ارتباط با ما در

استفاده از گوگل ادز در ایران چه شیوه ای دارد؟

گوگل ادز سیستم تبلیغاتی گوگل است که به کمک سایت‌های اینترنتی، بهتر بتوانند خدمات خود را به کاربران معرفی کنند. استفاده از گوگل ادز در ایران نیز رواج دارد. این شیوهٔ تبلیغاتی در گوگل، نسبت‌به سایر روش‌های تبلیغاتی بسیار مؤثرتر عمل می‌کند و هزینهٔ انجام آن نیز توجیه اقتصادی دارد.

منتشر شده

گوگل ادز سیستم تبلیغاتی گوگل است که به کمک سایت‌های اینترنتی، بهتر بتوانند خدمات خود را به کاربران معرفی کنند. استفاده از گوگل ادز در ایران نیز رواج دارد. این شیوهٔ تبلیغاتی در گوگل، نسبت‌به سایر روش‌های تبلیغاتی بسیار مؤثرتر عمل می‌کند و هزینهٔ انجام آن نیز توجیه اقتصادی دارد.

از گوگل ادز به‌عنوان سیستم تبلیغات کلیکی نیز یاد می‌شود. این بدان معناست که هزینهٔ تبلیغات زمانی از شما گرفته می‌شود که کاربر بر روی لینک تبلیغ‌شده کلیک کند و وارد سایت هدف شود. به‌این‌ترتیب به ازای هر کلیک، هزینهٔ آن از شما گرفته می‌شود که این مورد یکی از ویژگی‌های خوب تبلیغات در گوگل است. امتیاز دیگری که تبلیغات گوگل ادز دارد، این است که کاربران درهرصورت تبلیغ شما را مشاهده می‌کنند، بنابراین اگر در لحظه برای ورود به سایت شما اقدام نکنند، تبلیغ شما در ذهن آن‌ها می‌ماند و درصورتی‌که روزی به خدمات یا محصولات شما نیاز پیدا کنند، به‌راحتی می‌توانند وارد سایت شما شوند.

با ما همراه باشید تا دربارهٔ اهمیت استفاده از گوگل ادز برای سایت‌های ایرانی بیشتر بدانید:

چرا استفاده از گوگل ادز برای سایت‌های ایرانی مهم است؟

استفاده از گوگل ادز در ایران به شیوهٔ تبلیغاتی پرکاربردی تبدیل شده‌است که در بین سایت‌های ایرانی بسیار محبوبیت دارد. مدیران سایت‌های ایرانی بر این باورند که تبلیغات در گوگل توانسته است خدمات و محصولات آنان را به شیوه‌ای مؤثرتر به سایر کاربران ایرانی معرفی کند. از طرفی هزینهٔ تبلیغات در گوگل ادز قابل تنظیم است و هر سایتی می‌تواند با هر میزان مبلغی که در توان دارد، به رقابت با سایر سایت‌ها بپردازد.

تبلیغات کلیکی گوگل توانسته است در نرخ فروش سایت‌های ایرانی تأثیر زیادی بگذارد و نرخ فروش و تعامل کاربران را بالاتر ببرد. به‌علاوه گوگل ادز از قابلیت تنظیم مکان برخوردار است. این بدان معناست که سایت‌های ایرانی در زمان تبلیغ می‌توانند نقطهٔ جغرافیایی ایران را انتخاب کنند که این انتخاب ۱۰۰% به نفع آنان خواهد بود، چراکه تبلیغات درخواستی منحصراً به کاربران ایرانی نمایش داده می‌شود.

گفتنی است که قابلیت استفاده از گوگل ادز در ایران برای تنظیم منطقه در نقطه‌ای خاص وجود دارد. این مورد به‌عنوان امتیازی فوق‌العاده برای کسب‌وکارهای کوچک محلی در نظر گرفته می‌شود، زیرا برخی از کسب‌وکارهستند که حیطهٔ فعالیت آن‌ها در شهر یا روستای خاصی از ایران است و تبلیغات انحصاری برای آن منطقه برای آن‌ها بسیار کارآمدتر از تبلیغات در کل ایران است.

از دیگر مزایای تبلیغات کلیکی برای کسب‌وکارهای ایرانی می‌توان به فروش در لحظه اشاره کرد. برخلاف سایر روش‌های تبلیغاتی که بیشتر جنبهٔ معرفی برند و محصولات را دارد و مخاطب ممکن است بعداً از آن‌ها استفاده کند، تبلیغات گوگل ادز کاربر را مستقیماً به صفحه خرید محصول ارجاع می‌دهد که این مورد می‌تواند نرخ فروش را افزایش دهد. با مزایای بیان‌شده، استفاده از گوگل ادز برای کسب‌وکارهای ایرانی بسیار مهم به‌نظر می‌رسد.

آیا دسترسی به گوگل ادز برای کاربران ایرانی فراهم است؟

ازآنجایی‌که گوگل یک شرکت آمریکایی است، برخی از دسترسی‌های خود را برای کاربران ایرانی محدود کرده‌است، بنابراین امکان استفاده از گوگل ادز در ایران برای سایت‌های ایرانی به‌صورت مستقیم وجود ندارد، اما این بدان معنا نیست که کاربران ایرانی باید با مزایای فوق‌العاده گوگل ادز خداحافظی کنند و نتوانند از تبلیغات کلیکی گوگل استفاده کنند. سه‌ راه برای استفاده از گوگل ادز برای کاربران ایرانی وجود دارد:

  • راه‌حل اول

می‌توانید از اقوام و بستگانی که در خارج از کشور سکونت دارند، درخواست کنید که تبلیغات کیکی گوگل را برای شما انجام دهند. به‌این‌ترتیب به‌راحتی می‌توانید سایت خود را در گوگل تبلیغ کنید و از رقیبان خود پیشی بگیرید.

  • راه‌حل دوم

استفاده از VPN راه‌حل دیگری است که از طریق آن می‌توانید برای تبلیغات در گوگل آماده شوید. توجه داشته باشید که IP منطقه را در یک کشور خاص تنظیم کنید تا با مشکلی روبه‌رو نشوید.

  • راه‌حل سوم

با این‌که استفاده از دو روش قبلی خوب به نظر می‌رسد، اما استفاده از آنان با کمی ریسک همراه است، زیرا تنظیم درخواست برای تبلیغات در گوگل با مراحلی همراه است که نیاز به دانش و تخصص خاصی دارد. درصورتی‌که این موارد با دانش قبلی در تبلیغات گوگل اعمال نشود، استفاده از تبلیغات کلیکی کاملاً ناکارآمد خواهد بود. مورد دیگر این‌که پیدا کردن و تنظیم کردن IP ثابت کمی دشوار است و کوچک‌ترین اشتباه در تنظیم آن می‌تواند سبب حذف اکانت شما در گوگل ادز شود، بنابراین بهترین و مطمئن‌ترین راه‌حل برای استفاده از گوگل دز، کمک گرفتن از سایت‌های ارائه‌دهندهٔ خدمات گوگل است.

بهترین سایت دریافت خدمات از گوگل ادز

وی دیجیتال مارکتینگ یکی از بهترین سایت‌های ارائه‌کنندهٔ خدمات به کاربران ایرانی است که با کمک آن، استفاده از گوگل ادز در ایران به‌راحتی ممکن است. این سایت با همراهی تعدادی از کارشناسان ماهر، به شما کمک می‌کند تا بهترین تبلیغ را در مقایسه با رقبای خود ارائه دهید. کارشناسان تیم وی دیجیتال مارکتینگ با استفاده از تجربه و تخصص خود، در ابتدا سایت شما را برسی می‌کنند تا در صورت وجود کوچک‌ترین مشکلی، به شما هشدار دهند و آن را رفع کنند. بعدازآن، به بررسی کسب‌وکار شما می‌پردازند تا براساس آن، یک کلمهٔ کلیدی پربازده برای تبلیغات در گوگل به شما ارائه دهند.

اهمیت استفاده از یک کمپین تبلیغاتی خوب در گوگل، آنقدر زیاد است که گوگل براساس آن تبلیغات شما را امتیازبندی می‌کند و بر همان اساس، جایگاه نمایش تبلیغ شما را مشخص می‌کند، بنابراین انجام این کار تخصصی از عهدهٔ هرکسی ساخته نیست و باید به‌دقت انجام شود.

گروه وی دیجیتال مارکتینگ تمام تلاش خود را می‌کند تا کمپین تبلیغاتی شما بهترین امتیاز را از گوگل بگیرد. همچنین پنلهای مختلفی از طریق این سایت در اختیار شما قرار می‌گیرد تا براساس بودجهٔ مدنظر خود، بتوانید از تبلیغات کلیکی گوگل استفاده کنید.

سخن پایانی

استفاده از گوگل ادز در ایران برای سایت‌های ایرانی با کمک گرفتن از وی دیجیتال مارکتینگ به‌راحتی امکان‌پذیر شده‌است. فقط کافی است که درخواست خود را مبنی‌بر تبلیغات در گوگل در این سایت ثبت کنید. کارشناسان این تیم در کمترین زمان ممکن، درخواست شما را بررسی کرده و بهترین کمپین تبلیغاتی را در اختیار شما قرار می‌دهند و درخواست شما را در گوگل ادز ثبت می‌کنند. آیا تابه‌حال از تبلیغات کلیکی گوگل استفاده کرده‌اید؟

جهت ثبت دیدگاه کلیک کنید

دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ادامه مطالعه

 

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.