ارتباط با ما در

آستانه تحمل آمریکا در مقابل ایران به صفر رسیده است

فرمانده قرارگاه حضرت زینب(س) گفت: سند موفقیت ما این است که ترامپ به عنوان رئیس‌جمهور آمریکا جرأت نمی‌کند در روز روشن به عراق سفر کند و آستانه تحمل آمریکا در مقابل ما به صفر رسیده است.

منتشر شده

سردار نوعی‌اقدم فرمانده قرارگاه حضرت زینب (س) در مراسم رونمایی از کمیک استریپ شهید حججی، گفت: آمریکایی‌ها القاعده و طالبان را برای از بین بردن قدرت جمهوری اسلامی ایران پدید آوردند.

وی با اشاره به اینکه البته هدف آنها این بود که با پرچم اسلام بجنگند، ادامه داد: ما اسنادی در اختیار داریم که اثبات می‌کند پدید آورنده داعش و القاعده خود آمریکایی‌ها هستند و آموزش و سازماندهی آنها را آمریکا بر عهده داشته است و در پادگان‌های ترکیه، آمریکایی‌ها داعش را آموزش می‌دادند.

نوعی‌اقدم با بیان اینکه آمریکایی‌ها اشتباهات خود در ایجاد طالبان و القاعده را دیگر تکرار نکردند و به داعش جغرافیا دادند تا خلافت اسلامی ایجاد کند، تصریح کرد: همزمان با سازماندهی داعش، آمریکایی‌ها علمای سلفی و تکفیری در سوریه و عراق را برای تطمیع جوامع آسیب پذیر بسیج کردند و زمانی که داعش ایجاد شد، هسته‌های تحریک شده داخلی هم به آن پیوستند و این امر موجب شد تا بخش وسیعی از خاک کشورهای سوریه و عراق اشغال شود.

وی با اشاره به اینکه در عملیات‌های انتحاری، داعش از تجهیزات آمریکایی و مهمات اسرائیلی استفاده می‌کرد و در کنار آن شعار اسلام می‌دادند، متذکر شد: بر اساس آموزه‌های حضرت امام (ره) خط مقدم مقابله اسلام با کفر، اسرائیل است و بر همین اساس حزب الله لبنان به عنوان یکی از قدرتمندترین اعضای جبهه مقاومت با بیرون راندن رژیم صهیونیستی از جنوب لبنان آبروی این رژیم را در دنیا برد.

نوعی‌اقدم تاکید کرد: دشمن به این نکته پی برد که عراق و سوریه ستون فقرات جبهه مقاومت است و به همین منظور بود که این دو کشور را برای حملات داعش انتخاب کردند تا ارتباط زمینی حزب الله با جبهه مقاومت قطع شود.

وی با اشاره به اینکه همه‌ی کشورهای جهان می‌گفتند که بشار اسد باید برود اما جمهوری اسلامی گفت «اسد» باید بماند تا ستون فقرات جبهه مقاومت بهم نریزد، اظهار داشت: امروز ما پیروز میدان سوریه هستیم زیرا آنچه دشمن می‌خواست محقق نشد و سند موفقیت ما هم این است که ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا جرأت نمی‌کند در روز روشن به عراق سفر کند، آستانه تحمل آمریکا در مقابل ما به صفر رسیده است و جبهه مقاومت سطح دفاع از انقلاب اسلامی را آنچنان عمق بخشیده است که ما امروز در تمام دنیا حرفی برای گفتن داریم.

فرمانده قرارگاه حضرت زینب (س) با بیان اینکه بیش از ۱۱ هزار فرانسوی در داعش حضور داشتند که حدود ۱۵۰۰ نفر از آنها زن بودند، خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها برنامه داشتند که در زمان پاکسازی دیر الزور توسط نیروهای مقاومت، مقرهای اتباع خارجی داعشی را بمباران کنند تا آنها به اروپا برنگردند. البته در برخی نقاط نیز آمریکایی‌ها پیش از بمباران یک منطقه به داعش اطلاع می‌دادند تا آنها از منطقه خارج شوند و پس از آن سنگرهای خالی را بمباران کردند.

وی گفت: آمریکایی‌ها در بعضی عملیات‌ها اعلام می‌کردند که ما اجازه نمی‌دهیم حلب آزاد شود اما خدا حلب را آزاد کرد و آنها هیچ غلطی نتوانستند کنند.

 

آخرین اخبار

دستور رئیس قوه قضاییه در رابطه بامرگ یک زندانی در زندان تهران بزرگ

شمخانی خبر داد؛

کشف شبکه گسترده عملیات سایبری تهاجمی علیه ایران

هیچ مذاکره و کوتاه آمدنی در برابر آمریکا را شاهد نخواهیم بود

روحانی در دیدار سفیر جدید فرانسه:

فرصت اروپا برای جبران بسیار کوتاه است

ممنوعیت واردات پوشاک، تولید را نجات داد/برندهای جعلی از بازار رفتند

مردم: چرا دولت مالیات بر عایدی سرمایه را زودتر تصویب نمی‌کند؟

سلامت مردم قربانی مافیای دخانیات/ بدترین نمره جهانی را گرفتیم

کمالوندی در نشست خبری:

ایران ۶ تیرماه از سقف ۳۰۰ کیلو اورانیوم غنی‌شده عبور می‌کند

دویدن تنها ورزشی که باعث افزایش ضریب هوشی می‌شود

نایب رئیس شورای عالی نظام پزشکی هشدار داد؛

اداره مجتمع های درمانی با سرمایه افراد غیر پزشک

معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی:

ورود خیرین برای پرداخت هزینه خرید کتاب دانش آموزان نیازمند

از سوی صندوق نوآوری ارائه می شود؛

تدوین بسته های مالی و بیمه ای برای توسعه بازار محصولات دانش‌بنیان

تشریح نقل و انتقالات استقلال؛

افشای شروط میلیاردی حسینی و غفوری/ جذب پنج بازیکن جدید استقلال

یک مرکز صهیونیستی اذعان کرد:

عربستان و امارات بیشتر از یهودیان از اسرائیل حمایت می‌کنند

دشمن جنگ را به سفره های مردم کشانده است

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.