ارتباط با ما در

رساندن سایت به صفحه اول گوگل با مشاور اختصاصی سئو

اگر یک وبمستر هستید و سایتی ایجاد کرده اید و محتوای خوبی نیز در سایت خود قرار داده اید اما همچنان سایت شما در نتایج گوگل، رتبه مورد نظرتان را به دست نمی آورد، تنها یک دلیل دارد: هنوز کارهایی را می بایست انجام دهید که انجام نداده اید.

منتشر شده

اگر یک وبمستر هستید و سایتی ایجاد کرده اید و محتوای خوبی نیز در سایت خود قرار داده اید اما همچنان سایت شما در نتایج گوگل، رتبه مورد نظرتان را به دست نمی آورد، تنها یک دلیل دارد: هنوز کارهایی را می بایست انجام دهید که انجام نداده اید.

سئو چیست؟

به هر کاری که لازم است انجام شود تا سایت شما در نتایج گوگل (یا دیگر موتورهای جستجو) رتبه بگیرد سئو یا search engine optimization گفته می شود.

سئوی سایت ساده نیست و شامل صدها فاکتور کوچک و بزرگ است و برای رساندن سایت به رتبه های برتر باید سعی کنید تک تک این فاکتورها را در سایتتان پیاده سازی نمائید و سایت خود را بهینه نمائید.

به همین دلیل باید بگوییم رساندن سایت به صفحه اول گوگل اتفاقی و شانسی نیست و نیازمند یک برنامه ریزی صحیح و دقیق و اجرای منظم است.

سئوکار کیست؟

به کسی که فعالیت های سئو را انجام می دهد سئوکار می گویند. سئوکارها با تجربیات فراوانی که در این حوزه دارند و مطالعات تجربی و عملی و اجرای پروژه های متفاوت، می توانند سایت شما را به رتبه های برتر گوگل برسانند. البته رسیدن به صفحه اول گوگل به صورت صحیح تنها از یک سئوکار حرفه ای بر خواهد آمد. چرا که سئو انواع مختلف دارد.

انواع اجرای سئو

سئو کلاه سفید

این روش در سئو بهترین روش می باشد. در این روش هیچگونه فعالیت ریسکی انجام نمی شود و تمامی فعالیت های سئو به طور دقیق طبق یک اصول و تنها از طریق تولید محتوای صحیح و مواردی از این دست انجام می شود. نتیجه گرفتن از این نوع از سئو ممکن است زمان بسیار زیادی را نیاز داشته باشد و گاهاً در حوزه های با رقابت بالا ممکن است پاسخگو نباشد و مجبور باشید به روش هایی همچون سئو کلاه خاکستری متوسل شوید.

سئو کلاه خاکستری

اگر فعالیت های اصولی سئو را با کمی فعالیت های خلاقانه شیطنت وار که باعث می شود توسط این فعالیت ها رتبه بگیرید همراه نمائید، شما سئو خاکستری انجام داده اید. دقت در اجرای این نوع از بهینه سازی سایت گرچه ریسک دارد اما ریسک آن در صورتی که صحیح انجام شود بسیار پایین خواهد بود. امروزه تقریبا اکثر فعالیت های سئو در ایران به صورت خاکستری یا کلاه خاکستری انجام می شود.

سئو کلاه سیاه

در این روش از بهینه سازی سایت چیزی به نام اصول معنا ندارد. ممکن است روش های کلاه سیاه در کوتاه مدت پاسخگو باشند و شما را به رتبه های برتر برسانند اما خیلی زود باز به رتبه قبلی باز خواهید گشت و یا حتی ممکن است جریمه شوید و به طور کامل از نتایج گوگل حذف شوید. بنابراین پیشنهاد می کنیم از این تکنیک استفاده نکنید.

معرفی خانواده سئو

سئو تقریبا شامل سه بخش می باشد. در هر بخش فعالیت های خاصی انجام می شوند و این فعالیت ها دست به دست هم می دهند تا بتوانید روز به روز شاهد رشد سایت خود در نتایج گوگل باشید.

سئو تکنیکال

اگر هنوز سایت شما ssl ندارد و با https بالا نمی آید و یا سرعت مناسبی ندارد و همچنین قالبتان بهینه نیست، شما نیاز به بهینه سازی تکنیکال سایت خود دارید. در سئو تکنیکال مشکلات سایت از نظر فنی بررسی و رفع می شوند.

سئو داخلی

تمرکز سئو داخلی بر روی بهینه سازی محتوا، لینک سازی های داخلی و مواردی از این دست می باشد که باعث قوی شدن داخلی سایت شما خواهد شد.

سئو خارجی

سئو خارجی که به عنوان یک بخش مهم در سئو مطرح می باشد شامل لینک سازی ها، برندسازی ها و تبلیغات و مواردی از این دست می باشد که قدرت سایت شما در خارج از سایت افزایش می دهد.

چگونه سئوکار خوبی شویم؟

برای تبدیل شدن به یک سئوکار خوب لازم است آموزش ببینید و همواره به روز باشید تا با تکنیک های جدید و آپدیت ها خود را همگام کنید.

اگر صاحب یک سایت هستید و قصد دارید از یک مشاور سئو بهره مند شوید می توانید از مشاوران حرفه ای سئو استفاده نمائید که پیشنهاد ما خدمات مشاوره سئو سئوسل می باشد.

تیم سئوسل به عنوان ارائه دهنده خدمات سئو و بهینه سازی سایت، کلیه خدمات مشاوره را نیز به تمامی وبمستران و صاحبان سایتها ارائه میدهد که به کمک آن خواهید توانست تمامی ایرادات سایت خود را تشخیص داده و استخراج نمائید و بتوانید با اصلاح مشکلات و نواقص سایت خود، به افزایش رتبه آن کمک کنید.

آدرس سایت سئوسل جهت کسب اطلاعات بیشتر: https://seocell.ir

شماره های تماس تیم پشتیبانی: ۰۹۰۳۶۲۳۲۳۳۳ – ۰۲۱۹۱۰۱۲۶۱۷

جهت ثبت دیدگاه کلیک کنید

دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ادامه مطالعه

 

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.