ارتباط با ما در

مردم به پای صندوق رای نیایند، افراد دگم پایشان به مجلس یازدهم باز خواهد شد

شیخ گفت: با نیامدن مردم به پای صندوق های رای، جنبه های سلبی به ایجابی تبدیل خواهد شد و وضعیت جامعه بسیار دشوارتر خواهد شد.

منتشر شده

حجت الاسلام والمسلمین مهدی شیخ در همایش اصلاح طلبان که در شهرستان پردیس تهران برگزار شد، گفت: اگر به جای کسانی که در دوره دهم با رای مردم به مجلس راه یافتند، افراد سخت‌گیر و دگم راهی مجلس می شدند، وضعیت به مراتب دشوارتر از امروز بود.

به گفته این نماینده اصلاح طلب مجلس دهم، محدود کردن اینترنت، بستن شبکه های اجتماعی، سخت‌گیری و دگم بودن در مورد مسائل اجتماعی و فرهنگی، برخورد دستوری با مسایل اقتصادی و تعامل نامناسب در صحنه بین المللی، جنبه های سنگینی بودند که جامعه درگیر آن می شد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تاکید کرد: اگر کسانی که این مطالبات را دارند، پای صندوق رای نیایند، افراد سخت‌گیر و دگم اکثریت مجلس را به دست می آورند.

شیخ ضمن اشاره به اینکه رای مردم، دو جنبه ایجابی و سلبی دارد، تصریح کرد: با نیامدن مردم به پای صندوق های رای، جنبه های سلبی به ایجابی تبدیل خواهد شد و وضعیت جامعه بسیار دشوارتر خواهد شد.

عضو فراکسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی همچنین گفت: متاسفانه نمایندگان مردم تهران در دوره های قبلی مجلس چون خود را ملی می‌دانستند، به حوزه انتخابی خود یعنی تهران توجه کامل نداشتند.

حجت الاسلام شیخ، علت محرومیت شهرستان های مختلف استان تهران شامل تهران، اسلامشهر، ری، شمیرانات و پردیس را ناشی از  این مسئله دانست و افزود: نمایندگان تهران در مجلس دهم با شناخت این نقیصه، رسیدگی به مسائل حوزه انتخابی خود را در کنار پرداختن به مسائل ملی، مورد توجه قرار دادند.

وی اضافه کرد: آمارها نشان می دهد، شهرستان های تهران از بسیاری جهات، محروم‌تر از برخی شهرستان ها هستند.

نماینده مردم تهران گفت: چرا شهرستان های تهران که جمعیت آنها از بسیاری استان ها بیشتر است باید از کوچکترین مسائل فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و امنیتی محروم باشند؟

حجت الاسلام شیخ ابراز امیدواری کرد که شاهد حضور پرشور و حداکثری مردم در انتخابات دوم اسفند باشیم.

جهت ثبت دیدگاه کلیک کنید

دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ادامه مطالعه

 

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.