ارتباط با ما در

جاب آفر کانادا

با ما همراه شوید تا بیشتر با جاب آفر کانادا آشنا شوید. همان طور که می دانید جاب آفر یکی از روش های مهاجرت به شمار می رود.

منتشر شده

با ما همراه شوید تا بیشتر با جاب آفر کانادا آشنا شوید.

همان طور که می دانید جاب آفر یکی از روش های مهاجرت به شمار می رود.

شما می توانید جهت اطلاعات بیشتر در مورد جاب آفر کانادا اینجا کلیک کنید.

راه های دستیابی به موقعیت های جاب آفر کانادا :

  1. مراجعه حضوری و غیر حضوری به آژانس های کاریابی در کانادا : آژانس ‌هایی مرتبط با کاریابی در کشور کانادا با نمایندگان کشورهای مختلف مثل ایران وجود دارد که شرکت های کانادایی لیست نیروهای مورد نیاز خود را در اختیار آنها قرار می ‌دهند تا به وسیله آن‌ها نیروی متخصص مورد نظر خود را بیابند. این آژانس‌های کاریابی در کنار فراهم کردن شرایط جاب آفر کانادا برای شما می توانند اطلاعات کافی را در حوزه تخصص شما در کشور کانادا در اختیارتان قرار دهند و شرکت های نیازمند به آن تخصص را به شما معرفی کنند و راه ارتباطی شما با آن ها را فراهم سازند.
  2. داشتن ارتباطات در داخل کانادا یا ساخت شبکه: داشتن دوست و آشنا در کانادا که تلاش کنند تا برای شما کار و کارفرما پیدا کنند یکی از عوامل مهم در دستیابی به جاب آفر کانادا است. این افراد با مکان های مختلف بیشتر در ارتباط بوده و تعامل بیشتری با مردم کانادا دارند و موقعیت‌ های بهتری را می توانند  شناسایی کنند. در کانادا پارتی بازی وجود ندارد اما رفرنس و معرفی کردن شما از طریق فردی ساکن در کانادا و آشنا با کارفرما اهمیت بسیاری دارد.

۳بانک شغلی : بانک شغلی یا جاب  بانک یک پلتفرم کاریابی آنلاین است که در آن مشاغل خصوصی و دولتی قرار داده می‌ شوند اما همه کارفرما ها از این پلتفرم  برای اطلاع رسانی استخدام نیروهای خود استفاده نمی کنند  و ممکن است تعداد اندکی مشاغل در آن ارائه‌ نشده باشد با این وجود مراجعه به آن می تواند بسیار مفید باشد.

  1. سایت Linkedin :  این سایت یکی از بهترین سایت‌ها در حوزه کاریابی است و کارفرما های بسیاری از کشور کانادا در این سایت حضور دارند شما می‌ توانید با آن‌ ها در ارتباط بوده و پیشنهاد های کاری را دریافت کنید. همچنین می‌ توانید رزومه کاری خود و لیستی از تخصص‌ هایی که دارید را در پروفایل خود قرار دهید تا کارفرما ها با مشاهده‌ ی تخصص‌ های شما در صورت نیاز با شما ارتباط برقرار کنند.
  2. ارتباط با ساکنین سایر کشور ها از طریق فضاهای مجازی ویژه فیسبوک که بسیار مورد توجه سایر کشور ها بوده و قدمت بیشتر و کاربران بیشتری دارد که با وجود افزایش راه های ارتباطی در فضای مجازی هنوز هم مورد توجه بسیاری از مردم اند و شما کی توانید با گذاشتن رزومه و اطلاعات خود در معرض دید دیگران، درخواست کار کنید و مخاطبان شما نیز در صورت وجود کار متناسب با خواسته شما به شما اعلام کنند.

 

ویژگی های جاب آفر کانادا :

جاب آفر باید به وسیله یک کارفرما در یک شرکت کانادایی ارائه شده باشد و باید به شکل متداوم بوده و موقتی نباشد. مدت زمانی که برای جاب آفر در نظر گرفته می شود باید حداقل به مدت سی ساعت در هفته باشد و دارای حقوق و حقوق آن مشخص ‌شده باشد. شغلی که برای آن جاب آفر کانادا صورت گرفته موقتی و فصلی و قراردادی نباشد و حداقل یک سال شرایط حضور فرد و اقامتش در کانادا را فراهم کرده باشد. شرکت درخواست کننده نیز باید مجوز LMIA  داشته باشد.

کارفرمای شرکت کانادایی باید یک سری مدارک را به فرد متقاضی جاب آفر کانادا که مورد پذیرش واقع شده ارائه دهد. یکی از آن ها مدرکی تحت عنوان پیشنهاد شغلی با امضایی معتبر است. دومین مورد ارائه مدرکی به دولت است که نشان می دهد بعد از تقاضای شرکت در پلت فرم های کانادا موردی با تخصص مورد نظر یافت نشده است. سومین مدرک، مدرک ثبت شرکت در کانادا است و همچنین مدرکی که میزان درآمد شرکت را نشان دهد و مدارک مالیاتی نیز باید ارائه شود و…

در صورت تاییدیه اولیه کارفرما، زمانی برای مصاحبه تعیین شده و متقاضی باید با تسلط کامل بر زبان خارجی پاسخگویی سوالات در مصاحبه  باشد. در نهایت در صورت توافق بین طرفین، قرارداد کاری منعقد خواهد شد و این  قرارداد رسمی و قانونی با تمام جزییات مربوط به ساعات کار و نوع کار و میزان حقوق و… بین کارفرما و شخص امضا می شود. بعد امضای قرارداد و گذشت زمان مشخص شده می توان برای ویزای کانادا بر اساس جاب آفر کانادا اقدام کرد

شرایط  متقاضی جاب آفر کانادا:  متقاضی جاب آفر کانادا باید ابتدا یک پیشنهاد کاری از کارفرمای کانادایی داشته باشد و صلاحیت لازم  برای اشتغال در آن شرکت را داشته باشد. حداکثر ۴۰ سال سن داشته با‌شد. همچنین باید مدرک تحصیلی یا گواهینامه معتبر مرتبط با تخصصی که در جهت آن اقدام کرده داشته باشد. سابقه شغلی نیز باعث افزایش اعتبار فرد در کانادا می شود. شخص باید مدرک تحصیلی حداقل برابر با لیسانس داشته باشد و مدرک زبان آیلتس نیز جزو ضروریات اخذ ویزای کاری کانادا می باشد. تمکن مالی برای زندگی در کشور کانادا نیز از موارد مهم است.

نتیجه گیری

کانادا یکی از کشورهای توسعه یافته و کم جمعیتی است که از رفاه اجتماعی برخوردار است و نرخ بیکاری در آن بسیار پایین است. به همین دلیل هر ساله افراد بسیاری از سایر کشور ها تمام تلاش خود را میکنند تا به هر طریقی که ممکن است به این کشور مهاجرت کنند. یکی از راه های مهاجرت که برای افرادی که در کشور خود به موقعیت شغلی متناسب با تخصص خود نرسیده اند و به دنبال کسب درآمد بیشتر از تخصص خود هستند، مهاجرت از طریق ویزای کاری و جاب آفر کانادا است که مراحل طولانی و پیچیده ای داشته اما نتیجه نهایی در صورت تحقق ارزش تمامی تلاش ها و زحمات کشیده شده در راستای کسب ویزای کاری را دارد. در این راستا ابتدا کارفرما ابتدا باید ثابت کند که پس از اعلام در کلیه راه های تبلیغاتی با مردم و متقاضیان کار  نتوانسته فرد کانادایی مورد نظر خود را برای استخدام در شرکت کانادایی بیابد . از طرف دیگر کارفرما و متقاضی باید ثابت کنند که صلاحیتی که در متقاضی انتخاب شده در انجام کار و تخصص مربوطه وجود دارد و دلیل نیاز به وی است در سایر متقاضیان این شغل وجود ندارد.. همچنین کارفرما باید در مقابل به دریافت گواهی LMIA اقدام کند. جاب آفر کانادا برای کسانی مناسب است که تمایلی به ادامه تحصیل در کانادا نداشته و از طرفی شرایط سرمایه گذاری در کانادا برای اقامت را دارند. اگر با ویزای کاری وارد کانادا شوید و شغل خود را از دست ندهید، میتوانید از روش ویزای کاری بر اساس جاب آفر بهره مند شوید و از حقوق شهروندی این کشور و سایر امکانات رفاهی و… که بی نظیر است بهره مند شوید.

جهت ثبت دیدگاه کلیک کنید

دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ادامه مطالعه

 

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.