ارتباط با ما در

«ریحانا» با برند «جواهری حسن زاده» در هفته مد پاریس

ریحانا، سوپراستار مطرح بین‌المللی، برای حضور در هفته مد پاریس، برند «جواهری حسن زاده» را برگزید.

منتشر شده

ریحانا، Rihanna خواننده، ترانه سرا، بازیگر، مدل، تاجر و فعال اجتماعی مطرح بین‌المللی با انتخاب و پوشش جواهراتی از برند «جواهری حسن زاده» در هفته مد پاریس ۲۰۲۴ در مقابل علاقه‌مندان هنر مد و عکاسان قرار گرفت.

هفته مد پاریس، به عنوان پلتفرمی مطرح، برای ارائه هنر و خلاقیت در عرصه مد شناخته شده است. طراحی‌ها ، تأثیرات فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی و ابتکاراتی که در هفته مد پاریس به نمایش گذاشته می‌شوند، تاثیری عمیقی بر بر روی شیوه‌ها و سلیقه مردم جهان و در کل فرهنگ جهانی دارد. همچنین این رویداد به‌عنوان مرجعی مطرح برای پیش‌بینی ترند‌های مد و تعیین طراحی‌های آتی نیز شناخته می‌شود. طراحان مد و برندهای مطرح از این فرصت بهره می‌برند تا مجموعه‌های جدید و نام خود را در سطح جهانی معرفی و مطرح سازند.

«جواهری حسن‌زاده» تاکنون برای معرفی محصولات، توانایی‌ها و نوآوری‌های خود در عرصه صنعت جواهرات، علاوه بر شرکت در این رویداد، در دو دوره گذشته جشنواره فیلم ونیز، هفتاد و ششمین دوره جشنواره فیلم کن، مت گالا ۲۰۲۳ و نود و پنجمین دوره اسکار، نیز شرکت کرده است.

«جواهری حسن‌زاده»، با حدود یک سده سابقه از مهم‌ترین و معتبرترین نام‌های تجاری ملی و بین‌المللی در صنعت جواهر و طلا به شمار می‌رود. بازار بزرگ تهران در ایران و شهر لندن در کشور انگلستان، مراکز فعال این جواهری در فروش و ارائه خدمت به مشتریان وفادار خود هستند.

 

اینستاگرام:

@hassanzadeh_jewelry

جهت ثبت دیدگاه کلیک کنید

دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ادامه مطالعه

 

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.