ارتباط با ما در

رییس دفتر دادستان کل کشور

اعزام هیئت ویژه دادستانی به خوزستان برای اسماعیل بخشی

منتشر شده

رییس دفتر دادستان کل کشور از حضور هیئت ویژه کارشناسی دادستانی کل کشور در خوزستان برای بررسی ادعای اسماعیل بخشی خبر داد.

علی اکبر بختیاری در این باره اظهار کرد: با توجه به دستور رئیس محترم قوه قضاییه به منظور بررسی شایعات و ادعاها درباره شکنجه یکی از کارگران بازداشتی شرکت نیشکر هفت تپه، هیئت کارشناسی ویژه از سوی دادستان کل کشور تعیین شد و امروز برای رسیدگی به موضوع در استان خوزستان حضور دارند.

همچنین روز گذشته حسام‌الدین آشنا مشاور رئیس‌جمهوری در کانال تلگرامی خود نوشت: « با دستور صریح رئیس جمهور رسیدگی به ادعای خشونت علیه فرد بازداشتی با سرعت و دقت انجام خواهد شد.»

اسماعیل بخشی یکی از کارگران بازداشتی شرکت نیشکر هفت تپه اخیرا مدعی شده که در دوران بازداشت، مورد شکنجه قرار گرفته است و از وزیر اطلاعات خواسته بود به این موضوع رسیدگی کند.

از سوی دیگر علیرضا رحیمی عضو هیات رییسه فراکسیون امید در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: «عصر امروز (۱۸ دی) جلسه کمیسیون ⁧ امنیت ملی⁩ برای رسیدگی به ادعاهای آقای ⁧ اسماعیل بخشی⁩ و کارگران ⁧ هفت تپه  با حضور مقامات ارشد ⁧ وزارت اطلاعات ⁩ برگزار می شود. ‏به‌رغم برخی نظرها، همچنان در تلاشیم ترجیحاً آقای بخشی به نمایندگی از کارگران در جلسه حضور یابد.»

 

جهت ثبت دیدگاه کلیک کنید

دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ادامه مطالعه

 

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.