ارتباط با ما در

معاون توانیر:

تابستان امسال خاموشی برق در کشور نخواهیم داشت

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر گفت: با برنامه‌ریزی تولید و مدیریت مصرف، تابستان امسال خاموشی برق در کشور نخواهیم داشت.

منتشر شده

غلامعلی رخشانی‌مهر اظهار داشت: برنامه‌ریزی مناسبی برای تولید برق در کشور صورت گرفته است تا با همکاری مشترکان خاموشی برق نداشته باشیم.

وی با اشاره به پیش‌بینی و برنامه‌ریزی برای تولید ۶۲ هزار مگاوات برق در کشور خاطرنشان کرد: در صورتی که مشترکین همکاری لازم را در زمینه مدیریت مصرف برق داشته باشند، تابستان امسال خاموشی نخواهیم داشت.

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر به مصرف بالای برق در استان‌های گرمسیری اشاره کرد و ادامه داد: علاوه بر افزایش تولید باید در زمینه مدیریت مصرف برق هم اقدامات لازم انجام شود.

وی تصریح کرد: در صورتی که مردم در مصرف برق در بخش خانگی، تجاری و کشاورزی و صنعتی مدیریت لازم را داشته باشند، نیازهای آنها تأمین می‌شود و خاموشی نخواهیم داشت.

افزایش تعرفه برق پرمصرف‌ها

رخشانی‌مهر با بیان اینکه با همراهی و همکاری مردم از تابستان پیش رو به خوبی عبور می‌کنیم، ادامه داد: ۱۶ درصد به تعرفه برق مشترکین پرمصرف که الگو را رعایت نمی‌کنند اضافه خواهد شد.

وی بر لزوم تعدیل مصرف مشترکین پرمصرف تاکید کرد و افزود: در صورت عدم تعدیل مصرف توسط این مشترکین، از ابتدای خردادماه تعرفه برق آنها با افزایش روبرو خواهد بود.

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر از حذف قبوض کاغذی برق و توسعه اتوماسیون خبر داد و گفت: افزایش خدمات به مشترکان به روش اتوماسیون از جمله برنامه‌ها و سیاست وزات نیرو است.

وی از کاهش مراجعه مکرر مردم به شرکت‌های توزیع نیروی برق به عنوان دستاورد اتوماسیون یاد کرد و اظهار داشت: شرایطی برای کاهش حضور مردم به شرکت‌های توزیع نیروی برق برای خدمات فروش و پس از فروش فراهم می‌شود.

 

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.