ارتباط با ما در

تصاویری جالب از افتتاح اولین کافه ماری‌جوانا در هالیوود آمریکا

اولین کافه‌-رستوران آمریکایی که مصرف ماری‌جوانا در آن آزاد است روز سه‌شنبه ۹ مهر (۱ اکتبر) در غرب هالیوود در ایالت کالیفرنیای آمریکا افتتاح شد و افراد زیادی برای ورود به آن صف کشیدند.

منتشر شده

به گزارش جامعه ایرانی؛ ماری‌جوانا مدتی است که در برخی ایالت‌های آمریکا قانونی شده اما مصرف‌کنندگان آن اجازه داشتند فقط در منازل و مکان‌های خصوصی سیگار حاوی این ماده را استعمال کنند.

ماری‌جوانا که در فرهنگ عامه با نام‌های علف و گل نیز شناخته می‌شود یک داروی فعال کننده روان است که از زمان‌های باستان کشف و مصرف شده است. از این ماده برای اهداف درمانی و تفریحی استفاده می‌شود.

ماری‌جوانا از برگ و گل گیاه شاه‌دانه به‌دست می‌آید و حاوی تتراهیدروکانابینول است که احساس سرخوشی را در مصرف‌کنندگان بوجود می‌آورد.

اکنون با گذشت دو سال از قانونی شدن مصرف ماری‌جوانا در ایالات کالیفرنیا، کافه لُول (Lowell) درهای خود را بر روی علاقه‌مندان به مصرف آن گشوده است. این کافه همچنین غذاهای مختلف و متنوعی سرو می‌کند.

آنها همچنین یک منوی ویژه تهییه کرده‌اند که به مصرف‌کنندگان کمک می‌کند غذای متناسب با نوع ماری‌جوانای مورد نظر خود را بیابند.

این کافه-رستوران دارای فضای غذاخوری داخلی و خارجی و یک سیستم تصفیه هوا با تکنولوژی پیشرفته است. مدیران می‌گویند دود ناشی از تدخین سیگارهای مایجوانا از طریق این سیستم تهویه کشیده شده و در محیط باقی نمی‌ماند.

کافه لُول در میان هشت کافه یا رستورانی که مجوز مصرف ماری‌جوانا را دریافت کرده‌اند قرار دارد و اولین کافه مجوزدار در ایالات متحده آمریکاست که به منظور مصرف ماری‌جوانا گشایش یافته است.

مشتریان این کافه-رستوران از افتتاح آن بسیار خوشحالند. برخی گفتند که پیشتر برای لذت بردن از مصرف ماری‌جوانا به کشورهایی که استعمال آن آزاد است از جمله هلند سفر کرده‌اند ولی اکنون می‌توانند آن را در کشورشان تجربه کنند.

جهت ثبت دیدگاه کلیک کنید

دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ادامه مطالعه

 

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.