ارتباط با ما در

پیشنهاد یک پیشکسوت به سرمربی جدید استقلال/ قربانی کار درستی کرد

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با اشاره به راه موفقیت سرمربی ایتالیایی در این تیم، گفت: تنها راهی که اجازه می‌دهد استراماچونی در استقلال موفق شود شناسایی حاشیه‌ها و مهار آنهاست.

منتشر شده

محمد نوری در خصوص حضور استراماچونی در تیم استقلال اظهار داشت: بعضی‌ها که متاسفانه یکسری از پیشکسوتان استقلال و همبازیان خود ما هم بین آنها هستند و تنها انتقاد بلدند، هنوز استراماچونی از راه نرسیده دارند از او ایراد می‌گیرند. بهتر است این دوستان ما که «بیرون گود نشسته‌اند و می‌گویند لنگش کن»، بگذارند استراماچونی کار کند سپس او را نقد کنند.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: آقایان می‌گویند این مربی رزومه ندارد. اما من می‌گویم با این پولی که ما داشتیم و این سطح از فوتبالی که داریم، استراماچونی مربی خوب و قابل قبولی است و اگر حاشیه‌های استقلال را مهار کند در کارش موفق می‌شود.

وی افزود: شناسایی حاشیه‌های استقلال و مهار آن خیلی مهم است و این مربی ایتالیایی باید برای این منظور تلاش کند. در این تیم خیلی‌ها هستند که ظاهراً دوست دارند اما عملاً دوست نیستند و از موفقیت‌های تیم خوشحال نمی‌شوند.

نوری در خصوص مراسم معارفه استراماچونی گفت: مراسم در کل خوب بود و باشگاه کار پسندیده‌ای کرد. اما این مراسم معایبی هم داشت که مهم ترین آن نادیده گرفتن پیشکسوتان و حرمت آنها بود.

پیشکسوت استقلال گفت: صرف دعوت کردن پیشکسوتان در این مراسم تکریم از آنها حساب نمی‌شود. بلکه باید در این مراسم از آنها یاد می‌شد و نامی آورده می‌شد. پیشکسوت شناسنامه یک باشگاه است و مدیران کنونی نباید این شناسنامه را به راحتی نادیده بگیرند.

مدافع پیشین آبی پوشان در خصوص جدایی پیروز قربانی تصریح کرد: قربانی کار درست را انجام و اگر من هم به جای او بودم همین کار را می‌کردم. روزی که مدیران باشگاه با او جلسه گذاشتند، باید شرح وظایفش را هم می‌گفتند. نه اینکه پیروز را به هوای دستیاری بیاورند و بعد معلوم شود شرح وظایفش چیز دیگری است. من هم اگر جای قربانی بودم همین کار را می‌کردم.

جهت ثبت دیدگاه کلیک کنید

دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ادامه مطالعه

 

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.