ارتباط با ما در

درب‌های سردخانه‌ای آریا بارون توس

گروه آریا بارون توس به وسیله ماشین آلات فشار بالا شرکت OMS ایتالیا و با مکانیزم تزریق کاملا یکپارچه که در کارخانه در اختیار دارند، درب‌های سردخانه‌ای و گرم‌خانه‌ای با کیفیت اروپا را طراحی و تولید و به بازار عرضه می‌کنند.

منتشر شده

گروه آریا بارون توس با وجود چند دهه تجربه کاری توانسته است تمامی محصولات خود را با رعایت استاندارد‌های جهانی(بین المللی) و استاندارد‌های CE اروپا تولید و عرضه کند. کارخانه آریا بارون توس به پشتوانه دانش روز سال‌ها تحقیق و تجربه، محصولات مختلفی نظیر ساندویچ پانل‌های سقفی و دیواری با فوم پلی یورتان، پشم سنگ و PIR که عایق رطوبت، صدا، سرما و آتش است، تولید کرده است. دیگر محصولاتی که کارخانه آریا بارون توس تولید کرده است، ساختمان‌های پیش ساخته، کانکس، سرویس‌های بهداشتی و حمام، کلین روم بیمارستان، اتاق سرد خانه و غیره هستند. در ادامه این مقاله در رابطه با درب‌های سردخانه‌ای تولیدی برند آریا بارون توس اطلاعاتی را ارائه خواهیم داد، با ما همراه باشید.

گروه آریا بارون توس به وسیله ماشین آلات فشار بالا شرکت OMS ایتالیا و با مکانیزم تزریق کاملا یکپارچه که در کارخانه در اختیار دارند، درب‌های سردخانه‌ای و گرم‌خانه‌ای با کیفیت اروپا را طراحی و تولید و به بازار عرضه می‌کنند. این ماشین آلات مطابق با تمام استاندارد‌های جهانی است. درب‌های سردخانه‌ای  تولیدی توسط برند آریا بارون توس در دو نوع کشویی و لولایی طراحی و تولید می‌شوند که دارای تنوع بالا و طرح‌های مختلفی است.

کارخانه آریا بارون توس، این نوع درب‌ها را از مواد اولیه با کیفیت در لایه عایق تولید می‌کند که بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در این نوع  درب‌های سردخانه‌ای از ساختار‌های مختلف و یراق آلات متنوع و با دوام استفاده می‌کنند.

درب سردخانه ای

چه مواردی در کیفیت درب‌های سردخانه‌ای آریا بارون توس تاثیر می‌گذارد؟

موارد مختلفی وجود دارد که به صورت مستقیم در کیفیت نهایی درب‌های سردخانه‌ای آریا بارون توس تاثیر می‌گذارد، در ادامه این مقاله به بررسی این موارد خواهیم پرداخت.

محصولات آریا بارون توس

  • فوم عایق به کار رفته در درب‌های سردخانه‌ای

درب‌هایی که توسط متخصصان این کار در کارخانه آریا بارون توس تولید می‌شوند با عایق فوم پلی یورتان B1 یا B2 و مطابق با استاندارد‌های صنعتی آلمان DIN 4102 در خط تمام اتومات ایتالیایی و به صورت یکپارچه و با فشردگی (دانسیته) تزریق می‌شوند. ضخامت لایه عایق رابطه مستقیمی با کاربرد درب تولید شده دارد، عموما لایه همان طور که گفته شد وابسته به نوع کاربرد ۵ تا ۲۵ سانتیمتر در نظر گرفته می‌شود. سه نوع فوم در طبقه بندی استاندارد DIN 4102 وجود دارد.

کارخانه آریا بارون توس با تولید و تزریق این درب‌ها با فوم عایق نسوز  PIRباعث شده است که درب‌ها قابلیت این را داشته باشند که در دمای بالاتر از ۳۰۰ درجه سانتی‌گراد دوام بیاورند. علاوه بر این، کارخانه درب‌هایی را که بتواند دمای ۹۰۰ درجه سانتی‌گراد را تحمل کنند را با عایق پشم سنگ(راک وول) تولید می‌کنند.

درب لولایی آریا بارون

  • درب‌های بدون قاب(فریم لس) ور درب‌های با فریم آلومینیوم

جدیدترین دست آورد فناوری (تکنولوژی) روز اروپا که اخیرا تولید شده است، درب‌های فریم لس است. در تولید این نوع درب‌ها در مرحله اول، ورق را با دستگاه خم کاری  CNC(پرس بریک CNC) به صورتی که ورق رویه و دوره درب یکپارچه باشند، خم کاری شده و در مرحله بعد ورق زیره (پشت) درب خم کاری می‌شود.  در مرحله آخر این دو ورق را در قالب قرار می‌دهند و تزریق یکپارچه صورت می‌گیرد. در این روش از فریم آلومینیومی استفاده نمی‌شود.

بنابراین درز جدایش و پله جدایش بین ورق‌ها و فریم آلومینیوم که ممکن است آلودگی در آن محل بیشتر شود، وجود نداشته و به همین دلیل است که این درب‌ها در کلین روم‌ها و محیط‌هایی که به رعایت کردن بهداشت اهمیت می‌دهند، کاربرد بسیاری دارد. پروفیل آلومینیوم اکسترود شده را در روش‌های قدیمی‌تر تولید می‌کردند این درب‌های فریم دار، به عنوان یک کلاف نگه دارنده برای ورق رویه و زیره مورد استفاده قرار می‌دادند. البته استفاده از این روش اجتناب ناپذیر است. به همین دلیل به مرور بر اثر فشارهای دینامیکی که به درب وارد می‌شود، احتمال جدا شدن ورق‌ها از قاب آلومینیوم بسیار بالا می‌رود.

درب کشویی آریا بارون

  • جنس ورق رویه و زیره کارخانه آریا بارون توس

جنس ورق رویه و زیره درب‌ها برای سردخانه‌ها و گرم خانه‌ها با کاربرد‌های مختلف از گالوانیزه پیش رنگ شده و یا آلوزینک با ضخامت‌های ۳/۰ تا ۷/۰ میلیمتر در رنگ‌های متفاوت است که همچنین برای محیط‌های اسیدی و بازی بسیار مناسب هستند. کارخانه آریا بارون توس، از ورق‌های استنلس استیل، آلومینیوم، P.V.C و یا فایبرگلاس در مواقعی که رطوبت بالا باشد در تولید درب‌ها استفاده می‌کند.

انتخاب طرح بر عهده و دلخواه مشتری است و براساس سفارش خریدار درب را طراحی و تولید می‌کنند. در حال حاضر درب‌های سردخانه‌ای تولید شده توسط کارخانه آریا بارون توس درب‌ها از ورق‌های طرح چوب و یا ورق‌هایی که به صورت طرح چرم و یا پانوراما هستند.

  • گسکت یا لاستیک هوا بندی دور درب

برای اینکه هوا از بین درب و کم درب عبور نکند از گسکت استفاده می‌کنند. جنس و شکل گسکت و اینکه چطور به درب نصب شود، بسیار حائز اهمیت است و کیفیت درب‌ها را بسیار بالا می‌برد.

گروه آریا بارون توس برای هوابندی درب‌ها به بهترین شکل از گسکت‌های دو قله استفاده می‌کند. جنس این گسکت‌ها را طوری انتخاب می‌کنند که دوام و انعطاف لازم را در برابر دمای ۳۰- تا ۱۰۰+ درجه سانتی‌گراد را داشته باشد. کارخانه آریا بارون توس علاوه بر این، در برابر دمای کمتر از ۳۰- و بیشتر از ۱۰۰+ درجه سانتی‌گراد هم از گسکت‌های خاص استفاده می‌کند.

مسئله مهمی که وجود دارد دقت برای نصب گسکت بر روی درب‌ها است که برند آریا بارون توس این کار را به بهترین شکل انجام می‌دهد. به این صورت که منفذی بین درب و گسکت وجود نخواهد داشت و اگر زمانی به گسکت‌ها آسیبی وارد شود به راحتی می‌توان آن را تعویض کرد.

  • کم درب یا چارچوب درب سردخانه‌ای و گرم خانه‌ای

برای مقاوم بودن درب در برابر ضربه و تابیدگی، کم‌های درب‌های سردخانه‌ای را از پروفیل فلزی خم کاری شده و با رنگ کوره‌ای تولید می‌کنند. چارچوب‌ها در دو نوع یک طرفه و دو طرفه تولید می‌شوند. در کم‌های دو طرفه برای اینکه پل حرارتی بین فضای بیرون و درون ایجاد نشود، کم‌ها تکه تکه طراحی می‌شوند و بین دو تکه یک پروفیل لاستیکی T شکل قرار می‌گیرد. اما از کم‌های یک طرفه به جهت جلوگیری از هزینه بیش از حد و نصب راحت‌تر استفاده می‌شود. کارخانه آریا بارون توس همچنین کم‌های PVC و کم‌های چوبی روکش دار را هم تولید و به بازار عرضه کرده است.

  • یراق آلات مورد استفاده در درب‌های سردخانه‌ای آریا بارون توس

یراق آلات استاندارد و با دوام، نقش بسیار مهمی در زیبایی و کارایی درب‌ها دارند. یراق آلاتی که امکان ریگلاژ و تنظیم از جهات مختلف را دارند، کیفیت نصب درب‌ها و عمر محصول را افزایش می‌دهد. به همین دلیل کارخانه آریا بارون توس با توجه به نوع فضا و محیط کاربری، درب‌هایی را تولید می‌کنند که از یراق آلات با جنس استنلس استیل و یا پلاستیک فشرده استفاده شده باشد.

معرفی برند آریا بارون توس

با پیدایش ساندویچ پانل‌های پلی یورتان در اروپا و بهره گیری از این فرآورده نوین در ساختمان‌ها، کارخانه آریا بارون توس با استفاده از مواد اولیه با کیفیت پروسه ساخت و ساز‌های مدرن خود را با رویکردی مهندسی و با بکارگیری ماشین آلات پیشرفته تمام خودکار اروپایی و همکاری با مدیران و نیروهای فنی آغاز کرد.

جهت ثبت دیدگاه کلیک کنید

دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ادامه مطالعه

 

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.