ارتباط با ما در

تصویب بسته حمایتی اتحادیه اروپا از ایران تکذیب شد

خبر کذب خبرگزاری صداوسیما به نقل از موگرینی

دستورکار سران اروپا در نشست روزهای پنج‌شنبه و جمعه بحران پناه‌جویان، برگزیت  مسائل امنیتی و دفاعی بوده و بر اساس گزارشی که از این نشست در سایت شورای اروپایی منتشر شده، هیچ بحثی از ایران نبوده و بیانه‌ای هم در مورد کشورمان صادر نشده است.

منتشر شده

جامعه ایرانی– از روز گذشته خبری به نقل از خبرگزاری صداوسیما در رسانه‌های داخلی دست‌به‌دست می‌شود مبنی بر اینکه اتحادیه اروپا بسته حمایتی از ایران را در راستای برجام به تصویب رسانده اما نگاهی به دستورکار نشست سران اروپا نشان می‌دهد که این خبر کاملاً کذب است.

بر اساس خبر خبرگزاری صداوسیما فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرده که این اتحادیه در حاشیه نشست دو روزه سران خود در بروکسل بسته حمایتی از ایران در راستای برجام را با ۲۸ رأی به تصویب رسانده‌اند.

این در حالی است که دستورکار سران اروپا در نشست روزهای پنج‌شنبه و جمعه بحران پناه‌جویان، برگزیت  مسائل امنیتی و دفاعی بوده و بر اساس گزارشی که از این نشست در سایت شورای اروپایی منتشر شده، هیچ بحثی از ایران نبوده و بیانه‌ای هم در مورد کشورمان صادر نشده است.

خبر کذب خبرگزاری صداوسیما اما هنوز در رسانه‌های داخلی در حال دست‌به‌دست شدن است.

 

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.