ارتباط با ما در

امید آصفی معتبرترین جایزه حوزه فارکس را دریافت کرد!

امید آصفی یکی از بزرگان فارکس جهان است که فعالیت خود را از سال ۲۰۰۴ آغاز کرده؛ اما در چند سال گذشته، به‌واسطه پیشرفت فوق‌العاده‌ای که داشته، توانسته نام خود را در ببین بهترین معامله گران و سرمایه گزاران بازار فارکس در جهان معرفی کند.

منتشر شده

نمایشگاه فارکس اکسپو دبی که بزرگ‌ترین رویداد مربوط به حوضه سرمایه گذاری در بازار‌های مالی است که امسال نیز در آخرین روزهای مهرماه ۱۴۰۱ برگزار شد. در این فستیوال امید آصفی، یکی از بزرگان فارکس جهان توانست همچون دوره‌های گذشته، برای کشور عزیزمان افتخار آفرینی کند و جایزه تأثیرگذارترین چهره بازارهای مالی در خاورمیانه در سال ۲۰۲۲ را کسب نماید.

جایزه تأثیرگذارترین چهره بازارهای مالی در خاورمیانه

نمایشگاه فارکس اکسپو دبی یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای خاورمیانه و آسیا است که هرساله باهدف گرد هم‌آیی بزرگان فارکس، بروکرها، سرمایه‌گذاران و تریدرها برگزار می‌شود. این نمایشگاه محلی برای آشنایی شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران فارکس با یکدیگر و ارائه آخرین تحولات فنی و دیجیتال دنیای معامله‌گری است. امید آصفی را می‌توان تنها معامله‌گر حرفه‌ای ایرانی دانست که هرساله از سوی این نمایشگاه برای شرکت در آن و سخنرانی دعوت می‌شود.

امید آصفی یکی از بزرگان فارکس جهان است که فعالیت خود را از سال ۲۰۰۴ آغاز کرده؛ اما در چند سال گذشته، به‌واسطه پیشرفت فوق‌العاده‌ای که داشته، توانسته نام خود را در ببین بهترین معامله گران و سرمایه گزاران بازار فارکس در جهان معرفی کند. او در ابتدای سال ۲۰۲۲ توانسته بود جایزه ۵۰ چهره برتر معامله‌گری در جهان را به خود اختصاص دهد. این اولین بار بود که یک فرد ایرانی موفق به دریافت چنین جایزه‌ای می‌شد و همین امر سبب شد تا نگاه‌ها به او از سال ۲۰۲۱ تغییر کند. اما نکته مهم درباره آقای آصفی این بود که امسال نیز در سال ۲۰۲۲ در حالی که نمایشگاه فارکس اکسپو دبی در سطح رقابتی‌تری برگزار می‌شد، باز هم امید آصفی بود که جایگاه خود را حفظ کرد و برای دومین سال متوانی موفق به دریافت جایزه تاثیرگذارترین چهره بازارهای مالی در خاورمیانه شود. اگر بخواهیم به لیست افتخارات امید آصفی نگاهی بی اندازیم به فهرست زیر می‌رسیم:

  • مدیرعاملی بروکر دلتا اف ایکس
  • انتخاب به‌عنوان یکی ۵۰ چهره برتر بازارهای مالی در سال ۲۰۲۲
  • انتخاب به عنوان تأثیرگذارترین چهره بازارهای مالی در خاورمیانه ۲۰۲۲
  • تأثیرگذارترین تریدر خاورمیانه در بازارهای مالی
  • مشاور و توسعه دهنده بیش از ۵ بروکر برتر جهان

امروز تمامی ایرانیان فعال در بازار فارکس به خوبی با امید آصفی آشنا هستند. او قبل از سال ۲۰۰۹ که به مدیرعاملی بروکر دلتا اف ایکس انتخاب شود، یکی از بزرگ‌ترین تریدرهای جهان بود در معاملات طلا بسیار سرشناس بود. دوران درخشش امید آصفی اما از سال ۲۰۰۹ به بعد آغاز شد. جایی که وی به مدیرعاملی دلتا اف ایکس انتخاب شد و طی ۱۳ سال کار حرفه‌ای توانست این بروکر را در جمع بهترین بروکرهای جهان قرار دهد. امید آصفی روزبه‌روز بروکر دلتا اف ایکس را توسعه داد، تاجایی که با این بروکر نیز افتخارات بزرگی را کسب کرد. بروکر دلتا اف ایکس در همین مدت کوتاه فعالیتش توانست جایزه بهترین بروکر خاورمیانه در سال ۲۰۲۱، بهترین بروکر جهان به لحاظ پشتیبانی مشتری در سال ۲۰۲۱، بهترین بروکر جهان برای تریدر ارز دیجیتال ۲۰۲۱ و … را کسب کند.

جهت ثبت دیدگاه کلیک کنید

دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ادامه مطالعه

 

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.