ارتباط با ما در

تابحال در تهران اقدام به اجاره خودرو کرده‌اید؟

افرادی که خودروی شخصی ندارند و به صورت روزانه نیاز به استفاده از خودرو دارند تا به راحتی در شهر تهران تردد نمایند، اجاره خودرو در تهران می‌تواند بسیار کمک کننده باشد.

منتشر شده

افرادی که خودروی شخصی ندارند و به صورت روزانه نیاز به استفاده از خودرو دارند تا به راحتی در شهر تهران تردد نمایند، اجاره خودرو در تهران می‌تواند بسیار کمک کننده باشد. همچنین ممکن است بسیاری مایل باشند از ماشینی که در اختیار دارند کسب درآمد کنند. اما چگونه؟ اگر تا انتهای این مطلب همراه ما باشید، ضمن پرداختن به ویژگی‌های اجاره ماشین در تهران، مجموعه‌ای را به شما معرفی خواهیم کرد که هم می‌توانید اجاره ماشین خود را در تهران به آن‌ها بسپارید و یا برای انجام امور روزانه خود اقدام به اجاره خودرو در شهر تهران نمایید.

اجاره خودرو تهران به چه دلایلی مناسب است؟

در سال‌های اخیر نه تنها در شهر تهران بلکه در بسیاری از شهرهای ایران امکان اجاره خودرو فراهم شده و بسیاری از افراد از این شرایط استقبال کرده و مایلند برای گشت و گذار در یک شهر توریستی و یا برای انجام کارهای اداری، مجالس عروسی و جشن‌ها در تهران اقدام به اجاره ماشین نمایند.

یکی از مهم‌ترین دلایل مراجعه به شرکت‌های اجاره ماشین تهران این است که در حال حاضر با بالا رفتن قیمت خودرو بخصوص خودروهای خارجی بسیاری از افراد امکان خرید خودرو مورد نظر خود را ندارند و برای شرکت در یک مراسم خاص مانند معاملات کاری، جشن‌ها و عروسی‌ها مایلند خودروی لوکس و گرانقیمتی را اجاره نمایند.

همچنین بسیاری از افراد خودروهای گرانقیمتی دارند و در برخی روزهای هفته نیازی به استفاده از آن ندارند، بنابراین می‌توانند با اجاره دادن آن توسط شرکت‌های اجاره ماشین تهران، از این طریق اقدام به کسب درآمد نمایند.

در این خصوص نیز شرکت‌های اجاره ماشین تهران موظفند مدارک معتبری را از فرد اجاره کننده خودرو دریافت نمایند تا مشکلی در این میان برای خودروی شما به وجود نیاید و دچار دردسر نشوید. به عنوان مثال مدارکی از قبیل چک یا سفته به میزان مبلغ ماشین و ودیعه نقدی از مشتری اخذ شود و توجه شود که فرد دارای گواهینامه معتبر باشد و بیمه نامه اجاره خودرو شرکت را امضا نماید.

شرکت‌های اجاره خودرو تهران چه نکاتی را باید در نظر بگیرند؟

برای اینکه بتوانید خودروی خود را برای اجاره به شرکت‌های اجاره ماشین تهران بسپارید و یا اقدام به اجاره ماشین از شرکت‌های اجاره خودرو تهران نمایید لازم است توجه کنید تا چند مورد زیر توسط این شرکت‌ها در نظر گرفته شود.

  • تضمین بیمه

بیمه یکی از موارد مهم برای خودرو می‌باشد و همان طور که می‌دانید تردد کردن در شهر با خودرویی که بیمه ندارد، کار ناعاقلانه‌ای به شمار می‌آید بنابراین لازم است خودرویی که برای اجاره به شرکت‌های اجاره ماشین می‌سپارید حتما بیمه داشته باشد. همچنین اگر قصد اجاره ماشین در تهران دارید حتما باید از تاریخ بیمه آن مطلع باشید تا چنانچه اگر تصادف و یا مشکلی به وجود آمد بیمه بتواند خسارت به وجود آمده را جبران نماید.

  • قیمت مناسب و به صرفه

ممکن است برخی از شرکت‌های اجارو ماشین در تهران اقدام به اجاره دادن خودرو با مبالغ بسیار گزافی نمایند، اما بهتر است شرکتی را پیدا کنید که ضمن اجاره دادن خودروهای متنوع و لوکس، اجاره بهای مناسبی دریافت نماید.

  • پشتیبانی و مشتری مداری

سعی کنید برای اجاره خودرو در تهران مجموعه‌ای را انتخاب کنید که بتواند پشتیبانی ۲۴ ساعته‌ای ارائه نماید به طوری که چنانچه پس از اجاره کردن ماشین در تهران با مشکلی مواجه شدید بتوانند به شما در این خصوص کمک نمایند.

سپریس مجموعه‌ای معتبر برای اجاره ماشین در تهران

اگر نیاز به اجاره خودرو در تهران دارید و یا مایلید خودرویی را به مدت چند روز برای سفر و یا انجام کاری خاص اجاره کنید و یا مایلید خودروی خود را برای اجاره به دیگران به مجموعه‌ای معتبر بسپارید، سپریس https://sepris.com/  پیشنهاد ما به شماست.

چنانچه به این سایت سری بزنید خواهید دید که سپریس شرایطی را مهیا کرده که شما به راحتی و به صورت آنلاین بتوانید شهر مورد نظر خود را انتخاب کرده و زمان اجاره خودرو و همچنین بازگرداندن آن را نیز مشخص کنید و سپس روی کلید جستجو کلیک نمایید.

سایت سپریس خودروهایی که در این بازه زمانی می‌توانند به شما تحویل داده شوند را نشان خواهد داد. سپس شما می‌توانید ماشین مورد نظر خود را با راننده و یا بدون راننده انتخاب نمایید. در مرحله بعد محل تحویل و همچنین شرایط اجاره خودرو در خصوص مدارک و محدودیت مسافرت و هزینه‌ها برای شما نمایش داده خواهد شد. در واقع سپریس واسطه‌ای است تا شما بتوانید خودرو مورد نظرتان را به صورت مستقیم از مالک آن اجاره نمایید.

جهت ثبت دیدگاه کلیک کنید

دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ادامه مطالعه

 

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.