ارتباط با ما در

شیرپیسوارسیتکو|شیرلباسشویی سیتکو

برند سیتکو در سال ۱۹۹۰ در زمینه طراحی و تولید انواع شیرآلات ساختمانی، صنعتی و همچنین تولید انواع اتصالات و لوله های گالوانیزه در سایزهای مختلف با به کار گیری از دانش و تجربه متخصصین مجرب این فن و بهره گیری از تجهیزات به روز و ماشین آلات مدرن پا در عرصه تاسیسات نهاده است.

منتشر شده

شیر لباسشویی سیتکو

برند سیتکو در سال ۱۹۹۰ در زمینه طراحی و تولید انواع شیرآلات ساختمانی، صنعتی و همچنین تولید انواع اتصالات و لوله های گالوانیزه در سایزهای مختلف با به کار گیری از دانش و تجربه متخصصین مجرب این فن و بهره گیری از تجهیزات به روز و ماشین آلات مدرن پا در عرصه تاسیسات نهاده است و تا به امروز تمام تلاش خود را کرده است با بالاتر بردن کیفیت و ایجاد تنوع در سبد محصولات تولیدات خود را افزایش نماید. گروه صنعتی سیتکو با افتخار توانسته است استانداردهای جهانی ایزو ۹۰۰۱ و ایزو ۱۴۰۰۱ را کسب نماید.گروه صنعتی سیتکو توانسته است با تولید محصولات خود در کشور چین علاوه بر جوابگویی به تقاضای مشتریان داخلی محصولات خود را به کشورهای دیگر همچون ایران صادر نماید.

شیرلباسشویی سیتکو

به شیرآلاتی می گویند که جهت کنترل ورود آب به ماشین لباسشویی استفاده می شود. این شیر بر اساس ورودی ماشین لباسشویی طراحی و تولید شده است. این شیر تنها در یک سایز تولید می شود. در مکانیزم باز و بسته کردن این شیر از ساچمه و واشر مخصوص PTFE استفاده شده است و در سایز ۲/۱ و خروجی ۴/۳ است. این شیرآلات از آلیاژ فلز برنج MS58 ساخته شده است که به وسیله فلز نیکل آبکاری می شود.در ضمن شیر لباسشویی در دسته شیر های پیسوار ها قرار می گیرد و مستقیماٌ به سیستم لوله کشی داخل دیوار متصل می گردد.

جنس دستگیره شیر لباسشویی سیتکو فلزی می باشد که به وسیله یک پیچ یه ساقه شیر متصل می شود و در دو رنگ آبی برای ورودی آب سرد و رنگ قرمز برای ورودی آب گرم رنگ آمیزی شده است.

ورودی و خروجی شیر لباسشویی از هر دو جهت روپیچ می باشد که این قابلیت باعث می شود به دلیل عدم نیاز به اتصالات دیگر بتوان به اتصال زانو داخل سیستم لوله کشی داخل دیوار از یک طرف و از طرف دیگر شلنگ لباسشویی به راحتی وصل کرد و ماشین لباسشویی به مقدار بسیار کمی از دیوار فاصله بگیرد.

شیرپیسوارسیتکو شیرلباسشویی سیتکومغزی شیرمخلوط سیتکو نوارتفلون سیتکو

شیر پیسوال فیلتر دار سیتکو

از سری محصولات ساختمانی شرکت سیتکو و با کیفیت بالا می باشد. شیر پیسوال شیرالاتی هستند که وظیفه قطع و وصل جریان در شیر اهرمی یا شیر مخلوط دستشویی ها و یا ظرفشویی ها را برعهده دارند. و در جهت استفاده طولانی مدت در حالت باز یا بسته از آن استفاده می شود ابزاری است در انتهای خروجی لوله کشی آب نصب می گردد نقش بسیار مهمی در جلوگیری از قطع جریان کل ساختمان برعهده دارد.

موارد کاربرد شیر پیسوال فیلتردار سیتکو  مثلا در زمان وصل کردن ماشین لباس شویی به لوله کشی آب جهت تنظیم فشار آب خروجی و در نتیجه در مدت طولانی بدون هیچ گونه تغییر قابل استفاده می باشد.

شیر پیسوال فیلتر دار سیتکو به راحتی قابل دسترس بوده قیمت پایینی داشته و همچنین عمر بالایی دارد .جنس این شیر از برنج و نحوه اتصال آن دنده مادگی است.

شیر پیسوال فیلتر دار سیتکو در سایز های ۲/۱ و ۸/۳ و دبی جریان ۲/۱ و ۸/۳ را انتقال می دهند.

شیر ماشین لباسشویی سیتکو

به شیرآلاتی اطلاق می شود ک جهت کنترل ورود آب به ماشین لباس شویی استفاده می شود براساس ورودی ماشین لباس شویی طراحی و تولید شده است. در مکانیزم این شیر از ساچمه و واشیر مخصوص PTFE استفاده می شود و در سایز ۱/۲ و خروجی ۳/۴ می باشد. همچنین جنس این شیر از آلیاژ برنج MS58 ساخته شده است.

جهت ثبت دیدگاه کلیک کنید

دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ادامه مطالعه

 

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.