ارتباط با ما در

گروه مرگ در ارومیه/ سایت بلیط فروشی مسابقات والیبال از دسترس خارج شد

در حالی که ۴ روز به برگزاری مسابقات لیگ ملت‌های والیبال در ارومیه باقی مانده است، این شهر برای میزبانی مناسب از مسابقات آماده می‌شود

منتشر شده

به گزارش جامعه ایرانی؛ از روز جمعه، هفته سوم مسابقات لیگ ملت‌های والیبال آغاز خواهد شد. در این مرحله، ایران میزبان یکی از گروه‌های مسابقات لیگ ملت‌های والیبال است و این بار برای اولین بار شهر ارومیه میزبان این رقابت‌ها خواهد شد.

میزبانی مسابقات جهانی در این سطح البته برای ارومیه بدون حاشیه هم نبوده است. دلیل انتخاب ارومیه احتمالا به خاطر حضور هواداران پرشور والیبال در این شهر است. البته دلیل دیگر شاید این است که نیرو‌های تندرو در این شهر، بر خلاف اصفهان و مشهد، دست به رفتار‌های غیر قانونی نمی‌زنند و برای مسائلی مثل حضور زنان در ورزشگاه و نمایش مسابقات در پارک‌های بزرگ شهر ارومیه و برگزاری جشن و شادی مردم بعد از پیروزی، دردسری درست نمی‌کنند.

پیش از این شهردار ارومیه درباره میزبانی این مسابقات گفته بود: این مسابقات ۲ میلیارد بازدید کننده در جهان خواهد داشت که با بازدید تنها ۲۰ هزار نفر، میزان اشغال هتل که اکنون ۵۰ درصد است به ۷۰ الی ۸۰ درصد می‌رسد و با تحقق این مهم شاهد ایجاد اشتغال و افزایش درامد‌ها در تمامی حوزه‌ها در شهر خواهیم بود.

ورزشگاه غدیر ارومیه ظرفیت ۶ هزار نفری دارد که هشتصد نفر از ظرفیت آن برای بانوان در نظر گرفته شده است.

البته بلیط فروشی این مسابقات که قرار بود روز گذشته ساعت ۱۷ آغاز شود، به خاطر از دسترس خارج شدن سایت فروش بلیط، به امروز صبح موکول شد و از صبح امروز هم تا این لحظه دسترسی به سایت امکان پذیر نبوده است.

روز گذشته و بعد از بازی ایران با ژاپن، مجری صدا و سیما ادعا کرد که بلیط این مسابقات تماما فروش رفته است.

ایران در این مرحله با روسیه، لهستان و کانادا هم گروه است و هر چهار تیم، جز ۷ تیم اول مسابقات هستند و با توجه به اینکه تنها شش تیم به مرحله نهایی صعود خواهند کرد، تمامی مسابقات این مرحله حساسیت خاصی خواهد داشت و پیروزی در این مرحله می‌تواند ایران را به جمع ۶ تیم پایانی این مسابقات برساند.

جهت ثبت دیدگاه کلیک کنید

دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ادامه مطالعه

 

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.