ارتباط با ما در

قانون جذب چقدر طول می کشد؟ (چطور سریع تر برسیم؟)

افرادی که با قانون جذب آشنا می شوند همواره این سوال بسیار مهم را مطرح می کنند که قانون جذب چقدر طول می کشد تا عمل کرده و به نتیجه برسد؟ قانون جذب تنها زمانی می تواند به نتیجه برسد که بدن و ذهن شما با کیهان هماهنگ باشد.

منتشر شده

افرادی که با قانون جذب آشنا می شوند همواره این سوال بسیار مهم را مطرح می کنند که قانون جذب چقدر طول می کشد تا عمل کرده و به نتیجه برسد؟ قانون جذب تنها زمانی می تواند به نتیجه برسد که بدن و ذهن شما با کیهان هماهنگ باشد. همه پیرامون ما به کیهان متصل است و فرکانس ارتعاشی که تولید می کنید با نتایجی که دریافت می کنید نسبت مستقیم دارد.

قانون جذب چقدر طول می کشد

قانون جذب سریع می تواند در عرض ۲۴ ساعت تا ۷ روز برای یک اتفاق کوچک نتایج خود را نشان دهد. این در حالی است که برای به وجود آمدن یک اتفاق بزرگ مثل تبدیل شدن به یک میلیونر از ۶ ماه تا ۱۰ سال زمان نیاز است.

شما باید ابتدا، اندازه آرزوها خود را مشخص کرده و سپس اقدام به تعیین مدت زمانی کنید که طول می کشد تا قانون جذب شما را به نتیجه برساند و در همین راستا در این مطلب از سایت وان جذب به عنوان بهترین سایت موفقیت و قانون جذب قصد داریم تا به بررسی این مسئله پرداخته و در مورد آن اطلاعات کاملی را به شما ارائه دهیم.

مدت زمان رسیدن به اهداف کوچک با استفاده از قانون جذب

همان طوری که بیان کردیم برای رسیدن به اهداف کوچک با استفاده از قانون جذب مدت زمان کوتاهی نیاز است و شما می توانید به اهداف خود در طی ۲۴ ساعت تا ۷ روز برسید. اهداف کوچک جز مواردی هستند که می توان با یک روتین روزمره و ساده و با طی کردن چند روز به راحتی به آن ها رسید.

مدت زمان رسیدن به اهداف متوسط با  قانون جذب

دسته دیگری از اهداف که می توانید با استفاده از قانون جذب به آن ها دست پیدا کنید، اهداف متوسط است. به صورت کلی اهداف و آرزوهای متوسط ​​به نحوی هستند که می توان به آن ها در عرض ۱ هفته تا ۶ هفته دست پیدا کرد.

از مهم ترین اهداف متوسط که در مدت زمان چند هفته ای می توان به آن ها رسید، می شود به موارد زیر اشاره کرد:

 • پیدا کردن یک شغل جدید یا ترفیع پیدا کردن در شغل
 • ایجاد یک رابطه
 • کاهش وزن
 • افزایش اندک حقوق

البته باید به این نکته توجه داشته باشید که اگر این دسته از اهداف را به تعویق بیاندازید یا اقدامات لازم را برای رسیدن به آن ها از طریق قانون جذب انجام ندهید، می توانند ماه ها یا حتی سال ها طول بکشد تا به نتیجه برسید.

مدت زمان رسیدن به اهداف بالا

در نهایت مهم ترین اهداف و لیست آرزوها مهم هستند. این دسته از اتفاقات بزرگترین اهداف، امیدها و رویاهایی هستند که به دنبال آن هستید. لازم به ذکر است بدانید که برای رسیدن به این اهداف، با استفاده از قانون جذب ممکن است از ۶ ماه تا ۱۰ سال و حتی بیشتر طول بکشد .

میلیونر شدن قطعاً به عنوان یک آرزو و هدف بسیار بزرگ شناخته می شود و به طور میانگین میلیونرها ۱۰ سال طول می کشد تا به هدف خود دست پیدا کنند.

 • از دیگر آرزوها و اهداف بزرگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • ازدواج کردن و ایجاد خانواده
 • رسیدن به موقعیت برتر در کسب و کار
 • ایجاد کسب و کار موفق شخصی

چگونه متوجه می شوید که قانون جذب کار می کند؟

پس از آن که به این سوال بسیار مهم پاسخ دادیم که مدت زمان رسیدن به اهداف مختلف با استفاده از قانون جذب چقدر است، حال باید به بررسی این مسئله بپردازیم که چگونه می توان فهمید که آیا قانون جذب به درستی کار می کند یا خیر؟

به منظور پاسخ به این سوال باید گفت که کائنات همیشه نشانه هایی خوبی را در اختیار شما قرار می دهد. این نشانه ها به شما راهنمایی می کنند که آیا در مسیر درستی برای رسیدن به خواسته های خود هستید یا در مسیر اشتباهی قرار گرفته اید.

این نشانه ها به شکل های مختلفی وجود دارند. از مهم ترین این نشانه ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رویایی و افکار شما اغلب در مورد خواسته های و آرزوهای تان است
 • شما ایده ها، افکار و تمایلات تکراری دارید
 • با هیجان زود از خواب بیدار می شوید
 • دستیابی به اهداف برای شما سریع است
 • هر روز به خواسته های خود نزدیک می شوید

هر علامتی که دریافت می کنید، نشانه بزرگی است که قانون جذب شروع به کار کرده است. نشانه نهایی کائنات این است که به خواسته های خود دست یابید و به سرعت یک هدف جدید و بزرگتر برای خود تعیین کنید. با این حال، قانون جذب زمان می برد تا خود را به صورت کامل نشان می دهد. همچنین باید بدانید که جهان همواره برای امتحان کردن شما موانعی بر سر راه تان قرار خواهد داد و راز موفقیت با استفاده از قانون جذب این است که هرگز از حرکت در مسیر خود دست نکشید.

مدت زمان قانون جذب

چگونه می توان سرعت قانون جذب را بیشتر کرد؟

روش ها و تکنیک های مختلفی وجود دارد که به شما کمک می کند تا سرعت قانون جذب را افزایش دهید. نکته مهم این است که شما می توانید از مطالب دوره های کوین ترودو که در سایت وان جذب وجود دارد برای یادگیری این آموزش ها استفاده کنید.

با این حال اگر بخواهیم شما را با مهم ترین نکات برای افزایش سرعت قانون جذب آشنا کنیم، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • یک هدف اصلی برای زندگی خود مشخص داشته باشید
 • قانون جذب زمان می برد تا به نتیجه برسد
 • برای رسیدن به هدف باید صبر خود را افزایش دهید
 • پشتکار داشتن را تمرین کرده و به هیچ عنوان تسلیم نشوید
 • ترس از شکست را ریشه کن کنید

بنابرین:

سایت وان جذب به عنوان بهترین سایت آموزش قانون جذب و متافیزیک به بررسی نحوه نتیجه گیری از این قانون پرداخته و بیان کردیم که متناسب با هر نوع از اهداف تان چقدر زمان نیاز است تا به نتیجه برسید. توجه به این نکات به شما کمک می کند تا با دید قابل قبولی نسبت به قانون جذب از آن استفاده کرده و به تمامی اهداف خود دست پیدا کنید. پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات بیشتر کتاب های قانون جذب را بخوانید که در این لینک راجع به آن صحبت شده است: https://1jazb.com/20-books-on-the-law-of-attraction

جهت ثبت دیدگاه کلیک کنید

دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ادامه مطالعه

 

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.