ارتباط با ما در

لاریجانی سالروز فتح خرمشهر را تبریک گفت

رئیس مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور خود، سالروز فتح خرمشهر را تبریک گفت.

منتشر شده

علی لاریجانی در نطق پیش از دستور جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک فرارسیدن سالروز فتح خرمشهر اظهار داشت: به مناسبت سالروز فتح خرمشهر و همچنین چهارم خرداد سالروز مقاومت مردم دزفول از برادر عزیزمان سردار سرلشکر رشید دعوت کردیم به این مناسبت در مجلس سخنرانی کند.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سر لشگر رسید یکی از زبده ترین و برجسته‌ترین فرماندهان جمهوری اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس بود، متذکر شد: وی پیش از پیروزی انقلاب اسلامی هم در مقابله با رژیم سفاک پهلوی یکی از مبارزین بود و پس از انقلاب و در طول ۸ سال دفاع مقدس هم در تمامی صحنه‌ها و عملیات‌های مختلف حضوری فعال داشته است و به عنوان فرمانده عملیات در کنار فرمانده کل سپاه، طراح تمامی عملیات‌های سپاه بوده است.

لاریجانی افزود: سرلشگر رشید در نبرد بیت المقدس نقش طرح ریزی فرماندهی قرارگاه فتح را برعهده داشت و با همتای ارتشی خود شهید تیمسار نیاکی، عملیات بیت المقدس را هدایت کردند و در نهایت خرمشهر آزاد شد.

وی یادآور شد: امروز توفیق داریم که در خدمت یکی از بلندپایه‌ترین فرماندهان نظامی در دفاع مقدس باشیم که امروز فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا است و مسئولیت بالاترین قرارگاه دفاعی کشور را برعهده دارد.

جهت ثبت دیدگاه کلیک کنید

دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ادامه مطالعه

 

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.