ارتباط با ما در

پست بانک، ارز زیارتی اربعین ارائه می‌کند

عضو هیات مدیره پست بانک گفت: به منظور تسهیل اعزام زائران اربعین و طبق مجوز بانک مرکزی، شعب ارزی و شعب شهرستانهای سوسنگرد، خرمشهر، قصرشیرین، مهران و سقراط اهواز و مرکزی ایلام ارز اربعین ارائه می‌کنند.

منتشر شده

به گزارش جامعه ایرانی؛ روابط عمومی پست بانک به نقل از «محمدحسین مهرانی» اعلام کرد: هر یک از زائران امام حسین علیه السلام می‌توانند با مراجعه به شعب ارزی این بانک در سراسر کشور و همچنین شعب اعلام شده در استان‌های ایلام، خوزستان و کرمانشاه با ارائه گذرنامه معتبر و کارت ملی حداکثر ۱۰۰ یورو دریافت کنند.
وی تصریح کرد: فروش این نوع ارز تا ۲۵ مهرماه ادامه دارد و و زائران کربلای معلی و عتبات عالیات تا تاریخ اعلام شده فرصت دارند ازطریق این بانک ارز (یورو) خود را دریافت کنند.

عضو هیات مدیره بانک یاد شده تاکید کرد: مبنای نرخ ارز یورو اعلام شده برای زائران، نرخ فروش شروع بازار ثانویه ارز (مندرج در سامانه معاملات الکترونیکی ارز- ETS) بوده که به صورت روزانه از سوی اداره کل معاملات ارزی و روابط کارگزاری بانک مرکزی اعلام می شود و هیچگونه کارمزدی هم از زائران دریافت نمی‌شود.

جهت ثبت دیدگاه کلیک کنید

دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ادامه مطالعه

 

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.