ارتباط با ما در

آموزش سئو به زبان ساده در ویا سئو !

فعالیت در دنیای گسترده سئو و بهینه سازی سایت، نیاز به آموزش و یادگیری جامع آن دارد. شاید در قدم اول آموزش سئو و یادگیری آن پروسه ای زمان بر به نظر برسد، اما از آنجایی که سئو یکی از پردرآمدترین حوزه های کاری آنلاین به شمار می رود، به طور حتم ارزشش را دارد.

منتشر شده

فعالیت در دنیای گسترده سئو و بهینه سازی سایت، نیاز به آموزش و یادگیری جامع آن دارد. شاید در قدم اول آموزش سئو و یادگیری آن پروسه ای زمان بر به نظر برسد، اما از آنجایی که سئو یکی از پردرآمدترین حوزه های کاری آنلاین به شمار می رود، به طور حتم ارزشش را دارد. ما در وبسایت ویا سئو به آموزش جامع سئو و ترفندهای کاربردی آن می پردازیم. برای یادگیری هرچه بهتر بهینه سازی وبسایت، با ما همراه باشید.

بهترین روش یادگیری سئو

برای فعالان در حوزه طراحی و مدیریت وبسایت، سئو واژه ای نام آشناست. واژه ای که تداعی کننده بازدید و فروش بیشتر است. شرط موفقیت در راه اندازی وبسایت، برای افرادی که به تازگی وارد این حرفه شده اند، آموزش سئو است. برای اینکه بتوانید قوانین سئو و الگوریتم های آن را به خوبی یاد بگیرید، لازم است در قدم اول با مفهوم سئو آشنا شوید.

اگرچه سئو محدود به جستجوگر گوگل نمی شود؛ اما در کشور ما عمده جستجوهای اینترنتی در بستر گوگل صورت می گیرد. از این رو ما در این مطلب به آموزش سئو به زبان ساده می پردازیم. کمپانی گوگل به منظور رفاه هرچه بیشتر جستجوکنندگان، یک سری الگوریتم و قوانین تعیین نموده و مدیران وبسایت را به رعایت آن ها ملزم ساخته است. به این دسته از قوانین و مقررات، قوانین سئو گفته می شود.

در قدم بعد کمپانی گوگل به طراحی ابزارهای آنلاینی همچون موتورهای جستجو پرداخته تا از این طریق میزان دقت وبسایت ها را در استفاده از قوانین بررسی کند. این موتورها در واقع ربات هایی هستند که به طور خودکار عمل کرده و وبسایت ها را از جهات مختلف بررسی می کنند.

موتورهای هوشمندی که گوگل برای بررسی و امتیاز دهی به وبسایت ها به کار برده، آن ها را از فیلترهایی همچون نحوه به کارگیری محتوای تصویری، متنی و یا ویدئویی عبور می دهند تا میزان اصالت وبسایت را بررسی کنند. رعایت این قوانین برای مدیران وبسایت و سئوکاران ضروری است. چرا که تنها در این حالت می توانند وبسایت خود را ارتقا داده و در لیست اول جستجو قرار بگیرند.

آموزش سئو برای مدیران وبسایت های فروشگاهی، عامل موثری برای پیشرفت و فروش بیشتر است. مطابق آنچه که از تحقیقات به دست آمده، خریداران، محصول مورد نظر خود را از میان وبسایت هایی که در صفحه اول گوگل قرار دارند، خریداری می کنند. این بدین معناست که با قرارگیری در صفحه اول گوگل، شانس بیشتری برای فروش اینترنتی خواهید داشت.

برای اینکه از طریق سئو وبسایت به درآمد برسید، لازم است آن را به شکل حرفه ای آموزش ببیند و دانش را در کنار مهارت و تجربه به کار گیرید. این را به خاطر داشته باشید که سئو وبسایت سومین شغل پردرآمد در صنعت دیجیتال مارکتینگ است و تضمین کننده آینده شغلی شما خواهد بود.

آموزش سئو

مهم ترین بخش های آموزش سئو

وقتی وارد حوزه کسب و کار از طریق سئو می شوید، حجم زیادی از قوانین و الگوریتم ها را مقابل خود می بینید. جای نگرانی نیست چرا که با آموزش جامع سئو می توانید از پس کنترل هر یک از این قوانین بربیایید. اساساً مهم ترین سرفصل های آموزش سئو شامل موارد زیر می شود.

  1. آموزش نحوه استفاده از الگوریتم های گوگل
  2. آموزش سئو تکنیکال و یا Techniacal SEO
  3. آموزش سئو داخلی و یا On-Page SEO
  4. آموزش سئو خارجی
  5. آموزش نحوه استفاده از سرچ کنسول

با یادگیری این دسته از ابزارها، بخش زیادی از مسیر را پیموده اید. هر یک از این بخش ها شامل ابزارها و قوانین متعددی هستند که در حین استفاده از آنان می بایست مورد توجه خود قرار دهید. برای مثال در بخش الگوریتم های گوگل به بررسی الگوریتم هایی همچون الگوریتم پاندا، پنگوئن، مرغ مگس خوار، برت، کبوتر و … پرداخته می شود.

سئو تکنیکال نیز شامل تکنیک های موثری ست که در جهت بهبود سرعت سایت و یا بهینه سازی و فشرده سازی فایل ها به کار می رود. سئو داخلی نیز مربوط به قوانین نگار متن و نحوه درج آن در وبسایت است. این در حالیست که در سئو خارجی سرفصل های آموزش شامل لینک سازی های خارجی می شود.

از آنجایی که قوانین سئو دائما در حال بروز رسانی و تقویت هستند، آموزش آنان نیز نیاز به بروز رسانی دارد. به عنوان یک سئوکار حرفه ای نیاز دارید تا اطلاعات خود را آپدیت کنید و به آموزش های قدیمی اکتفا نکنید. در قدم بعد وبسایت خود را با الگوریتم های جدید تطبیق دهید تا بیشترین بازخورد را دریافت کنید.

آموزش سئو بسیار راحت

همانطور که می دانید شکل و شمایل کسب و کارهای امروزی متفاوت گشته و به صورت آنلاین پیش می رود. تأثیر سئو در وبسایت های فروشگاهی به قدریست که امروزه اغلب فروشندگان کسب و کار موفق خود را مدیون این قوانین می دانند.

این موضوع فرصت مناسبی برای سئوکاران حرفه ای به وجود آورده تا با ارتقای رتبه سایت های فروشگاهی، به درآمد مناسبی برسند. از این رو توصیه می شود آموزش سئو در اصفهان را به عنوان یک عامل پیشرفت در کسب و کار در نظر بگیرید و از آن برای رسیدن به منبع درآمدی خود استفاده کنید.

همانطور که گفته شد، آموزش سئو در قدم اول کار سخت و زمان بری به نظر می رسد. اما در صورتی که آموزش های خود را تحت نظر یک مدرس خوب و حرفه ای فرا بگیرید، در فرصت کوتاهی به یک سئوکار دقیق و حرفه ای تبدیل می شوید.

البته این بدین معنا نیست که با آموزش سئو و به کار بردن قوانین آن، یک شبه به صفحه اول گوگل می رسید. چرا که موتورهای هوشمند گوگل، بسیار دقیق عمل کرده و عملکرد وبسایت ها را در طول زمان می سنجد.

یادگیری سئو

نتیجه گیری

آموزش جامع سئو بهترین راه برای رسیدن به یک کسب و کار موفق است. برای مدیران کسب و کار و دارندگان فروشگاه های اینترنتی، آموزش سئو یک عامل پیشرفت بزرگ به حساب می آید. به کمک این علم نوین و پیشرفته، نه تنها مشتری بیشتری به دست می آورید بلکه اعتیار خوبی در بازار فروش کسب می کنید. سئوکاران نیز می توانند با یادگیری سئو و مدیریت وبسایت سایرین، به درآمد بالایی برسند.

جهت ثبت دیدگاه کلیک کنید

دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ادامه مطالعه

 

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.