ارتباط با ما در

عضو هیأت مدیره طلا و جواهر تهران تشریح کرد

ایرانی‌ها چقدر طلا در خانه‌هایشان دارند؟

منتشر شده

جامعه ایرانی- محمد کشتی‌آرای، عضو هیأت مدیره طلا و جواهر تهران گفت: بررسی‌ها نشان می‌دهد با افزایش قیمت طلا، میزان ذخایر طلای خانگی در ایران رو به افزایش گذاشته و طبق برآورد ما ۲۰۰ تن ذخایر خانگی داریم.

 وی افزود:  افزایش بی رویه و شوک قیمتی که به صنعت طلا وارد شده، به پول و سرمایه‌های مردم آسیب می‌رساند.

عضو هیأت مدیره طلا و جواهر تهران تصریح کرد: در نتیجه مردم نگهداری مصنوعات طلا را نوعی سرمایه‌گذاری برای روزهایی که احتیاج دارند، می‌دانند. در حال حاضر سرمایه‌گذاری در بازار طلا متنوع شده، به طوری که علاوه بر معاملات طلا، صندوق‌های سرمایه‌گذاری یا خرید و فروش سکه، یک نوع داد و ستد تجاری جدید هم رایج شده است که ثمره افزایش قیمت ارز است.

به گفته کشتی آرای، این داد و ستد تازه خرید و فروش طلای آب شده است و کسانی که می‌خواهند سرمایه‌های خود را حفظ کنند، به این نوع داد و ستد در بازار طلا روی آورده‌اند.

یک دیدگاه

یک دیدگاه

  1. علی اصغر قاسم پور

    سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ در ۱۵:۱۶

    ایرانی ها باید کمپینی در جهت حمایت از تولید داخلی و نه به دلار و طلا و سکه و… راه بندازن تا هم چرخ تولید به حرکت درآید، هم ارزش پول ملی تقویت شود، هم ارزانی، هم بی اثر کردن تحریم ها و … فرهنگ و دید مردم در مسیر درست هدایت شود.

دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ادامه مطالعه

 

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.