ارتباط با ما در

خواستگاری از هدیه تهرانی

همه متولدین دهه ۶۰ و ۷۰ در دوره ای از زندگیشان با فیلمهای عاشقانه و پر فروشی در سینمای ایران مواجه شدند که در اکثریت قریب به یقین آنها نقش پر رنگ و مهم بانو هدیه تهرانی به شکل برجسته و جذابی خودنمایی میکرد.

منتشر شده

همه متولدین دهه ۶۰ و ۷۰ در دوره ای از زندگیشان با فیلمهای عاشقانه و پر فروشی در سینمای ایران مواجه شدند که در اکثریت قریب به یقین آنها نقش پر رنگ و مهم بانو هدیه تهرانی به شکل برجسته و جذابی خودنمایی میکرد و با فاصله زیاد از اغلب بازیگران خانم در آن زمان میتوانستیم به توانایی و قدرت ایفای نقش این خانم چشم بدوزیم و بدون کمترین ایرادی به راحتی ایشان را لایق بازیگری در نقش اول بهترین فیلمهای سینمایی بدانیم.


هدیه با ارزش سینمای آن دوره که زاده چهارمین روز تابستان سال ۵۱ است و تنها یک خواهر بزرگتر دارد با داشتن یک دیپلم ساده توانست نظر کارگردانان مهمی را به خود جلب کند و در ۲۴ سالگی با بازی در فیلم سلطان ساخته استاد مسعود کیمیایی پا به عرصه هنر نهاد و دیری نپایید که با شوکران و غریبانه محبوب دلها شد و در قرمز به گونه ای درخشید که سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن را به خود اختصاص داد.
بار دیگر اصغر فرهادی نازنین توانست با کشف استعدادهای بانوی هنرمند در چهارشنبه سوری معروف و پر سر و صدای آن سالها ایشان را به سیمرغ بلورین برساند و افتخار آفرینی زن ایرانی جلوه ای درخشانتر به نمایش بگذارد تا نگاه ها به سمت تهرانی اصیلا گرگانی سینما برگردد. این توجه وافر بر دل هومن بهمنش هم اثر گذاشت و او در ۲۷ سالگی عاشق هدیه ۳۵ ساله شد ولی متاسفانه ازدواج آنها یک سال هم دوام نیاورد.
هدیه ای که هرگز طعم بازی در سریالهای تلویزیونی را نچشیده است و تنها با نقش آفرینی در سینما پله های رشد و ترقی را طی نموده, چندی پیش بازی در شبکه خانگی را به سینما ترجیح داده و با قلب یخی و در ادامه همگناه به خوبی درخشید و برای بار دیگر در عرصه قدرت نمایی هنری توانست خودی نشان دهد و بعد از سالها باز بر سر زبانها باشد.


این روزها خبر ازدواج دوم این خانم ۵۰ ساله فکرها را به خود درگیر کرده وخبرساز خبرنگاران جوان گردیده است. هدیه در تهران با فیلمبردار ارباب حلقه ها دیدار داشته و این دیدار منجر به علاقه ای دو طرفه گردیده و بعد از رفتن این آقا از ایران این بار خانم تهرانی به همراه خانواده به فرانسه سفر کرده تا خواستگار استرالیایی خود را ببیند و در مورد ازدواج و مقدماتش صحبت و برنامه ریزی نمایند.
چنین ازدواجی قطعا بی سر و صدا نمانده و توجه کلیه متخصصان رسانه را جلب کرده است تا در خبرهای داغشان این موضوع را در صدر قرار دهند. صاحب نظران معتقدند این ازدواج بی عیب و نقص نیست و حتی شاید از عشق و عاشقی با بهمنش عزیز هم عجیب و غریبتر است. همانطور که پس از آن جدایی ماجرایی هومن دوباره ازدواج کرد ولی خانم تهرانی به زندگی مجردی خود ادامه دادند , این خواستگاری نیز با معایب زیادی همراه است.


هنرمندان معروفی که الگوی جوانان مملکت هستند با انتخابهایشان میتوانند مسیر زندگی هزاران انسان را تحت شعاع قرار دهند و مطمئنا رفتارشان سر منشا شروع چنین ناهنجاریهای اجتماعی میشود. آنها باید تا حد زیادی مراقب رفتارهای عمومیشان باشند تا خللی به کنش ها و واکنش های مردمان سرزمینمان وارد نشود. هنر در این روزها به دست آوردن دل مردم زخم خورده و آسیب دیده ایران عزیزمان است.

جهت ثبت دیدگاه کلیک کنید

دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ادامه مطالعه

 

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.