ارتباط با ما در

بهترین نوع قفل ریموت دار اتاق مدیر ، کدام است؟

برای اینکه بتوانید این نوع محصولات را با بهترین قیمت تهیه کنید، در درجه‌ی اول حتماً باید به مراکز و فروشگاه‌های معتبر مراجعه کنید. ضمن اینکه بررسی عوامل تأثیرگذار در تعیین قیمت قفل ریموت‌دار نیز حائز اهمیت خواهد بود. به طور کلی موارد زیر در تعیین قیمت نهایی این محصولات مؤثر هستند.

منتشر شده

بهترین نوع قفل ریموت دار اتاق مدیر، کدام است

قفل ریموت دار برقی بوده و بوسیله‌ی مدار گیرنده و با استفاده از ریموت مدیریت می‌شود. این نوع قفل از جمله قفل‌های محبوب در بازار است که برای موقعیت‌های مختلف مانند درب خودرو، پارکینگ و حتی اتاق مدیر بکار گرفته می‌شود. به طور کلی قفل ریموتی درب اتاق برای انواع درب‌ها از جمله چوبی، فلزی و ضدسرقت استفاده شده که عملکرد فوق‌العاده‌ای دارد. گفتنی است که در حال حاضر برند‌های مختلفی برای قفل ریموت کنترلی اتاق مدیر عرضه شده است که باید به جهت خرید بهترین قفل ریموت‌دار بررسی همه جانبه‌ی این قفل‌ها را در نظر داشت. به همین منظور ما در این مقاله قصد داریم درباره‌ی قفل برقی ریموت کنترلی اطلاعات مناسبی را در اختیارتان قرار دهیم.

images_1669319126.png

انواع مدل‌های قفل ریموت دار

اگر قصد خرید قفل ریموت دار فروشگاه یا دیگر موقعیت‌های دلخواه را دارید، پر واضح است که باید با انواع و اقسام این نوع قفل‌ها آشنا باشید که ما در ادامه به مهم‌ترین انواع این قفل اشاره می‌کنیم:

– قفل برقی ریموتی زبانه‌دار. این نوع قفل ریموتی برای درب‌هایی نصب می‌شود که دارای قفل معمولی هستند. در واقع بیشترین استفاده از این نوع قفل برقی ریموت کنترلی برای اتاق مدیران یا مطب‌ها است.

– قفل ریموت شفتی. اگر برای موقعیت‌هایی مانند طلافروشی، صرافی و… نیاز به قفل ریموت دار هستید، پیشنهاد می‌کنیم که حتماً از این نوع قفل بهره‌مند شوید چرا که ویژگی اصلی این نوع قفل امنیت فوق‌العاده بالایی است که در اختیار افراد قرار می‌دهد.

– قفل ریموت‌دار مغناطیسی. این نوع قفل‌ها معمولاً دارای اندازه‌ی بزرگ هستند و امنیت متوسطی دارند. البته ناگفته نماند به دلیل استفاده از آهنربا در این نوع قفل ریموت‌دار و مصرف دائمی برق، استفاده از قفل مغناطیسی در همه‌ی موقعیت‌ها شدنی نخواهد بود.

سایر محصولات:

درب اتوماتیک شیشه ای

آرام بند درب ورودی

شماره تماس:

۰۲۱-۶۶۱۵۱۹۴۷
۰۲۱-۹۱۰۲۴۱۰۴

مزایای استفاده از قفل ریموتی اتاق مدیر

استفاده از بهترین نوع قفل ریموت دار برای اتاق مدیر دارای مزیت‌هایی است که در ادامه سعی می‌کنیم به مهم‌ترین این موارد اشاره کنیم:

– ایمنی فوق‌العاده عالی. امنیت برای موقعیت‌هایی مانند اتاق مدیر بسیار دارای اهمیت است. به طور کلی سازمان‌ها و اداراتی که اتاق مدیرعامل دارد باید به فکر مراقبت از مدارک و پرونده‌های مهم باشند که در این خصوص بکارگیری از قفل ریموت کنترلی اتاق مدیر بهترین پیشنهاد خواهد بود.

– کنترل از راه دور. از مهم‌ترین مزیت‌های بکارگیری از این نوع قفل‌ها مدیریت و کنترل از راه دور است که این امکان را به مدیران مجموعه‌ها می‌دهد که در صورت نیاز حتی از راه دور نیز به باز و بسته کردن درب اتاق اقدام کنند.

– نصب ساده. احتمالاً به این موضوع فکر کرده‌اید که برای نصب قفل برقی ریموتی نیاز به تخصص است. اما باید عنوان کنیم که بر خلاف ظاهر سفت و سخت این نوع قفل‌ها اکثر افراد بدون دغدغه‌ی خاصی می‌توانند به نصب قفل ریموت دار اقدام کنند.

– سازگاری با سیستم‌های امنیتی مختلف. قفل برقی ریموت کنترلی با سیستم‌های کنترل تردد، تشخیص چهره، اثرانگشت و… کاملاً مطابقت دارد و مجموعه‌ها به راحتی می‌توانند از این نوع قفل بهره‌مند شوند.

images_1667285273.png

نکات مهم خرید قفل ریموتی اتاق مدیر

حال در این بخش قصد داریم به برخی از مهم‌ترین نکات خرید انواع قفل ریموت دار اشاره کنیم که برای موقعیت‌هایی مانند اتاق مدیر و حتی فروشگاه‌ها قابل استفاده است:

– بررسی نوع قفل ریموت‌دار. در این مقاله به برخی از انواع قفل برقی ریموت‌دار پرداختیم که در نتیجه باید متوجه شده باشید که بر حسب نیازتان امکان دسترسی به انواع قفل ریموت دار را خواهید داشت. گفتنی است که در حال حاضر برند‌های مختلفی از این قفل در بازار وجود دارد که پس از بررسی به راحتی می‌توانید نوع دلخواه را خریداری نمایید.

– بررسی جنس قفل ریموت‌دار. در حال حاضر این نوع قفل‌ها در جنس‌های مختلف مانند برنج، فولاد و از همه مهم‌تر آهن عرضه شده‌اند که توصیه می‌کنیم برای خرید بهترین قفل ریموت کنترلی اتاق مدیر شرایط استفاده از قفل را در نظر داشته باشید.

– بررسی تعداد بوبین. پر واضح است که هر چه تعداد بوبین در قفل ریموت‌دار بیشتر باشد، کیفیت و طول عمر محصول نیز افزایش می‌یابد. توصیه می‌کنیم که برای این منظور می‌توانید از افراد باتجربه نیز مشورت بگیرید تا در نهایت بتوانید بهترین نوع قفل برقی را تهیه کنید.

– بررسی کیفیت زبانه و مغزی. از دیگر مواردی که باید در زمان خرید قفل برقی ریموتی توجه شود، کیفیت زبانه قفل است که طبیعتاً هر چه از جنس بهتری در نظر گرفته شده باشد، امنیت موقعیت مدنظر افزایش می‌یابد. پر واضح است که اگر در این زمینه تبحر آن‌چنانی ندارید، بهتر است که از افراد باتجربه در این زمینه مشورت کنید.

بررسی قیمت قفل ریموت‌دار

برای اینکه بتوانید این نوع محصولات را با بهترین قیمت تهیه کنید، در درجه‌ی اول حتماً باید به مراکز و فروشگاه‌های معتبر مراجعه کنید. ضمن اینکه بررسی عوامل تأثیرگذار در تعیین قیمت قفل ریموت‌دار نیز حائز اهمیت خواهد بود. به طور کلی موارد زیر در تعیین قیمت نهایی این محصولات مؤثر هستند:

– نوع برند. در حال حاضر برند‌های مختلفی به تولید این نوع قفل‌ها مشغول هستند که طبیعتاً هر چه برند استفاده شده محبوب‌تر باشد، قیمت قفل ریموت دار نیز بیشتر خواهد بود.

– کیفیت. مهم‌ترین عامل در تعیین قیمت این نوع قفل‌ها کیفیت است. توصیه می‌کنیم که حتماً قبل از انتخاب نهایی موارد مختلفی را بررسی کنید تا بهترین نوع را خریداری نمایید.

– گارانتی. خدمات پس از فروش و گارانتی برای چنین محصولاتی لازم است. اگر چه ممکن است در صورت گارانتی هزینه‌ی بیشتری را پرداخت کنید اما کاملاً صرفه اقتصادی خواهد داشت.

قیمت قفل ریموتی یاله آلمان yale

برای هر موقعیتی که احساس می‌کنید نیاز به قفل ریموت‌دار دارد، حتماً اقدام به خرید این نوع قفل‌ها کنید. امروزه خرید قفل ریموت دار فروشگاه‌ها و قفل ریموتی اتاق مدیر از مهم‌ترین اقداماتی هستند که مدیران مجموعه‌ها برای محافظت از موقعیت‌های دلخواه در نظر می‌گیرند. اما ممکن است با این دغدغه مواجه شده باشید که باید از چه مراکزی چنین محصولاتی را خریداری کنید که توصیه‌ی ما استفاده از معتبرترین فروشگاه‌های عرضه‌کننده انواع قفل برقی ریموتی است چرا که فقط در این صورت می‌توانید به باکیفیت‌ترین قفل ریموتی اتاق دسترسی داشته باشید.

جهت ثبت دیدگاه کلیک کنید

دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ادامه مطالعه

 

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.