری از مردم علاقه زیادی به این نوع خرید دارند. در ادامه به فواید خرید قسطی تبلت می پردازیم.

 

نگران کیف پول خالی خود نباشید

حتی برای افرادی که به طور خستگی ناپذیر برای بودجه ماهانه خود برنامه ریزی می کنند، ممکن است روزهایی داشته باشند که هیچ پولی برای هزینه های کلان نداشته باشند، به عنوان مثال، ممکن است تلفن خود را گم کنید یا تبلت شما خراب شود و به یک مورد فوری نیاز داشته باشید. با داشتن جیب خالی و نیاز ضروری، می توانید کالاها را خریداری کرده و اقساط را پرداخت کنید. خرید قسطی این اطمینان را می دهد که شما کالای مورد نظر یا وسیله هوشمند مورد نظر خود را دارید اما در اقساط قابل کنترل و کوچک هزینه آن را پرداخت می کنید.

 

به راحت ترین شکل خرید کنید

با پرداخت اقساط کمتری که ماهانه یا هفتگی پرداخت می شود، بیشتر مصرف کنندگان می توانند محصولات گران قیمت را خریداری کنند. این برای بسیاری از افراد یک نعمت است زیرا ممکن است بتوانند محصولی را بدست آورند که اگر فقط به صورت نقدی پرداخت شود، هرگز نمی توانستند آن را داشته باشند. با پرداخت اقساطی، افرادی که منابع محدودی دارند بسیار سود می برند و محصولات یا خدماتی را که آرزو کرده اند به دست می آورند.

خرید اضطراری

شما می تونید در مواقعی که فوراً به کالایی احتیاج دارید خرید اضطراری کنید. برای مثال در این دوران دانش آموزان و دانشجویان به صورت آنلاین و در خانه درس می خوانند و نیاز به وسایل هوشمند دارند در صورت نداشتن وسیله هوشمند مثل تبلت، لپ تاپ یا گوشی هوشمند شما نیاز به خرید فوری آن دارید و یا فرزند شما برای درس خواندن نیاز به تبلت دانش آموزی دارد. خرید تبلت قسطی به شما کمک خواهد کرد، به خصوص اگر هیچ سرمایه اضافی برای خرید ندارید. شما اقساط متناسب با توانایی های مالی خود را بازپرداخت خواهید کرد و دیگر نگران نرخ های گران قیمت نخواهید بود.

بازپرداخت های ثابت

نرخ سود و پرداخت ماهانه معمولاً در کل دوره بازپرداخت تعیین می شود. این به مصرف کننده اجازه می دهد تا جریان نقدی و هزینه های خود را بر این اساس برنامه ریزی کند. با این حال، برخی از مشاغل می توانند به مشتریان خود اجازه دهند هر زمان که پول دریافت کردند، پرداخت کنند و بدهی خود را به سرعت تمام کنند با این کار میزان قابل قبولی بدهی دارید که بدون مشکل از پس آن برمی آیید.

شرایط خرید تبلت قسطی

بسیاری از فروشندگان شرایط زیر را به خریداران خود برای خرید تبلت قسطی اعلام می کنند.

در بیشتر مواقع قسمتی از مبلغ تبلت را در ابتدا و پیش از تحویل تبلت از خریدار می گیرند. این مبلغ معمولا توسط فروشنده تعیین می شود.

فروشندگان از خریدار چک یا سفته می گیرند این ضمانتی برای پرداخت به موقع قسط ها است.

مبلغی برای پرداخت که معمولا به صورت ماهیانه است تعیین می شود.

در برخی موارد برخی از فروشگاه ها برای فروش قسطی تبلت از خریدار ضامن می خواهند به این صورت که خریدار باید فردی مطمئن را به عنوان ضامن معرفی کند.

برای مشاهده شرایط خرید اقساطی و ثبت سفارش کلیک کنید . 

شرایط ایمن همراه برای فروش اقساطی تبلت

 

شما به راحتی می توانید تبلت مورد نیاز خود را به صورت قسطی از سایت ایمن همراه خریداری کنید. ایمن همراه ۳ طرح برای خرید تبلت قسطی دارد:

طرح ایمن ۱:

این طرح ویژه تمامی صنوف است و مشاغل و شهروندان محترم است. فروش در طرح ایمن یک توسط شرکت انجام می گیرد و تا سقف ۵ میلیون تومان است. این میزان بر اساس اعتبار حساب شخص، یک سوم به صورت پیش پرداخت و الباقی طی ۶ قسط تسویه خواهد شد. به این صورت شما حتی نگران پیش پرداخت نیز نیستید و به راحتی می توانید خرید خود را انجام دهید.

 

مدارک مورد نیاز برای خرید تبلت قسطی:

 • تکمیل فرم اولیه برای استعلام و ارسال برای پشتیبانی شرکت
 • ارسال تصویری چک صیادی
 • تصویر کارت ملی
 • پرینت ۳ ماه حساب جاری دسته چک
 • دریافت چک های اقساط به صورت ماهیانه

 

تذکر: در طرح ایمن ۱ به ازای هر قسط حتما یک چک دریافت می گردد.

طرح ایمن ۲:

این نوع از فروش توسط شرکت انجام خواهد گرفت که ۳۰ درصد از مبلغ کل به صورت نقدی و مابقی طی ۶ الی ۱۲ قسط تسویه خواهد شد.

مدارک مورد نیاز برای خرید تبلت قسطی:

 • دانلود فرم و تکمیل فرم و ارسال برای پشتیبانی شرکت
 • کپی شناسنامه
 • آخرین فیش حقوقی
 • قبض محل سکونت
 • پرینت ۳ ماهه حساب

در صورت ارائه کسر از حقوق و پذیرش آن توسط شرکت، هنگام خرید یک برگه سفته نیز از شما دریافت می گردد و بدیهی است پس از پایان اقساط سفته به شما عودت داده می شود. در نظر داشته باشید که در حالتی که شرایط خرید اقساط با گواهی کسر از حقوق پردازنده اقساط خود شما هستید و قسط از حقوق شما کسر نمی گردد و اخذ گواهی توسط شرکت تنها جهت تضمین پرداخت قسط توسط شما می باشد.

 

طرح ایمن ۳:

مناطق ارسال در شهر تهران

 • شمال تا محدوده کاشانک
 • جنوب تا محدوده باقر شهر و پاسگاه نعمت آباد
 • غرب تا محدوده چیتگر
 • شرق تا محدوده حکیمیه

شهر های اطراف تهران:

پرند، اسلامشهر، رباط کریم، پردیس، دماوند، شمیرانات، لواسانات، شهریار، اندیشه، شهر مقدس، ملارد، سرآسیاب، مارلیک، چهار دانگه، بهارستان، واوان، نسیم شهر، نصیر شهر، شاهد شهر، صباشهر، رودهن، بوم هن، جاجرود، گیلاوند، فردوسیه، امیریه، وحیدیه

 

مناطق ارسال در شهر کرج:

 • جنوب تا محدوده مهرشهر (کیانمهر)
 • غرب تا محدوده بلوار خوارزمی
 • شرق تا محدوده شهرک جهان نما

 

مناطق ارسال شهر مشهد:

 • شمال تا محدوده بزرگراه شهید چراغچی و آزادی
 • جنوب تا محدوده بزرگراه کلانتری
 • شرق تا محدوده بزرگراه بابانظر

 

مناطق ارسال شهر اصفهان:

 • شمال تا محدوده بزرگراه شهید چمران (ردانی پور)
 • جنوب تا محدوده بزرگراه شهید کشوری (شهدای صفه، آقارب پرست)
 • غرب تا محدوده بزرگراه شهید خرازی (خیام، حبیب الهی، میثمی)
 • شرق تا محدوده بزرگراه شهید آقابابایی (صیاد شیرازی، همت)

 

مناطق ارسال شهر قم:

 • شمال تا محدوده بزرگراه امام علی
 • جنوب تا محدوده بلوار قائم (حضرت خدیجه، کریمی، صفاشهر)
 • غرب تا محدوده بزرگراه امام علی
 • شرق تا محدوده بزرگراه امام علی

 

این نوع از فروش توسط شرکت انجام خواهد گرفت تا سقف ۶ میلیون تومان بر اساس حساب شخص بدون پیش پرداخت و طی ۱۲ قسط تسویه خواهد شد.

فقط کافی است شما تصویر مدارک مربوط به هویت و گردش حساب خود را در پروفایل کاربری آپلود کنید.

لازم به ذکر است این مدارک صرفا برای اولین خرید است. در صورت بالا بودن نمره اعتبار در خرید های بعدی از ایمن همراه لزومی به ارسال دوباره مدارک وجود ندارد.

جزئیات اطلاعات و مدارک مورد تایید واحد اعتبار سنجی:

تایید هویت:

تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر شناسنامه

توجه خیلی مهم: دقت کنید حتما کارت ملی باید جدید بوده یا رسید تعویض داشته باشد.

 

تایید شغل:

پرینت گردش حساب ۳ ماهه آخر با مهر و امضای شعبه

توجه: فقط ارسال تصویر صفحه اول و دو صفحه آخر پرینت گردش حساب لازم است.

 

به این نکات توجه کنید:

نکته ۱: لازم به ذکر است در هنگام ارسال قرارداد کارت اعتباری خرید لازم است متقاضی اصل تمامی مدارکی که تصویر آن ها را ارسال کرده همراه خود داشته باشد.

نکته ۲: ایمن همراه به میزان دو برابر بدهی خریدار به عنوان ضمانت سفته دریافت می کند. تهیه سفته بر عهده ایمن همراه بوده و هزینه آن به مبلغ ثابت ۱۰.۰۰۰ تومان بر عهده مشتری است.

با توجه به سه طرح فوق ایمن ۱، ایمن ۲، ایمن ۳ شما با هر شرایط و وضعیتی می توانید به راحتی تبلت و وسایل هوشمند مورد نیاز خود را از ایمن همراه خریداری کنید و نگران هزینه آن نباشید.

جهت ثبت دیدگاه کلیک کنید

دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ادامه مطالعه

 

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.