ارتباط با ما در

در توییتر مطرح کرد؛

خط و نشان ترامپ برای بازرس ویژه تحقیق انتخابات ریاست جمهوری آمریکا

ترامپ بار دیگر مولر و تیم تحقیقاتی وی را هدف حمله قرار داد و در توییتی عنوان کرد: تمامی پرونده روسیه تعقیب توهمات همراه با تقلب و فریب بوده که باید خیلی زود متوقف می‌شد. همچنین این تحقیقات توسط هیلاری و حزب دموکرات تامین مالی شده است.

منتشر شده

جامعه ایرانی – رییس‌جمهوری آمریکا با تشکر از خبرنگار «یاهو»، گفت که پرونده تبانی با روسیه چیزی جز تعقیب توهماتی همراه با فریب و تقلب نبوده است.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری کنگره آمریکا، با نزدیک شدن به پایان سال ۲۰۱۸ و زمان ارائه گزارش نهایی «رابرت مولر» درباره پرونده تبانی کمپین ترامپ با روسیه، حمله‌های رییس‌جمهوری آمریکا به تیم تحقیقاتی شدت گرفته است.

پس از انتشار کتابی توسط «مایکل ایسیکوف» خبرنگار یاهو درباره پرونده مداخله روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا، ترامپ بار دیگر مولر و تیم تحقیقاتی وی را هدف حمله قرار داد.ایسیکوف روز گذشته-دوشنبه- در رابطه با این کتاب، گفت در گزارش اولیه منتشر شده درباره تبانی کمپین ترامپ با روسیه، مدارک قابل قبولی برای اثبات این ادعا وجود ندارد.

خبرنگار یاهو افزود که در این گزارش، تنها بیان شده روسیه تلاش کرده با حمایت از کمپین ترامپ در انتخابات آمریکا مداخله کند و نمایندگانش دیدار‌هایی با نزدیکان نامزد جمهوری‌خواه وقت برگزار کردند.

ترامپ امروز از این فرصت استفاده کرده و در توییتر نوشت: «اکنون تردید‌هایی درباره گزارش کریستوفر استیل در رابطه با تبانی با روسیه وجود دارد.»

وی در ادامه از مایکل ایسیکوف نقل قول کرد: «”زمانی که شما به جزییات گزارش استیل نگاه کنید، بخصوص اتهام‌های آن، هیچ مدکی برای اثبات آنها وجود ندارد. این احتمال وجود دارد که بعضی از این اتهام‌ها هرگز اثبات نشوند.”»

رییس‌جمهوری آمریکا در توییتی دیگر ادامه داد: «متشکرم مایکل ایسیکوف، یاهو، برای صداقتت. این نشان می‌دهد تمامی پرونده روسیه تعقیب توهمات همراه با تقلب و فریب بوده که باید خیلی زود متوقف می‌شد. همچنین این تحقیقات توسط هیلاری و حزب دموکرات تامین مالی شده است.»

 

آخرین اخبار

رهبر معظم انقلاب

گربه‌رقصانی آمریکا علیه سپاه به جایی نخواهد رسید

1.5میلیون بیکار زیر 29سال

دهه‌شصتی‌ها،۴۷درصد جمعیت بیکاران

وندی شرمن خبر داد:

دلایل اوباما برای عدم پذیرش تروریستی اعلام کردن سپاه

منابع فلسطینی اعلام کردند

دولت جدید فلسطین طی چند روز آینده تشکیل می‌شود

تحلیل از تصمیم مدیران سیما

نود در شبکه تازه یا …

رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر

محموله ۳۰۰ هزار یورویی آلمان تحویل شد

مرتضی مبلغ:

نمی‌توان منتظر جریان سومی در جامعه به موازات اصولگرایی و اصلاح‌طلبی بود

با طرح نمایندگان مجلس

تشکیل یک وزارتخانه جدید در دولت

وزیر کشور

خسارات سیل به منازل و مزارع مردم تامین خواهد شد

زهرا نژاد بهرام اظهار کرد:

سه اتفاق خطرناک در تهران از زبان عضو شورای شهر

با ۱۲۵ امضای نمایندگان طرح شد

تعویق زمان برگزاری آزمون‌های دانشگاه‌ها در سال ۹۸

حسن روحانی خطاب به امریکا:

زنجیره IR8 را رونمایی خواهیم کرد

در واکنش به اخبار سیما

نامه یاسر به علی‌عسگری درباره مرحوم پدر

تقی آزاد ارمکی

چرا مسئولان در گذشته به مسئولیت‌شان عمل نکردند تا مجبور نشوند وارد گل ولای شوند

مصطفی ترک همدانی

دادگاه تجدیدنظر هنگامه شهیدی برگزار نشد

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.