ارتباط با ما در

روحانی از نمایشگاه دستاوردهای دولت در توسعه روستایی بازدید کرد

رئیس‌جمهور از نمایشگاه دستاوردهای دولت در توسعه زیرساخت‌های روستایی بازدید کرد.

منتشر شده

همایش دستاوردهای دولت در توسعه زیرساخت‌های روستایی با حضور رئیس‌جمهور در سالن اجلاس سران آغاز شد.

در این همایش که وزرای نفت، نیرو، راه و شهرسازی، ارتباطات و فناوری اطلاعات و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی حضور دارند علاوه بر اطلاع‌رسانی درباره عملکرد دولت در توسعه زیرساخت‌های آب و برق قرار است وزارتخانه‌هایی که در زیرساخت روستاها موثر هستند مثل وزارتخانه‌های راه و شهرسازی در زمینه راه، نفت در زمینه گازکشی، ارتباطات درباره فناوری اطلاعات و خدمات جانبی و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در زمینه خدمات درمانی و بهداشتی به روستاها گزارشی از فعالیت هایشان ارائه کنند.

براساس این گزارش، رئیس‌جمهور در حاشیه این همایش، از نمایشگاه دستاوردهای دولت در توسعه زیرساخت‌های روستایی بازدید کرد.

افتتاح پروژه های روستایی سیستان و بلوچستان

حسن روحانی در مراسم بهره برداری همزمان از چند طرح زیربنایی روستایی به صورت ویدئو کنفرانس با اعلام دستور بهره برداری از طرح های برق رسانی به ۴۶ روستا، آب رسانی به ۳۵ روستا، ۷ مرکز خدمات درمانی و بهداشتی، ۱۰۱ کیلومتر راه روستایی و دسترسی ۴۱۹ روستا اظهار داشت: آن روز که مشعل در زاهدان روشن شد، برای مردم سیستان و بلوچستان یک روز تاریخی بود که البته باید این گازرسانی به سرعت در شهرها و روستاهای این استان ادامه پیدا کند.

وی افزود: توسعه بندر چابهار کار بسیار عظیم و بزرگی برای استان سیستان و بلوچستان بوده و مشارکتی که سه کشور ایران، افغانستان و هندوستان برای توسعه و بهره برداری از این بندر اقیانوسی بسیار مهم ما شروع شده و آغاز شده کار عظیم و کار دوم بسیار مهم این استان بود.

رئیس جمهور با اشاره به راه آهن چابهار به زاهدان نیز اظهار داشت: مسئله راه آهن که امروز آغاز شده است، از چابهار به زاهدان است و به راه آهن سراسری نیز متصل خواهد شد، اقدامات بسیار بزرگ و زیربنایی و بسیار مهم برای استان سیستان و بلوچستان است؛ البته باید از همه نیروهای مسلح، نیروی انتظامی، ارتش، سپاه و بسیج هم باید تشکر کنیم که امنیت بسیار خوبی را در این استان برقرار کردند.

افتتاح پروژه های روستایی استان فارس

به گزارش مهر، رئیس‌جمهور پس از ارائه گزارش استاندار فارس از افتتاح پروژه‌های دولت در توسعه زیرساخت‌های روستاهای استان فارس، گفت: استان فارس مرکز فرهنگی و تمدنی ایران و پرچمدار تمدن باستانی ایران و مرکزی بسیار مهم برای گردشگری تاریخی و زیارتی است.

وی افزود: این استان مرکز گردشگری سلامت است و خوشبختانه مرکزیت بسیار مهمی ار لحاظ دانشگاهی، علمی و بخصوص پزشکی دارد.

روحانی تاکید کرد: ما خوشحالیم که در هفته دولت شاهد افتتاح‌ پروژهای متعدد در همه استانها بخصوص در روستاها هستیم.

جهت ثبت دیدگاه کلیک کنید

دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ادامه مطالعه

 

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.