ارتباط با ما در

معرفی بهترین تیم طراحی سایت

در حال حاضر با افزایش چشم ‌گیر استفاده کاربران از اینترنت و تاثیر آن در دنیای کسب ‌و کار ، یکی از روش های افزایش درآمد در همه زمینه ها داشتن یک وب سایت حرفه ای با محتوای مناسب می باشد و علاوه بر آن داشتن یک وب سایت حرفه ای برای یک تیم یا مجموعه تجاری الزامی می باشد ؛ چرا که به مجموعه آنان امکانات بسیاری را می دهد.

منتشر شده

بسیاری از کارفرمایان که می خواهند با بازاریابی اینترنتی اقدام به فروش خدمات و جذب مشتری کنند به دنبال بهترین تیم طراحی سایت می گردند تا با مراجعه به آن یک سایت حرفه ای داشته باشند. همانطور که می دانید امروزه داشتن یک وب سایت حرفه ای باعث رونق کسب کار می شود.

حال بسیاری از صنعت گران و صاحبان تیم برای انتخاب یک تیم طراحی سایت حرفه ای و سئو ذهن شان درگیر می شود که چگونه می توانند بهترین تیم طراحی سایت را انتخاب کنند.

در حال حاضر با افزایش چشم ‌گیر استفاده کاربران از اینترنت و تاثیر آن در دنیای کسب ‌و کار ، یکی از روش های افزایش درآمد در همه زمینه ها داشتن یک وب سایت حرفه ای با محتوای مناسب می باشد و علاوه بر آن داشتن یک وب سایت حرفه ای برای یک تیم یا مجموعه تجاری الزامی می باشد ؛ چرا که به مجموعه آنان امکانات بسیاری را می دهد.

همانطور که می دانید سال های زیادی است که وب سایت های اینترنتی در میان مردم و به خصوص جوانان بسیار محبوبیت یافته است از این رو تمامی افراد به فکر راه اندازی یک وب سایت یا یک تجارت در فضای مجازی ( اینترنت ) می باشد.

نحوه انتخاب بهترین تیم طراحی و سئو سایت به شرح ذیل می باشد:

 • افرادی برای انتخاب و مراجعه به یک تیم طراحی سایت حرفه ای می توانند از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنند یا در گوگل بهترین تیم طراحی سایت را جستجو نمایند.
 • پس از تهیه لیستی از بهترین تیم های طراحی سایت به وب سایت خود آن ها مراجعه کرده و کیفیت وب سایت آن ها را بررسی کنید.
 • در وب سایت خود آن تیم طراحی سایت نمونه های طراحی سایت را مشاهده کنید.
 • یک تیم طراحی سایت خوب یک بخش فروش و پشتیبانی منظم دارد.
 • به این نکته توجه کنید که آیا تیم مورد نظر توانایی گسترش پذیری وب سایت را دارد.
 • به هزینه هایی که توسط تیم ها و خدماتی که ارائه می کنند دقت کنید.
 • رضایت مشتریان آن تیم را بررسی کنید.
 • موفقیت های آن تیم را در به دست آوردن رتبه بهتر در گوگل بررسی کنید.
 • تنوع نمونه کارهای آن تیم را مشاهده کنید.
 • مهم ترین گام برای داشتن یک وب سایت حرفه ای ، انتخاب یک تیم طراحی سایت حرفه ای می باشد.

بهترین سایت از نظر طراحی چه ویژگی هایی دارد؟

 • یک طراحی سایت خوب باید از نظر طراحی نوع و جدید باشد و ترکیب رنگ در آن رعایت شود.
 • بهترین طراحی وب سایت باید سرعت آپلود آن بالا باشد.
 • آدرس و شماره تماس در دست بتواند به راحتی مراجعه کند یا تماس بگیرد.
 • یک سایت حرفه ای باید قابلیت رسپانسیو داشته باشد.
 • در مرورگرهای مختلف به خوبی نمایش داده شود.
 • از دیگر موارد بسیار حائز اهمیت در طراحی سایت ، امنیت آن سایت می باشد.
 • در طراحی سایت تمامی قوانین سئو رعایت شود.

پس از اینکه تیم مورد نظر برای طراحی سایت و سئو را انتخاب کردید بهتر است بدانید که چه عناصری در طراحی سایت تاثیر گذار است.

انتخاب بهترین تیم طراحی سایت

 1. معیار و ویژگی های انتخاب بهترین تیم طراحی سایت بسته به پارامترهای گوناگونی هم چون کاربرد سایت مورد نظر مشتری و غیره متفاوت خواهد بود.
 2. تیم طراحی سایتی که شما انتخاب می کنید باید تشکیل شده از تیمی خبره و حرفه‌ ای باشد.
 3. تیم طراحی سایت منتخب شما ، باید تجربه کافی در این زمینه را داشته باشد .
 4. تیم طراحی سایت مورد نظر شما ، باید به بهترین نحو پشتیبانی سایت شما را بر عهده گیرد.

تیم حرفه ای تیم طراحی سایت

بهترین تیم طراحی سایت ، تشکیل شده از افراد با تجربه و ماهری می باشد که سبب افزایش کیفیت کار می شوند . تیم طراحی سایتی که موفقیت های بسیاری را کسب کرده است به شکل تیمی کار خود را انجام می ‌دهد و هیچ گونه فعالیت انفرادی در آن دیده نمی‌ شود. مدیران تیم‌ های طراحی سایت همانند مشتریان خود نسبت به کار انجام شده حساسیت زیادی نشان می دهند.

اهمیت میزان تجربه تیم های طراحی سایت

دنیای اینترنت با سرعتی بسیار زیاد و باور نکردنی در حال تحول و به روزرسانی می باشد ؛ به همین علت تیم های طراحی سایت نیز باید همزمان با به روز رسانی علم و دانش ، تیم خود را نیز به روز کنند که این موضوع خود به تنهایی مسئله ای دشوار و تخصصی می باشد .

پشتیبانی سایت

در بسیاری از مواقع پشتیبانی سایت ، بسیار مهم و سخت ‌تر از طراحی سایت می باشد.

عناصر طراحی وب سایت :

طرح بندی و نظم دادن به سایت

متن و خدمات و عکس هایی که در صفحه اصلی قرار داده می شود در جذب و زیباسازی وب سایت تاثیر بسیاری دارد، طراحی سایت باید به گونه ای باشد کاربر با یک نگاه گذرا هدف اصلی سایت را متوجه شود و مطالبی که می خواهد در دسترس او باشد تا از جستجو در وب سایت لذت ببرد.

رنگ های سایت

رنگ های سایت ارتباط مستقیمی با نام و نشان تجاری و هدف کارفرما دارد ، استفاده از رنگ های سفید و سیاه تا چند رنگه می تواند در انتقال اطلاعات و جلب توجه بازدید کننده تاثیر بسیاری داشته باشد.

بهتر است بدانید که رنگ های رایجی که در طراحی سایت ها استفاده می شود سیاه ، سفید ، آبی و بنفش می باشد و این رنگ ها توسط کاربران پذیرفته شده است اما برای طراحی صرفا از این رنگ ها استفاده نمی شود و با توجه به خواسته کارفرما ممکن است از رنگ سازمانی آن تیم استفاده شود.

تیم طراحی وب سایت

پس از سال ها کار سخت و تلاش ، اکنون به دنبال راه اندازی وب سایتی هستید که به شما در رشد تجارت تان کمک بیشتری کند. ساده ترین مطلبی که به ذهن تان خطور می کند، زنگ زدن به یک تیم طراحی وب سایت است. ولی قبل از این کار باید برای درک این موضوع که آیا تیم طراحی وب سایت انتخاب شده ، می تواند بهترین بازده را برای شما داشته باشد یا خیر، آماده شوید.

در اینجا ۳ الگو برای پاسخ به این سوال ، طرح می شود.

۱ . تجربه شما

تحت الگوی اول ، دو موضوع را باید مد نظر قرار دهید :

قیمت طراحی وب سایت

محاسبه بودجه و تخصیص آن ، از اهمیت زیادی برخوردار است ، چون این در تصمیم گیری درباره مسیر طراحی ، ایفای نقش می کند. البته این به معنی بالا یا پایین بودن بودجه نیست.

اهداف

همه نکاتی که مورد بررسی قرار دادیم ، در صورت متمرکز نبودن وب سایت شما بر روی اهداف تان ، بی معنی خواهند بود. یک هدف نهایی ویژه ، باید در مرکزیت استراتژی طراحی وب سایت موثر ، قرار داشته باشد.

هدف پایه وب سایت شما باید همیشه مشخص باشد. سعی نکنید هدف خود را از کابر پنهان کرده ، و باعث شوید که کابر به کنکاش درباره هدف شما بپردازد.

هزینه طراحی سایت چقدر می باشد؟

هزینه طراحی سایت با توجه به طراحی و خواسته مشتریان از سایت و سئو تعیین می شود.

تیم طراحی سایت کیوان مادانی با بهترین متد روز دنیا و همیشه به روز بودن به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز میباشد .

جهت ثبت دیدگاه کلیک کنید

دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ادامه مطالعه

 

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.