ارتباط با ما در

رمزگشایی زبان بدن زنان

درک زبان بدن زن برای زنان و مردان مهم است. بسیاری از مردان زبان بدن زن را به عنوان وسیله ای برای تعیین زمانی که زنان جذب آن ها می شوند، مطالعه می کنند. مردان متاهل، ممکن است بخواهند زبان بدن زن را مورد مطالعه قرار دهند تا حالات و نگرش های همسر خود را بهتر تفسیر کنند.

منتشر شده

به گزارش جامعه ایرانی؛ زنان نیز باید زبان بدن را مورد مطالعه قرار دهند. اغلب اوقات، چیزی که ما با بدن خود می گوییم، حتی توسط خودمان، نادیده گرفته می شود. ما تمایل داریم عادت به زبان بدنی داشته باشیم که از نظر فرهنگی و اجتماعی سازگار باشند چون ما مسن تر می شویم و اغلب این رفتارها را بدون توجه و یا تفکر نشان می دهیم. زمانی که از زبان بدنی خود آگاه هستید، می تواند به شما کمک کند که به دقت پیام ها و معنا را منتقل کنید.

کج کردن سر:
کج کردن سر می تواند به افراد نشان دهد که به آن ها گوش می دهید یا آن ها را تشویق به ادامه صحبت می کنید. بسیاری از زنان هنگام داشتن مکالمه با افراد سر خود را کج می کنند، به خصوص برای افرادی که احساس می کنند رویشان تسلط دارند.
با این حال، اگرچه کج کردن سر می تواند به عنوان نشانه تسلیم خوانده شود. بسیاری از مردان زنانی را می بینند که سرش را خم می کنند و فرض می کنند که در موقعیت کنترل قرار دارند. این زن ممکن است قصد انتقال این موضوع را نداشته باشد، اما اغلب افراد این سیگنال را می خوانند. به عنوان یک زن اگر می خواهید اعتماد به نفس خود را نشان دهید، باید سرتان را صاف نگه دارید و از کج کردن سر اجتناب کنید.

ارتفاع و فضا
ارتفاع و فضایی که فرد برمی خیزد می تواند چیزهای زیادی را در مورد نگرش و احساسات نشان دهد. بسیاری از زنان خود را جمع و جور می کنند که تا آنجا که ممکن است فضای کمی اشغال کنند این شکلی از زبان بدن زن است که از طریق نسل ها منتقل شده است، چرا که زنان مطیع به مردان بوده و نوعا در موقعیت اقتدار نیستند. زنی که خود را در یک فضای کوچک جمع می کند و یا یک حالت خمیده دارد نشان می دهد که او مطیع است و در کنترل نیست.
چنانچه در نمناک گفته ایم از طرف دیگر زنی که نشسته یا شق ورق ایستاده، شانه ها را به عقب تکیه می دهد و پاها را از هم باز می گذارد، حالت فرمانده و قدرت را نشان می دهد. زمانی که یک زن از این زبان بدنی استفاده می کند، نشان می دهد که احساس می کند کنترل اوضاع را در دست دارد و خواستار احترام است.

آرامش در حالت بدنی
حالت بدن در هنگام صحبت کردن یا گوش دادن به چیزهای دیگر مانند بازی کردن با مو یا جواهر، چنگ زدن به بازوها و یا لمس کردن گردن اغلب می تواند به این معنا باشد که این زن عصبی یا مضطرب است. با این حال، بسیاری از مردان این حالات را اشتباه معنا کردند. برخی از افرادی که ادعا می کنند متخصص هستند می گویند که بازی کردن با مو یا جواهر و یا لمس کردن گردن نشانه این است که زن جذب شما شده است.
در واقعیت، بی قراری این طبیعت نشانه پریشانی است. به عنوان یک مرد، مهم است که قادر به خواندن زبان بدن زنان برای آن چه هست باشید. برای زنان مهم است که هنگام استفاده از این حالات، تشخیص دهید و سعی کنید از آن ها اجتناب کنید اگر می خواهید به نظر برسد که کنترل را در دست دارید.

لبخند زدن:
بیشتر مردم تصور می کنند که وقتی کسی لبخند می زند، نشانه دوستی و خوشحالی است با این حال، چیزی که بسیاری از مردم نمی دانند این است که بسیاری از زنان وقتی عصبانی می شوند لبخند می زنند به این معنی است که برخی از زنان ممکن است بیش از حد یا در زمان های نامناسب لبخند بزنند و فهمیدن آن ها دشوار باشد.
در اغلب موارد، مهم است واقعا به کلمات زنی که صحبت می کند گوش دهید تا فقط به لبخند او توجه کنید. به دنبال نشانه های دیگری از زبان بدنی بگردید ممکن است به شما اطلاع دهند که او به جای خوشحال بودن و دوست داشتن، مشکلی دارد عصبانیت را معمولا به روش های دیگری نشان می دهند که توجه زیادی را به خود جلب کند.

سر تکان دادن:
بسیاری از زنان بیشتر از مردان سر تکان می دهند. وقتی مردی سر تکان می دهد، معمولا به این معنی است که او با آنچه گفته می شود موافق است این می تواند در مورد یک زن نیز صادق باشد، اگر چه سر تکان دادن ممکن است به این معنی باشد که او به شما گوش می دهد و یا شما را تشویق می کند که به صحبت ادامه دهید.
به عنوان یک زن مهم است که از تکان دادن سر خود آگاه باشید. مردان اغلب درک نمی کنند که حرکت سربه معنای چیزی غیر از توافق یا مطیع بودن است. اگر بیش از حد سر تکان دهید، زبان بدنی شما می تواند به راحتی اشتباه معنا شود، و ممکن است مردان بر این باور باشند که شما با آن ها موافق هستید وقتی که در واقع شما با دقت به آنچه که می گویند گوش می دهید.

به جلو رفتن :
بسیاری از زنان هنگام درگیر شدن در گفتگوهای سخت به جلو خم می شوند. با این حال، اغلب این می تواند بد تفسیر شود. اما زنان نیز زمانی به جلو خم می شوند که می خواهند عشوه گری کنند و اغلب مردان این زبان بدن زن را تفسیر می کنند.
برای مردان مهم است که این زبان بدنی را با موقعیت و مکالمه مطالعه کنند. اگر در یک محیط حرفه ای و یک مکالمه گرم و یا شدید، این احتمال وجود دارد که زن به جای اینکه درگیر عاشقی باشد، بسیار مشغول است. در عین حال، زنان باید از این گرایش و چگونگی تفسیر آن آگاه باشند.

ژست دست:
بسیاری از زنان با دستان خود صحبت می کنند، ” به این معنی که وقتی از نظر احساسی در یک مکالمه قرار دارند، از حرکات دست اشاره استفاده می کنند. استفاده از حالات دستی از نظر احساسی می تواند به فرد دیگری منتقل شود که زن بیش از حد از نظر احساسی درگیر یا غرق در موضوع مکالمه است.
برای زنان مهم است که درک کنند که حرکات دست بسیار پر معنی، به خصوص آن هایی که در بالای شانه قرار دارند، معمولا به عنوان نشانه ای از اینکه زن تحت کنترل خود یا احساسات او نیست، خوانده می شوند. اگر یک زن می خواهد جدی گرفته شود و یا در موقعیت قدرت دیده شود، هر گونه ژست دستی باید حداقل و یا پایین تر از کمر قرار گیرد.

دست دادن :
چگونگی دست دادن دست زن می تواند چیزهای زیادی درباره این زن بگوید. دست دادن ضعیف، به گیرنده نشان می دهد که زن مطیع، خجالتی، عصبی است. از طرف دیگر، یک دست دادن محکم به گیرنده اجازه می دهد که زن اعتماد به نفس دارد و در موقعیت قدرت و کنترل است.

چرخاندن چشم:
بسیاری از زنان در معرض دید دائم قرار دارند. چرخش چشم ها معمولا نشانه بی حوصلگی و یا نا امیدی است زمانی که زنی را می بینید که چشمانش را می چرخاند، اما به صورت کلامی آرام و یا تودار است، به احتمال زیاد سعی می کند مودب باقی بماند اما صبر و شکیبایی را از دست می دهد. مهم است که این نشانه را برای چیزی که هست بخوانید و تاکتیک خود را با مکالمه تغییر دهید و یا مکالمه را به طور کامل خاتمه دهید.

ارتباط چشمی:
ارتباط چشمی مستقیم، یا عدم وجود یک سان، می تواند به روش های مختلفی خوانده شود. زنانی که ارتباط چشمی مستقیم دارند معمولا به طور کامل در این مکالمه درگیر هستند و به هیچ وجه مطیع نیستند. آن ها ممکن است ارتباط چشمی برقرار کنند تا به شما اطلاع دهند که به شما توجه می کنند. برخی از مردان ارتباط چشمی مستقیم را نشانه جذابیت می خوانند، اما همیشه اینطور نیست.
در عین حال، عدم ارتباط چشمی مستقیم در یک زن معمولا نشانه مطیع بودن است. زمانی که یک زن به شما نگاه می کند، به پایین نگاه می کند، این کار، یک ژست عاشقی و مطیع بودن با مردی است که او با آن صحبت می کند.

دست به سینه نشستن:
زمانی که یک زن دست به سینه است ، می تواند به معنی یک یا چند چیز باشد. بسیاری از مردم وقتی که در طول یک بحث و یا در وضعیتی که احساس تهدید می کنند، حالت تدافعی به خود می گیرند، دست به سینه می نشستند. زنان همچنین از دست به سینه بودن برای ابراز مخالفت با فردی در طی یک مکالمه یا بحث استفاده می کنند. برخی از زنان نیز زمانی که از یک مکالمه خسته شده اند، دست به سینه می نشینند و برای رسیدن به آن آماده هستند. مهم است که کلمات و دیگر زبان بدن زنان را در نظر بگیرید که آن زن برای تفسیر درست این پیام استفاده می کند.

ضربه زدن با انگشت:
ضربه زدن با انگشتان روی یک میز یا سطح دیگر معمولا نشانه بی حوصلگی و یا خستگی است. زنی که انگشتان خود را روی میز میزند از گفتگو و یا وضعیت او خسته شده است. ممکن است از صبر کردن خسته شده باشد، یا ممکن است از یک مکالمه یک طرفه ناامید شود.

کف دست باز
بسیاری از زنان کف دست خود را نشان می دهند وقتی که مطیع هستند، اغلب بدون این که درک کنند این کار را انجام می دهند. مچ دست برهنه و یا کف دست نشان می دهد که زن آماده است هر کاری که شما از او درخواست می کنید انجام دهد. او یا به مقام شما تعظیم می کند، یا در مورد درخواست هایی که دارید فروتن است.

انداختن پا روی هم
زمانی که یک زن هنگام نشستن یا ایستادن پایش را روی هم می اندازد می تواند نشانه این باشد که از مکالمه عصبی یا مضطرب شده باشد. اگر یک زن ابتدا سر صحبت را باز کند، اما بعد پایش را روی هم بندازد، نشانه این است که مکالمه وارد یک مکان یا موضوعی شده است که در آن راحت نیست. با این حال، این امر لزوما در مورد تمامی زنان صادق نیست، زیرا برخی زنان به طور طبیعی پا روی هم می اندازند.

چشمان گشاد شده
تحقیقات ثابت کرده اند که وقتی فرد چیزی را که می خواهد می بیند چشمانش گشاد می شود. این امر در مورد زنان صادق است، درست به همان اندازه که در مورد مردان صادق است. اگر با زنی در یک محیط اجتماعی صحبت می کنید و چشمانش گشاد می شود.

پلک زدن سریع
برخی از مردان فکر می کنند که پلک زدن نشانه این است که زن جذب آن ها شده است. آن ها این را به عنوان روشی برای عشق ورزی می بینند. با این حال، در اغلب موارد این طورنیست. اغلب، زنان به سرعت چشمان خود را در زمانی که مضطرب و یا ناراحت هستند، پلک می زنند. اگر به یک زن نزدیک و به سرعت چشمک می زنند، نشانه این است که او مضطرب و احتمالا احساس خطر می کند.

حالت لب
زنان اغلب وقتی استرس، نگرانی و ناراحتی دارند، لب پایینی خود را گاز می گیرند. با این حال، بسیاری از مردان به اشتباه این زبان بدن زن را به عنوان جاذبه و اشتیاق تعبیر می کنند. اغلب اگر این حرکت نشانه تمایل باشد، با تماس چشمی قوی همراه خواهد بود. در غیر این صورت، نشانه این است که او عصبی یا مضطرب است.
یک حرکت لب که همیشه می تواند به درستی تفسیر شود، سخت تر شدن لب ها است. زمانی که یک زن لب هایش را محکم تر می کند، به این معنی است که او ناراضی و یا مخالف فردی است که با او حرف می زند.

دست ها بر روی کمر
بسیاری از مردان می توانند یک زن را با این ژست در حین مشاجره و یا زمانی که بحث در شرف راه اندازی است، ببینند. همچنین دست ها بر روی کمر می تواند به این معنی باشد که زن احساس می کند کنترل اوضاع را در دست دارد.

موانع
درست مانند یک مانع مثبت زبان بدنی می تواند راه خوبی برای این باشد که ببینید آیا یک خانم به شما علاقه دارد یا نه. اگر از صحبت کردن با شما لذت می برد، با شما احساس راحتی می کند و امیدوار است با شما ارتباط برقرار کند، سپس شروع به برداشتن موانع می کند. اگر او احساس معذب بودن یا دوری می کند، پس او می خواهد موانعی بین شما ایجاد کند
این موانع چه شکلی هستند؟ آن ها می توانند چه چیزی باشند. زنی که دست به سینه می نشیند یا چیزی را در سینه اش نگه می دارد (یک نوشیدنی، کیف، کتاب و غیره)همه شکلی از موانع هستند.

زنان و دروغ گفتن
مردان و زنان به طور متفاوتی دروغ می گویند زیرا انگیزه های آن ها برای فریب متفاوت است:
مردان دروغ می گویند تا قدرتمندتر، جالب و موفق به نظر برسند. آن ها هشت برابر بیشتر از آنکه درباره دیگران دروغ بگویند درباره خود دروغ می گویند.
زنان نسبت به خودشان کم تر دروغ می گویند و بیشتر از احساسات دیگران محافظت می کنند و یا باعث می شوند که دیگران در مورد آنها احساس بهتری داشته باشند.

حالت چهره:
گاهی اوقات درک زبان بدن زن می تواند سخت باشد. حالت چهره مثال خوبی هستند. این زمانی است که چهره یک زن تنها برای کسری از ثانیه برق می زند (مردان نیز این کار را انجام می دهند). اگر به آن ها توجه نمی کنید، تشخیص آن بسیار دشوار است. و این شرم آور خواهد بود چون هر حالت چهره ، یک جز بسیار دقیق از نحوه احساس یک زن هستند.
اگر یک زن خوشحال باشد اما سعی کند آن را پنهان کند، لبخند کوتاهی روی صورتش سوسو می زند. اگر سعی دارد احساسات منفی را پنهان کند، در نهایت نیز آشکار خواهد شد. او ممکن است یک گوشه لبش را جمع کند (تحقیر). اگر فردی را دیدید که یکی از این احساسات منفی را نشان می دهد، احتمالا زمان تغییر محیط یا موضوع مکالمه است.

جهت ثبت دیدگاه کلیک کنید

دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ادامه مطالعه

 

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.