ارتباط با ما در

نوبت مطب بهترین دکترهای متخصص و فوق تخصص شیراز

انتخاب بهترین دکتر شیراز، از بین تعداد زیادی پزشک متخصص و عمومی که در این شهر فعالیت دارند، اصلا کار آسانی نیست. ضمن اینکه ملاک‌های برتربودن پزشکان امروز با عصر گذشته بسیار متفاوت شده و افراد سعی دارند با توجه به نکات و معیارهایی که در ذهن دارند، مهارت شخص را در علم پزشکی تشخیص دهند.

منتشر شده

انتخاب بهترین دکتر شیراز، از بین تعداد زیادی پزشک متخصص و عمومی که در این شهر فعالیت دارند، اصلا کار آسانی نیست. ضمن اینکه ملاک‌های برتربودن پزشکان امروز با عصر گذشته بسیار متفاوت شده و افراد سعی دارند با توجه به نکات و معیارهایی که در ذهن دارند، مهارت شخص را در علم پزشکی تشخیص دهند.

اما پیشنهاد ما برای یافتن یک پزشک مجرب، مراجعه به سایت دکترتو است‌. چرا؟ این تیم پزشکی با  در برداشتن صدها متخصص و فوق تخصص در سراسر ایران، آماده ارائه خدماتی موثر به شماست‌. حالا به نظر شما برای مراجعه به این پزشکان باید چه اقدامی کرد؟

نوبت‌دهی آسان دکترتو، دیداری هوشمندانه با دکترهای برجسته ایران

اگر هنوز از شیوه‌های قدیمی برای مراجعه به پزشکان استفاده می‌کنید، یک خبر خوش برایتان داریم. شما در سامانه آنلاین دکترتو، جهت ارتباط حضوری و دریافت نوبت بهترین دکتر متخصص و فوق تخصص ایران، می‌توانید به‌صورت اینترنتی عمل کرده و تاریخی را برای رفتن به مطب رزرو کنید.

مزایای نوبت‌دهی آنلاین، راهی ساده و هوشمند برای دیدار با بهترین دکتر شیراز

شیراز به‌عنوان قطب پزشکی ایران شناخته می‌شود. درواقع مراکز درمانی گسترده‌ای در این شهر برپاست. حالا تصور کنید که روزانه افراد زیادی به‌جهت رفع مشکلات و برخورداری از خدمات مراقبتی و درمانی به این مراکز هجوم بیاورند. چه اتفاقی خواهد افتاد؟

بدیهی است که امکان نوبت‌دهی آنلاین بهترین دکترهای متخصص و فوق تخصص شیراز با هدف پیشگیری از هرج‌ومرج در مطب‌ها و بیمارستان‌ها و ممانعت از انتشار آلودگی و بیماری‌های موجود در این اماکن روی کار آمده است.

علاوه‌بر آن، چنین قابلیتی به کاربران دکترتو کمک می‌کند تا در کمال رفاه و راحتی، پروسه درمان خود را دنبال کنند. به‌هرحال خیلی از افراد این روزها به‌دلیل دغدغه‌های روزانه حوصله و زمان کافی جهت مراجعه حضوری به مطب برای دریافت نوبت ندارند.

مراجعه حضوری به بهترین دکتر شیراز برای تشخیص سریع و درمان بهینه

گرچه کاربرد تکنولوژی و اینترنت در دنیای پزشکی روزبه‌روز درحال گسترش است و ارائه خدمات درمانی آنلاین در اکثر جوامع دنیا رواج دارد اما این شیوه همیشه پاسخگوی نیاز مراجعه‌کنندگان نیست.

قبول داریم که مراجعه حضوری به مطب به زمان و مکان خاصی محدود می‌شود و تا حدی بر هزینه‌های درمان می‌افزاید. همچنین ممکن است زمان و انرژی زیادی از شما صرف کند اما همچنان رواج خود را دارد.

درواقع بیماران برای انجام معاینه‌های بهتر و دقیق‌تر و قرارگرفتن تحت آزمایش‌های گوناگون نیاز به حضور در کلینیک و بیمارستان‌ها دارند و همه اقدامات درمانی از راه دور میسر نیست. در چنین مواردی، افراد فقط می‌توانند با نوبت‌گیری آنلاین، اندکی از سختی‌های مسیر بکاهند و به حفظ نظم برقرار در مراکز درمانی کمک کنند.

آشنایی با گرایش‌های تخصصی پزشکی برای مراجعه به بهترین دکتر شیراز

در دنیای نوین امروز، تخصص‌های پزشکی گوناگونی وجود دارد که شناخت آنها به شما کمک می‌کند تا بعدها در هنگام مواجهه با بیماری‌های مختلف، تشخیص دهید که باید به کدام دکتر در چه تخصصی مراجعه کنید.

همچنین این روزها یافتن متخصصان مختلف و مراجعه به آنها بسیار راحت شده است. شما طیف گسترده‌ای از آنها را در سامانه دکترتو می‌توانید بیابید و به‌صورت اینترنتی، وقتی برای ارتباط حضوری در مطب یا معالجه از راه دور رزرو کنید.

ما در عناوین بعد، ۳ گرایش مهم پزشکی و کاربرد آنها را بیان کردیم و درنهایت، صحبت‌مان را با ارائه معرفی چند دکتر متخصص شیراز پایان دادیم‌. لطفا تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

نوبت بهترین دکترهای متخصص غدد شیراز

به شخصی که با عملکرد غدد مختلف بدن و اختلالات هورمونی آشنا باشد، متخصص غدد و متابولیسم می‌گویند. چنین فردی از طریق معاینه فیزیکی، آزمایش ادرار و خون، نمونه‌برداری و تصویربرداری‌های مختلف قادر به درمان بیماری‌هاست.

ناگفته نماند که مشکلات غدد و متابولیسم اگر به‌موقع پیگیری نشوند، تهدید بزرگی برای سلامت اعضای دیگر خواهند بود. همچنین به‌دلیل اهمیت این بیماری، باید متخصصی را بیابید که از لحاظ تجربه و سابقه کار قابل اعتماد باشد.

به این منظور می‌توانید با مراجعه به وبسایت دکترتو، بهترین دکتر شیراز را بیابید. افرادی که در ادامه معرفی می‌کنیم، از فعالان این مجموعه هستند.

 • دکتر جواد همت‌یار
 • دکتر فریده دانافر
 • دکتر پردیسا ارچین دیالمه
 • دکتر عبدالصمد صادق‌الوعد
 • دکتر علی اکبر بنی هاشمی
 • دکتر علی سرورام
 • دکتر آذر ستاری نژاد
 • دکتر حسین مروج

نوبت بهترین دکترهای متخصص نفرولوژی شیراز

تخصص نفرولوژی، درمان مربوط به بیماری‌های کلیوی را در برمی‌گیرد. درواقع این بیماری‌ها، از جمله علل اصلی مرگ‌ومیر در جهان است که اغلب اوقات بزرگسالان را شامل می‌شود.

نفرولوژیست یا پزشک کلیه، متخصصانی هستند که مشکلات مزمن و حاد کلیه را تشخیص، معالجه و مدیریت می‌کنند. آنها در زمینه‌هایی همچون فشارخون بالا، احتباس مایعات، عدم تعادل الکترولیت، دیالیز و پیوند کلیه تخصص دارند.

علائم شایعی که نشان می‌دهد یک فرد به تخصص این پزشکان برای بهبودی نیاز دارد، شامل عفونت‌های مزمن دستگاه ادراری، سنگ کلیه، درد مفاصل و استخوان و خارش‌های پوستی است.

ما در لیست زیر چند دکتر متخصص معرفی کرده‌ایم که در این حوزه تخصص دارند. همچنین شما می‌توانید برای دستیابی به بهترین دکتر شیراز، به سایت دکترتو سری بزنید.

 • دکتر علی اصغر ذوالقدر
 • دکتر بهرام شهریاری
 • دکتر زهرا سلمان‌پور
 • دکتر رزیتا سرشناس
 • دکتر مریم پاک فطرت
 • دکتر شاهرخ عزت زادگان جهرمی
 • دکتر آناهیتا میرمرادی

نوبت بهترین دکترهای متخصص فیزیوتراپی شیراز

در این تخصص پزشکی، فیزیوتراپیست با کمک ابزارها و دستگاه‌های مختلف به افزایش پتانسیل‌های حرکتی، اصلاح ساختار بدنی، درمان و توان‌بخشی می‌پردازد. این اشخاص در پروسه درمان کسانی که مبتلا به اختلالات ارتوپدی، بیماری‌های مغز و اعصاب و آسیب‌های ورزشی هستند، مهارت دارند.

رسالت یک فیزیوتراپیست خوب بر ۳ اصل استوار است‌. درمان باکیفیت در کمترین زمان، درمان با کمترین عوارض و درد، بازیابی سلامت بیمار با کمترین هزینه.

با توجه به آنچه که در این عنوان خواندید، بنا به هر دلیلی که خودتان یا پزشک‌تان تشخیص داده‌اید که نیاز به جلسات متعدد فیزیوتراپی دارید، پیشنهاد می‌کنیم به‌واسطه سامانه اینترنتی دکترتو، به بهترین دکتر شیراز که در این زمینه تخصص داشته باشد، دست یابید. ما در ادامه چند فیزیوتراپیست فعال در این مجموعه را معرفی کرده‌ایم.

 • دکتر مریم مظفری
 • دکتر علیرضا خردمندی
 • دکتر مهدی تفرشی
 • دکتر لادن همتی
 • دکتر زهرا اطمینان
 • دکتر اسماعیل شکری

جمع‌بندی

انتظار شما از روند درمان توسط بهترین دکتر شیراز چیست؟ قطعا انتظار همه افراد از یک درمان موفقیت‌آمیز، علاوه‌بر تخصص و تجربه پزشک، دسترسی آسان به اوست. این مورد به افراد کمک می‌کند تا در شرایط اضطرار، به‌راحتی و در سریع‌ترین زمان ممکن، سلامتی خود را بازیابی کنند.

مجموعه دکترتو، تعداد زیادی کلینیک، آزمایشگاه و تصویربرداری‌ها را به سامانه خود افزود تا نیاز شهروندان را در این راستا برطرف کند. همچنین با راه‌اندازی قابلیت نوبت‌دهی آنلاین، به کاربران کمک کرد تا با مشاهده پروفایل پزشک، براساس نیاز خود کلینیک مورد نظرشان را بیابند و از خدمات آن بهره‌مند شوند.

جهت ثبت دیدگاه کلیک کنید

دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ادامه مطالعه

 

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.