ارتباط با ما در

انواع روش های تبلیغات در اینستاگرام

اینستاگرام یکی از شبکه‌های اجتماعی محبوب برای همه افراد در سنین مختلف است، به همین دلیل بهترین و ساده‌ترین محل برای کسب درآمد میلیونی است! اما فالور جمع کردن در اینستاگرام کار یک روز و دو روز نیست!

منتشر شده

اینستاگرام یکی از شبکه‌های اجتماعی محبوب برای همه افراد در سنین مختلف است، به همین دلیل بهترین و ساده‌ترین محل برای کسب درآمد میلیونی است! اما فالور جمع کردن در اینستاگرام کار یک روز و دو روز نیست!

شما باید صبر زیادی داشته باشید و محتواهای جذاب و باکیفیتی تولید کنید تا مردم شما را بشناسند و به صفحه شما ملحق شوند. شغل های پردرآمد اینستاگرام یکی از بخش های جذاب آموزش اینستاگرام حرفه ای است. زیرا همانطور که می دانید قصد ما از خرید فالوور اینستاگرام، خرید لایک اینستاگرام، افزایش ویو اینستاگرام و حتی خرید کامنت اینستاگرام افزایش درآمد است.

 

خرید فالوور ارزان

خرید فالوور اینستاگرام یکی از مهمترین موضوعاتی است که باید به آن حتما پرداخته شود. زیرا تا ما دنبال کننده ای در اینستاگرام نداشته باشیم نمی توانیم موفقیت خودمان را اثبات کنیم. شما در فالووان می توانید با خرید فالوور ارزان به همراه خرید لایک اینستاگرام را به بهترین شکل انجام دهید.

اولین نکته برای این تأثیرگذاری مثبت، تعداد افرادی است که صفحه و یا پیج شما را دنبال می‌کنند، پست‌های شما را لایک می‌کنند و استوری‌های شما را تماشا می‌کنند. اینکه تعداد فالوور اینستاگرام برای صفحه شما، بسیار بسیار اهمیت دارد.

کسی که پیج شما را اولین بار می‌بیند، از تعداد فالوورهای شما در نگاه اول، کیفیت بالا و متناسب محتوای شما را برداشت می‌کند. بدیهی است که هرچقدر تصاویر بهتر، کپشن‌های خواندنی‌تر و فعالیت مستمرتری در اینستاگرام داشته باشید، توانایی جذب فالوور شما افزایش می‌یابد.

اما ممکن است حتی با رعایت این اصول، زمان زیادی طول بکشد تا افراد با صفحه کاری و محصولات شما آشنا شوند و تبدیل به مخاطبان همیشگی شما شوند و این اتفاق باعث می‌شود که شما زمان زیاد و فروش زیادتری را از دست بدهید! پس نباید زمان را از دست بدهید و در کنار کیفیت محصولات و خدمات خود به فکر راه‌های کمک‌کننده دیگر باشید تا سرعت پیشرفت خود را افزایش دهید.

یکی از این راه‌ها که امتحان خود را بارها پس داده است، “خرید فالوور اینستاگرام” است. خرید فالوور اینستاگرام به صفحه شما رونق می‌دهد و محبوبیت کاری شما را در فضای اینستاگرام بسیار بالا می‌برد و سوالی که پیش می آید میتواند این باشد ازکجا میتوانم خرید فالوور ارزان و باکیفیت برای پیج تهیه کنم؟

 

ما دراین مقاله به معرفی سایت فالووان درخدمت شما هستیم سایت فالووان با داشتن محصولات جذاب اینستاگرام درخدمت شما است یکی ازاین پکیج های جذاب میتوانیم به خرید فالوور ارزان اشاره کرد پکیج خرید فالوور ارزان فالووان یکی از باکیفیت ترین فالوور های دارا می باشد که برعکس سایت های دیگه که ممکنه یک روز زمان ببره بری استارت کار سایت فالووان کمتراز  ۱۰ دقیقه انجام میشود تیم فالو وان تلاش میکند تا فالوور با کیفیت رو به مشتریان خود ارائه کند تا به راحتی فالوور های خود را افزایش دهند. فالوور های ارائه شده توسط فالو وان بدون نیازبه پسورد بوده و فقط با وارد کردن ایدی پیج افزایش فالوور انجام میشود و نیاز به هیچ گونه فالو یا آنفالو توسط شما نیست متخصصین فالووان برای امنیت پیج شما هم روش های برای مقابله با دسیبل شدن یا حذف فالوور ها ارائه میکنند که در تایم زمانی مشخص افزایش فالوور به صورت رندوم صورت میگرد.

 

خرید ربات اینستاگرام

ربات فالو وان تنها ربات هوشمند اینستاگرام در ایران است که بصورت تمام وقت فعال بوده و یار همیشگی شما برای کسب و کارتان در اینستاگرام خواهد بود. ربات فالو وان مدیریت اینستاگرام شما را به عهده میگیرد وبا فعالیت هوشمندانه در اینستاگرام شما باعث جذب فالوور واقعی و بازدید پیج شما میشود شما با خرید ربات اینستاگرام با فعالیت دائمی و هوشمند درپیج های کاری یا فروشگاه های شما باعث افزایش فالوور واقعی ودر نتیجه باعث افزایش رونق کسب کارتان میشود.

ربات اینستاگرام فالووان تنها رباتی فعالی اینستاگرام است که بااستفاده از هوش مصنوعی واکنش نشان میدهد و پیج شما را دربرابر بلاک شدن یا دیسبیل شدن در امان قرارمیدهد وامنیت بالایی برخوردار است با خرید ربات اینستاگرام  ازسایت فالووان شما نیاز به هیچ گونه نصب برنامه بر روی گوشی خود نیستید

ربات اینستاگرام با شناسایی کسب کار شما یا فعالیت مربوط به پیج شما میتواند هدف گذاری انجام دهد ودر همان زمینه برای شما فعالیت کند باشناخت فعالیت شما میتواند فالوورهایی جذب کند که مخاطب همان فعالیت میباشد وکمک بسزایی به فعالیت شما میکند ربات اینستاگرام فالووان با هوش مصنوعی که دراختیار دارد میتواند پیج شما را به یک مکان محدود کند و فعالیت را در همان لوکیشن انجام دهد.

ربات اینستاگرام با استفاده از هشتگ های مربوط به فعالیت شما میتواند عمل کند و کسایی که با استفاده از هشتگ  ها طرفدار فعالیت مربوط به پیج شما هست راجذب کند وشما را به مخاطبین این هشتگ ها معرفی کند ربات اینستاگرام همانند یک ادمین فعال وهمچنین آشنا با قوانین اینستاگرام برای شما فعالیت انجام میدهد فعالیت هوشمندانه که تمامی محدودیت های اینستاگرام را دور میزنید با خرید ربات اینستاگرام با استفاده ازهوش مصنوعی به گونه ای عمل میکند که چندین ادمین فعالیت هومندانه انجام میدهد و بافعالیت ۲۴ ساعته در زمان خود صرفه جویی میکنید.

 

 

دایرکت انبوه اینستاگرام

اینستاگرام گزینه‌های زیادی برای تعامل با دیگران ارائه می‌دهد. راهی که می‌توانید با آن انجام دهید پیام رسانی مستقیم است. ارسال پیام‌های مستقیم در اینستاگرام به شما امکان می‌دهد با دیگران به صورت خصوصی تعامل ایجاد کنید. با ارسال پیام خصوصی به دیگران میتوانید به صورت مستقیم ارتباط برقرار کرد ارسال انبوه دایرکت فالووان این امکان فراهم میشود که به صورت خصوصی با افراد بیشتری در ارتباط باشیم.

با خرید پکیج های ارسال انبوه دایرکت اینستاگرام شما می‌توانید به طور گسترده به دایرکت اشخاص پیام ارسال کنید، هر حساب اینستاگرام را مشخص کنید، به عنوان مثال حساب رقیب و همه مشترکان (فالورها و یا فالویینگ ها و حتی لایک کنندگان و کامنت گذاران یک پست مخصوص) آن را و سپس به طور خودکار پیامی برای دایرکت ارسال می شود، که متن دلخواه پیام را شما تعیین می‌کنید.

برای انجام اینکار اول باید یکی از بسته های ارسال انبوه دایرکت اینستاگرام را از سایت فالووان خریداری کنید، در قدم بعدی بیایید متن پیام را آماده کنیم و سپس مشترکانی (جامعه هدف شما) که می‌خواهیم در این سرویس باشند علامت گذاری کنیم واطلاعات مورد نظر را در تیکت و یا پشتیبانی تلگرام ارسال نمایید.

دایرکت انبوه از طریق ربات های فالووان برای فالوورهای مورد نظر ارسال می شود، به این خاطر نیازی به اشتراک گذاشتن پسورد خود با ما نمی باشد! همچنین خطری برای بلاک شدن نخواهید داشت! می توانید پیج هدفی انتخاب کنید که فالوورهای آن به موضوع فعالیت شما علاقه داشته باشند یا مثلا بیشتر فالوورهای خانم داشته باشند..

 

با خرید ارساال انبوه دایرکت اینستاگرام شما میتوانید فالوورهای واقعی بدست آورید پکیج ارسال انبوه دایرکت اینستاگرام به گونه ای عمل میکند که با استفاده از پیج های متنوع تبلیغ های موثری برای پیج شما انجام میدهد که این تبلیغ های باعث جذب افرادی که به دنبال چینین پیج هایی که دربستر مشخصی فعالیت انجام میدهد جذب شوند اگر پیج شما فعالیت مشخصی انجام دهد و مخاطبی که ارسال دایرکت برایش انجام شده به پیج شما سربزند اول استوری شما رو بازدید میکند که باعث افزایش بازدید استوری پیج شما میشود واگر مخاطبی داشته باشد که پیج شما برای مخاطب اون افراد که ارسال انبوه دایرکت انجام شده داشته باشن میتوانن استوری یا پیج شمارو با ماخاطب های خود به اشتراک بگذارد.

جهت ثبت دیدگاه کلیک کنید

دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ادامه مطالعه

 

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.