ارتباط با ما در

۳ کتاب پر فروش سال ۱۳۹۹ را بشناسید

کتاب های پر فروش این کمک را به ما می‌کنند که ببینیم کدام کتاب در جامعه کتاب خوان‌ها سرآمد هستند تا با برنامه ریزی صحیح حداقل چند تا از مهمترین کتاب‌ها را بخوانیم.

منتشر شده

بیش از یک قرن است که مفهومی به عنوان پرفروش‌ترین کتاب و به طبع آن پرفروش ترین نویسندگان در جهان جا افتاده است و همین مساله باعث شده بسیاری از افرادی به این خرید این کتاب‌های پرفروش علاقمند شوند. چه چیزی کتاب را به یک کتاب پرفروش تبدیل می‌کند؟ و آیا این پدیده کاملاً تصادفی است یا نتیجه کمپین‌های بازاریابی است؟ اما به نظر من هیچ کدام از این موارد برای یک کتابخوان مهم نیست، مهم خرید کتاب و شروع به مطالعه کردن آن است. حال چه پرفروش، چه کم فروخته شده باشد.

کتاب های پر فروش سال ۱۳۹۹ را بشناسید

کتاب های پر فروش این کمک را به ما می‌کنند که ببینیم کدام کتاب در جامعه کتاب خوان‌ها سرآمد تا با برنامه ریزی صحیح حداقل چند تا از مهمترین کتاب‌ها را بخوانیم. در ادامه قصد داریم بهترین و مشهورترین کتاب‌هایی که در سال ۹۹ پر فروش بودند را به شما معرفی کنیم.

پر فروش ترین کتاب سال 99

کتاب هنر شفاف اندیشیدن

کتاب هنر شفاف اندیشیدن رولف دوبلی، نویسنده سوئیسی در سال ۲۰۱۳ نوشته شد. این کتاب ۹۹ خطای رایج هنگام اندیشیدن را در ۹۹ فصل کوتاه، توضیح می‌دهد. قسمت‌های این کتاب در اصل، در هفته نامه‌های معروف آلمانی، هلندی، و سوئیسی، به تدریج منتشر شد و بعدها در ۲ کتاب آلمانی گردآوری شد.

این کتاب به چه افرادی توصیه می‌شود؟

 1. مدیران، مشاوران و تمام کسانی که در کار یا زندگی خود به اطلاعات روان‌شناختی نیاز یا علاقه دارند.
 2. افرادی که می‌خواهند در مورد خطاهای شناختی ذهن انسان اطلاعات کسب کنند.
 3. کسانی که می‌خواهند از خطاهای رایج خود تا حد امکان جلوگیری کنند.
 4. اشخاصی که می‌خواهند تصمیمات اشتباه خود را شناخته و تصمیمات بهتری اتخاذ کنند.

کتاب خودت باش دختر

کتاب خودت باش دختر آمیخته ای از خاطرات نویسنده، نکات انگیزشی و نقل قول هایی از کتاب مقدس می باشد که نویسنده در آن به زیباترین و موثرترین شکل ممکن توانسته باورها و تجربیات زندگی خود را در اختیار تمام زنان دنیا که به دنبال ایجاد تغییر در زندگی خود هستند قرار دهد. این کتاب بلافاصله پس از انتشار در سال ۲۰۱۸، با استقبال گسترده ای روبرو شد تا جایی که بسیاری آن را به عنوان پدیده دنیای نشر توصیف کرده اند. این کتاب در همان سال به عنوان دومین کتاب محبوب آمازون و یکی از پر فروش ترین کتاب های نیویورک تایمز شناخته شد.

این کتاب به چه افرادی توصیه می‌شود؟

 1. افرادی که برای شروع روز به انرژی مثبت بیشتری نیاز دارند.
 2. این کتاب سرشار از نکات انگیزشی است که برای هر کسی در طول عمر لازم است.
 3. یک منبع خوب برای مدیران، و کارشناسان ارشد است که در تلاطم‌های کاری روزانه گرفتار شده اند.
 4. برای نوجوانان و جوانا یک کتاب ارزشمند و مفید به حساب می‌آید.

کتاب اثر مرکب

کتاب اثر مرکب می‌گوید که انتخاب‌های کوچک و روزانه‌ی ما می‌توانند در کنار هم نتایج بزرگی را رقم بزنند. این مفهوم در اقتصاد هم وجود دارد سپرده‌ی کمی را در نظر بگیرید که هر ما سودی کم به آن اضافه می‌شود و ماه بعد سود به اصل پول و سود ماه‌های قبل تعلق می‌گیرید. اگر این حساب را چند سال داشته باشیم از رشد پول خود حیرت خواهیم کرد. به این اتفاق سود مرکب می‌گویند. حال این مسئله را برای هر چیزی که می‌خواهید رشد کند، متصور شوید.

این کتاب به چه افرادی توصیه می‌شود؟

 1. این کتاب می‌خواهد به شما بگوید که موفقیت یک شبه اتفاق نمی‌افتد.
 2. این کتاب در حوزه موفقیت است و اگر به این حوزه علاقمند هستید حتما آن را بخوانید.
 3. برای افرادی که به تازگی کسب و کار خود را راه اندازی کرده‌اند.
 4. مناسب نوجوانان و جوانان علاقمند به کتاب خوانی است.

برای خرید کتاب به بنوبوک مراجعه کنید

بنوبوک جایی است که در آن خواندن برای‌مان یک وظیفه، تعهد، جبر یا ترس از جا ماندن از قافله کتابخوان‌ها نباشد. ما اینجا درباره کتاب‌ها حرف می‌زنیم، شما را با برگزیده‌های‌شان آشنا می‌کنیم و می‌کوشیم با رساندن کتاب‌ها به دست خواننده، آن‌ها را با جهان‌ها و آدم‌هایی نو پیوند دهیم و جزئی از جادوی قدرتمند کتاب‌ها باشیم.

با مطالعه کتاب، بی‌ آن که از جهان خودتان بیرون بروید، به قلمرو دیگری قدم می‌گذارید. با اولین گام بر خاک ناآشنای این قلمرو، هر تصور محدود‌کننده‌ای از جهان داشته باشید کمابیش رنگ خواهد باخت. درک فکر و دیدگاه دیگری، به مثابه سپری ما را در برابر تعصب و ترس ایمن می‌دارد و کمک می‌کند جهان را از چشم دیگری ببینیم. به جای آن‌ها بخندیم، با آن‌ها گریه کنیم، بترسیم، خشمگین بشویم، از عمیق‌ترین احساسات‌شان باخبر شویم و مهم‌تر از این‌ها، قصه‌های‌شان را گوش دهیم.

اگر کتاب‌خوان بوده‌ای و هنوز «دیگری بودن» را کشف نکرده‌ای، یا اگر هنوز برای مطالعه در پی انگیزه‌های بیشتری هستی، جان کلام ما به تو این است: «حالا نوبت کتاب است». نوبت این که تو هم بخشی از روند همان همدردی باشی؛ این همدردی که جز از راه ارتباط با دیگری و درک و دریافت او حاصل نمی‌شود.

جهت ثبت دیدگاه کلیک کنید

دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ادامه مطالعه

 

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.