ارتباط با ما در

محمود واعظی:

قیمت اجناسی که بی‌جهت افزایش یافته است باید پایین بیاید

محمود واعظی در پاسخ به این پرسش  که چرا قیمت اجناس در بازار با کاهش قیمت دلار کاهش پیدا نکرده است و آیا این انتظار مردم برای کاهش قیمت ها انتظار به جایی است، اظهار کرد: این حرف درست است و ما این حق را به مردم می‌دهیم و خودمان هم بر این باور هستیم.

منتشر شده

جامعه ایرانی– رییس دفتر رییس جمهور با بیان این که این حق را به مردم می‌دهیم که انتظار داشته باشند با کاهش قیمت دلار، قیمت اجناس هم کاهش یابد، گفت‌: رییس جمهور، وزیر صنعت را مامور کرده است تا کاهش قیمت ها را دنبال کند.

محمود واعظی در پاسخ به این پرسش  که چرا قیمت اجناس در بازار با کاهش قیمت دلار کاهش پیدا نکرده است و آیا این انتظار مردم برای کاهش قیمت ها انتظار به جایی است، اظهار کرد: این حرف درست است و ما این حق را به مردم می‌دهیم و خودمان هم بر این باور هستیم. هفته‌ گذشته رییس جمهور ، وزیر صنعت، معدن و تجارت را مامور کرد تا این کار را دنبال کند. سازمان حمایت از مصرف کننده نیز در این زمینه  مسئولیت دارد.

وی همچنین گفت‌: در هفته‌ گذشته تا به حال هم از مردم و هم از اصناف می شنویم که قیمت ها آرام آرام پایین می‌آید. متاسفانه وقتی جنسی می‌خواهد گران شود، مردم برای خرید آن هل می زنند و شیب گرانی زیاد می‌شود، اما کاهش قیمت آرام آرام صورت می‌گیرد.

رییس دفتر رییس جمهور در ادامه‌ خاطر نشان کرد: چهار تولید کننده لوازم خانگی اعلام کرده‌اند که پانزده درصد کاهش قیمت دارند و در مورد آجیل و خشکبار هم گفته می‌شود که قیمت ها کاهش داده می‌شود. ما معتقد هستیم قیمت اجناسی که بی جهت بالا رفته است باید پایین بیاید. ما با شما هم عقیده هستیم.

جهت ثبت دیدگاه کلیک کنید

دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ادامه مطالعه

 

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.