ارتباط با ما در

انتخابات 1400 و اصولگرایی در گفت و گو با جامعه ایرانی:

نظر معاون احمدی‌نژاد درباره آرایش جدید مسیر اصولگرایی

همیشه در مسائل سیاسی متغیرهایی وجود دارد که وقتی وارد شرایط جامعه شود نتایج را به‌صورت کلی و نسبی تغییرمی دهد.

منتشر شده

جامعه ایرانی– میرتاج‌الدینی، فعال سیاسی اصولگرا گفت: خط اصیل انقلاب را در مسیر ولایت و رهبری می‌بینیم، بنابراین هرکسی در این راستا حرکت کند در جبهه جریان اصولگرایی دیده می‌شود و هر فردی که از خط آن فاصله گیرد را در این مسیر نمی‌پذیریم.

پس‌ازآنکه صادق زیباکلام در گفت‌وگویی مطرح کرد «برنده انتخابات آتی در مجلس و ریاست جمهوری اصولگرایان هستند و این مسئله هم به دلیل قهر مردم با صندوق‌های رأی روی خواهد داد» کانال تلگرامی نزدیک به محمود احمدی‌نژاد واکنش نشان داد.

در این کانال تلگرامی آمده است: با آغاز عملیات فریب اصلاح‌طلبان، اصولگرایان خوش‌خیال، از حالا رقیب را بازنده فرض کرده و با این تصور که چوب خشک هم جلوی کاندیدای اصلاح‌طلبان پیروز خواهد شد، به قلع‌وقمع کاندیداهای مردمی خواهند پرداخت!

فردای روز انتخابات که نتایج آمد بازهم قیافه‌های بازنده‌ها و نیشخند مکارانه برنده‌ها دیدنی خواهد بود!

برخلاف نظر زیباکلام، اطرافیان احمدی‌نژاد برنده انتخابات را تنها در صورتی اصولگرایان می‌دانند که از کاندیداهای مردمی (احمدی‌نژاد یا یکی از نزدیکان او) حمایت به عمل‌آورند که در غیر این صورت بازهم از اصلاح‌طلبان شکست خواهند خورد.

محمدرضا میر تاج‌الدینی، نماینده سابق مجلس و معاون پارلمانی احمدی‌نژاد در گفت‌وگو با جامعه ایرانی درباره موقعیت اصولگرایان در انتخابات آینده بر اساس نظر صادق زیباکلام گفت: درباره پیش‌بینی یا اظهارنظر دیگران نظر نمی‌دهم، ولی در دهه‌های گذشته شاهد روند جابه‌جایی آرا بودیم که بر اساس آن ذائقه سیاسی مردم بعد از هر دهه دچار تغییر می‌شود، البته این مسئله به‌صورت نهادینه قطعی و صددرصدی نیست.

وی با اشاره به انتخابات سال ۸۴ یادآور شد: پس از دوره آقای خاتمی ذائقه سیاسی جامعه به سمت اصولگرایان رفت و چند دوره مجلس، دولت و شورای شهر در دست این جریان افتاد، اکنون هم دو دوره است که مدیریت ریاست جمهوری، شورای شهر و مجلس در اختیار جریان رقیب اعم از اصلاح‌طلبان یا اعتدالیون قرار دارد و این طیف سیاسی سهم قابل‌توجهی را به خود اختصاص داده است.

این نماینده سابق مجلس دراین‌باره تصریح کرد: ازآنجاکه هم دولت در وعده‌هایی که به مردم داده بود مخصوصاً در حل مشکلات اقتصادی جامعه توفیق چندانی به دست نیاورده است وهم نمایندگان مجلس از آنجا که همراه با سیاست‌های دولت گام برداشته‌اند، موفق نبودند، بنابراین پیش‌بینی می‌شود گرایش مردم به سمتی رود که دولت و مجلس کارآمدی داشته باشند تا بتواند معضلات جامعه در حوزه‌های اقتصادی و اجتماعی را برطرف سازد.

معاون پارلمانی احمدی‌نژاد در ادامه اظهار داشت: دورانی که اداره کشور تحت مدیریت اصولگرایان بوده است، آن‌ها توفیقات نسبی به دست آوردند و عملکرد ملموسی از خود در جامعه برجای گذاردند.

این نماینده سابق در مجلس شورای اسلامی دراین‌باره که تا چه اندازه این موضوع را قابل پیش‌بینی و محتمل می‌بیند، ابراز کرد: موضوع مطرح‌ شده تحلیل است و هرچه به انتخابات نزدیک‌تر شویم دقت آن بالاترمی‌رود. همیشه در مسائل سیاسی متغیرهایی وجود دارد که وقتی وارد شرایط جامعه شود نتایج را به‌صورت کلی و نسبی تغییر می‌دهد.

معاون پارلمانی احمدی‌نژاد در ادامه توضیح داد: همان‌طور که اشاره کردم نتیجه انتخابات بستگی به بعضی از متغیرهای سیاسی، اقتصادی و حتی بین‌المللی دارد که در سال آینده باید منتظر ماند و دید، این موارد چگونه پیش می‌رود.

میر تاج‌الدینی درباره پیشنهاد کانال تلگرامی برخی از جریانات به اصولگرایان مبنی بر حمایت از کاندیداهای مردمی بیان کرد: جریان انقلابی و اصولگرا ریشه‌دار است و با استقلال فکری، تمام گرایش‌های همسو با خود را در بردارد و با آن‌ها پیش می‌رود، بنابراین دارای اصول سیاسی است که در راستای آن عمل می‌کند و به جناح‌های دیگر مرتبط نیست.

وی در ادامه افزود: خط اصیل انقلاب را در مسیر ولایت و رهبری می‌بینیم، بنابراین هرکسی در این راستا حرکت کند در جبهه جریان اصولگرایی دیده می‌شود و هر فردی که از خط آن فاصله گیرد را در این مسیر نمی‌پذیریم.

 

آخرین اخبار

مصطفی ترک همدانی

دادگاه تجدیدنظر هنگامه شهیدی برگزار نشد

از 30 دیماه

آغاز پیش فروش بلیت‌­های جشنواره فیلم فجر

دادستان آلمان مدعی شد

بازداشت جاسوس ایران در ارتش آلمان

با اعتبار 1450 میلیارد تومانی

بسته حمایتی کارگران واریز شد

در دیدار با سفیر ایران در بیروت

درخواست حریری از روحانی

آشنایی با روحانی خلع لباس شده

آقا میری؛ روحانی تلگرامی کیست؟ + عکس

ترکان خبر داد:

افشای علت کلافگی جهانگیری از ریاست جمهوری

مصوبه دولت بر زمین ماند

ایراد بنی اسرائیلی همتی به واردات خودرو خارجی

بهزاد نبوی: سوال اینجاست چرا تا این حد روی شعار «اصلاح‌طلب، اصولگرا، دیگه تمومه ماجرا» کار می‌کنند؟

بهرام پارسایی:

نظر کمیسیون اصل ۹۰ درباره افزایش قیمت‌ خودرو؛غیر قانونی است!

توئیت قدوسی از مافیای گوشت و سقوط هواپیمای ارتش

واکنش به مصاحبه جنجالی موسوی خوئینی‌ها

هاشمی رفسنجانی: مگر امام اجازه‌ای خلاف قانون می‌داد؟

پیش بینی سلیمی‌نمین از قطعیت فتنه‌ ۹۸

در نامه اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان

هزینه‌ جشنواره فیلم فجر زیر تیغ سازمان بازرسی کل

حناپی

پولی شدن تردد از تونل‌ها در حد کارشناسی است

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.