ارتباط با ما در

آیا خرید بک لینک و رپورتاژ برای سئوی سایت های جدید ضروریست؟

مرحله خرید بک لینک قوی و یا خرید رپورتاژ یکی از جذاب ترین مراحل سئوی سایت است. البته لازم است درست و صحیح انجام شود. بعد از ساخت برند نوبت به سئو خارجی می رسد.

منتشر شده

ممکن است برایتان سؤال پیش بیاید که آیا خرید بک لینک و رپورتاژ برای سئوی سایت های جدید ضروریست؟ قبل از هرچیزی باید ابتدا سایت های تازه تاسیس را تعریف کنیم. به همین دلیل با یک تحلیل دقیق از سایت نشونت همراه شما خواهیم بود. وب سایت تازه ایجاد شده تعاریف خاص خود را دارد و قبل از اینکه به سئوی وب سایت تازه راه‌اندازی شده بپردازیم بهتر است بدانیم که سایت تازه ایجاد شده چگونه تعریف می شود. در زیر برای آشنایی با مراحل سئو صفحه جدید ایجاد شده به این نکات توجه می کنیم.

وب سایت تازه طراحی شده به چه معناست؟

وب سایت هایی که هنوز فعالیت جدی (سئوی داخلی یا خارجی) نداشته باشند جزو وب سایت های تازه ایجاد شده محسوب می شوند. اکنون ممکن است سایت دو سال یا چند ساعت قبل از بازگشایی مجدد سایت باز بوده باشد. بنابراین، وب سایت تازه ایجاد شده هیچ ارتباطی با عمر آن ندارد. این البته اعتقاد ما است که بسیاری از سئوکاران ممکن است با ما موافق نباشند.

مراحل سئو سایت تازه ایجاد شده

ارائه محتوای سایت

این کاملا درست است که بگوییم محتوا پادشاه است. اما پادشاه بودن فقط به معنی تعداد کلمات نیست وگرنه پادشاه همه جوامع با بقیه مردم هم قد و قواره است. بنابراین، این پادشاه سئو (محتوا) ممکن است اندازه (تعداد کلمات) برابر با بقیه محتوا داشته باشد، اما در خود کیفیت و هدفمندی بسیار بالایی دارد. ایجاد محتوا برای یک وب سایت بر اساس کارایی در سئو یکی از اولین گام ها برای راه‌اندازی یک سایت سئومحور است. تا زمانی که بهترین اطلاعات سایت را کامل نکرده اید، مراحل سئو را راه‌اندازی نکنید. می گوییم راه‌اندازی نشود، یعنی نباید دسترسی را برای خزنده های گوگل باز کنید.

ارائه امکانات فنی و زیرساختی سایت

حتی ممکن است لازم باشد این مرحله را قبل از شروع ویرایش محتوای سایت انجام دهید. اما خیلی فرق نمی کند. در حین مدیریت سایت باید از عدم وجود مشکل و نظارت مداوم بر زیرساخت ها و کیفیت فنی سایت اطمینان حاصل کنید. ارجاعات دقیق، بارگذاری سریع، تصاویر بهینه شده، هاست با کیفیت بالا و… از جمله مسائل فنی کلیدی هستند که می توان مطرح کرد. بدون شک دلایل دیگری نیز وجود دارد که باید در نظر گرفت.

برندسازی را شروع کنید

گاهی اوقات شما ترافیک زیادی دارید اما فروش زیادی ندارید. این به دلیل عدم شناخت برند است. یکی از دلایلی که برندسازی بسیار مهم است، نشان دادن برند شما در مقابل مخاطبان هدف است. پس از گذراندن مراحل اولیه قبلی، باید از برند خود شروع کنید تا مخاطب به تدریج با شما و خدمات و محصولات شما آشنا شود. مبحث برندسازی موضوعی بسیار گسترده است و یک حوزه تخصصی محسوب می شود پس در این صورت باید یک مشاور سئو حرفه ای همراه خود داشته باشید و حتما بودجه قابل قبولی برای موضوع برندسازی در نظر بگیرید (می توانید به آدرس https://neshoonet.ir/market/seo-consulting برای اطلاعات بیشتر استفاده کنید).

سئوی خارجی و ساخت بک لینک یا خرید رپورتاژ

مرحله خرید بک لینک قوی و یا خرید رپورتاژ یکی از جذاب ترین مراحل سئوی سایت است. البته لازم است درست و صحیح انجام شود. بعد از ساخت برند نوبت به سئو خارجی می رسد. در طی مراحل سئو، برون سپاری مانند برندسازی یکی از مهم ترین، حساس ترین و پیچیده‌ترین مراحل سئو است. به جرئت می توان گفت که بدون برند مناسب و سئو داخلی، نتیجه گیری از سئو خارجی احتمالا غیرممکن است. بنابراین، اگر نمی خواهید بودجه و زمان خود را برای سئوی خارج از صفحه تلف کنید، حتما به شرایط این مرحله توجه کنید. اگر آشنایی یا تجربه کافی در سئوی خارجی ندارید، از طریق دریافت مشاوره سئو می توانید با تیم نشونت با شماره ۰۹۱۱۴۹۳۴۶۲۳ در ارتباط باشید.

بنابراین باز میگردیم به این سؤال که آیا خرید بک لینک و رپورتاژ برای سئوی سایت های جدید ضروریست؟ باید بگوییم که تقریبا در اکثر حوزه ها، به دلیل رقابت بالایی که وجود دارد، خرید بک لینک و خرید رپورتاژ ضروری شده است تا بتوانید سریع تر رتبه گرفته و حتی رتبه های پایدارتری داشته باشید.

یک سایت جدید چقدر باید برای سئو هزینه کند؟

حتما می‌دانید که در زمینه سئو هزینه ها با تفاوت های زیادی منتشر می شود که بستگی به تجربه تیم سئو، ابزاری که تیم استفاده می کند، نوع گارانتی هایی که می توانند ارائه دهند دارد و هزینه ثابتی ندارد. اما مشکل اینجاست که سایت تازه تاسیس شده احتمالا بودجه محدودی دارد و سعی می کند با بودجه محدود کار کند. به همین دلیل نشونت ابزارها و خدماتی را برای مراحل خارج از صفحه مانند گزارشات تبلیغاتی (رپورتاژ آگهی) و خرید بک لینک توسعه داده است و سایت تازه تاسیس در ابتدا هزینه این ابزارها را برای سهولت استفاده از این خدمات در نظر می گیرد. مراحل عملکرد آن و محدودیت بودجه در ابتدای مسیر سئو سایت تازه تاسیس نباید مانعی برای توسعه پروژه سئو باشد. در نهایت پس از شروع رشد وب سایت و برنامه ریزی و رفع محدودیت های فروش و بودجه، این وب سایت می تواند روند سئوی وب سایت را سرعت بخشد و با کلمات کلیدی مختلف رشد رتبه وب سایت را تثبیت کند.

البته توضیحاتی که تا این لحظه داده شد صرفاً یک نمای کلی از برنامه سئوی سایت تازه تاسیس است و پیشنهاد می کنیم از طریق دریافت مشاوره سئو رایگان با مجموعه نشونت، به طور کامل با مراحل کار آشنا شده و سئوی سایت خود را استارت بزنید. برای اینکار کافیست به https://neshoonet.ir مراجعه نموده و یا با ۰۹۱۱۴۹۳۴۶۲۳ یا ۰۱۳۹۱۰۱۲۶۱۷ تماس حاصل فرمائید.

جهت ثبت دیدگاه کلیک کنید

دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ادامه مطالعه

 

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.