ارتباط با ما در

هفته آینده؛جلسه‌ کمیسیون‌ عمران‌ درباره‌ بازسازی‌ خانه‌ سیل‌زدگان

رئیس کمیسیون عمران مجلس از جلسه این کمیسیون با ​رئیس بنیاد مسکن درباره آخرین وضعیت بازسازی خانه سیل‌زدگان خبر داد.

منتشر شده

محمدرضا رضایی‌کوچی درباره آخرین وضعیت بازسازی خانه‌های مناطق سیل‌زده، اظهار داشت: قطعاً حل مشکلات سیل‌زدگان باید در اولویت کاری دستگاه‌های اجرایی قرار گیرد و نباید با گذشت زمان موضوع سیل‌زدگان و حل مشکلاتشان به فراموشی سپرده شود.

وی با اشاره به اینکه کمیسیون عمران مجلس تاکنون جلساتی را با مسئولان ذی‌ربط در این باره برگزار کرده است، ادامه داد: کمیسیون عمران روی موضوع مسکن سیل‌زدگان بسیار جدی است و برای تسریع در بازسازی خانه‌های آنان جلسات فشرده‌ای را با مسئولان مربوطه برگزار می‌کند.

رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به پرداخت وام‌های بلاعوض و تسهیلات به سیل‌زدگان، گفت: بانک‌ها ملزم به پرداخت تسهیلات به سیل‌زدگان هستند و در صورتی که در پرداخت تسهیلات بازسازی مسکن مناطق سیل‌زده تعلل کنند، با آنان برخورد جدی می‌کنیم.

رضایی‌کوچی با تاکید بر اینکه همه تعهدات در زمینه حل مشکلات مناطق سیل‌زده باید به موقع اجرایی شود، اظهار داشت: کمیسیون عمران در هفته آینده جلسه‌ای با رئیس بنیاد مسکن جهت دریافت گزارش آخرین وضعیت بازسازی خانه سیل‌‎‌زدگان برگزار می‌کند.

 

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.