ارتباط با ما در

دستور ویژه رهبر انقلاب به روحانی برای اهواز

امام جمعه موقت شهر اهواز گفت: با نامه ای که برای مقام معطم رهبری در بحث مشکلات اساسی آب و فاضلاب شهر اهواز ارسال شد، ایشان دستور ویژه برای رفع این مشکل به رئیس جمهور دادند.

منتشر شده

حجت الاسلام و المسلمین سید ابوالحسن حسن زاده ظهر امروز شنبه در آیین تکریم و معارفه مدیر عامل اب و فاضلاب شهر اهواز اظهار کرد: وقتی یک تیم کاری به خوبی نتیجه نمی گیرد مشکل اصلی مسئول گروه نیست بلکه ممکن است دلایل متنوعی داشته باشد.

وی افزود: بخشی از مشکل آب و فاضلاب خوزستان، زیر ساخت های فرسوده ان است.

امام جمعه موقت اهواز با بیان اینکه هزینه ای که برای توسعه بخش های مختلف در استان های دیگر با مبلغ اندکی انجام می شود در استان خوزستان به دلیل آسیب های وارده از هشت سال دفاع مقدس چندین برابر است.

حجت الاسلام حسن زاده با بیان اینکه مسئولان ما در برخی موارد خود کم کاری هایی را داشتند، بیان کرد: برخی شهرک های جدید شهر نیز نه تنها فاقد پیوست فرهنگی و محیط زیستی هستند بلکه مشکل فاضلاب نیز که از پایه ای ترین نیاز یه محله است، نیز برخوردار نیستند.

امام جمعه موقت شهر اهواز بیان کرد: در زمان بی آبی صحنه های تلخی را شاهد بودیم که کرامت انسانی را زیر پا می گذاشت.

حجت الاسلام حسن زاده تصریح کرد: ما قصد نقدهای بی پایه و اساس به دولت نداریم اما باید به نحوی کار شود که مردم ما از حداقل های نیازهایشان به عنوان شهروند پاسخ داده شود.

وی با بیان اینکه مشکلات آب و فاضلاب استان به مقام معظم رهبری گفته شده و ایشان تاکید بر حل مشکل داشتند، عنوان کرد: امیدواریم هر چه سریعتر این فرمایش رهبری توسط مسوولین دولتی محقق شود.

وی گفت: اکنون در همه شهرها اگر رفاه، آسایش و امنیت است به خاطر ایستادگی هایی بود که این استان و مردمانش انجام دادند و اکنون داشتن این مشکلات در شان مردم این استان نیست.

 

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.