ارتباط با ما در

تنها تهیه‌کننده راضی از اکران فیلمم دررمضان هستم/فیلم گیشه نساختم

محسن علی‌اکبری تهیه‌کننده فیلم سینمایی «وکیل مدافع» با اعلام اینکه از فروش فیلمش راضی است، عنوان کرد که ماه رمضان زمان مناسبی برای اکران این اثر بوده است.

منتشر شده

محسن علی‌اکبری تهیه‌کننده فیلم سینمایی «وکیل مدافع» به کارگردانی مشترک سلمی بابائی و ونداد دوشن درباره نحوه اکران این فیلم گفت: یکی از بهترین زمان‌های اکران مربوط به ماه رمضان می‌شود چون مردم به دلیل گرمای هوا بیشتر شب‌ها خارج از منزل هستند و به تماشای فیلم‌ها می‌نشینند. از سوی دیگر ما فکر کردیم «وکیل مدافع» با حال و هوای ماه رمضان همسو است و آن سلامتی که مردم در آثار سینمایی به دنبالش هستند در این فیلم جاری است و با آسایش خیال می‌توانند در کنار اعضای خانواده به تماشای این فیلم بنشینند.

وی افزود: هرچند برخی عنوان می‌کنند این بازه زمانی، فصل مناسبی برای نمایش آثار نیست و ممکن است به چنین فیلم‌هایی لطمه بخورد ولی من تجربه فروش خوب یکی از فیلم‌هایم را در ماه رمضان داشته‌ام اتفاقاً به نظرم ماه مبارک رمضان زمان مناسب برای اکران فیلم‌هایی مثل «وکیل مدافع» است چون در این زمان انسان به خدا نزدیک می‌شود و این موضوع با فضای فیلم ما تطابق دارد.

علی‌اکبری با اشاره به فروش «وکیل مدافع» اظهار کرد: با توجه به اینکه فیلم ما در هفته اول اکران است فروش «وکیل مدافع» طبق پیش‌بینی‌های ما بوده و ما از این فروش راضی هستیم و امیدواریم در هفته دوم بتوانیم به فروش خوبی برسیم.

این تهیه‌کننده اظهار کرد: «وکیل مدافع» فیلم گیشه نیست ضمن اینکه ما فیلم مبتذل نساختیم و دوست نداشتیم به هر قیمتی پول درآوریم و این پول را به داخل خانواده‌هایمان ببریم. قرار نیست به هر قیمتی مردم را بخندانیم و نباید برای این منظور به بی غیرتی برسیم و مسیر را اشتباه برویم.

وی تأکید کرد: من عاشق سینمای طنز هستم اما سینمای طنز من «کتاب قانون» یا «همیشه پای یک زن در میان است» است. بنابراین نباید به هر قیمتی هر جمله سخیفی را در سینما ترویج کنیم همین امر باعث می‌شود در آینده مطالب دیگری از ما طلب شود، آیا ما می‌توانیم ادامه این جمله‌های سخیف و خنده‌های ناشی از آن را هم تأمین کنیم؟

علی‌اکبری در پایان تصریح کرد: فکر می‌کنم من تنها تهیه‌کننده‌ای هستم که از اکران فیلمم در این بازه زمانی راضی هستم. با آغاز پخش تیزرهای تلویزیونی امیدوارم بتوانیم به فروش بهتری هم برسیم.

 

آخرین اخبار

در معاملات بازار آزاد تهران؛

قیمت سکه امروز چهارم خرداد۹۸ به ۴میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسید

یورو نیوز خبر داد؛

پمپئو برای مذاکره درباره ایران به اروپا برمی‌گردد

رکورد «منفی» که لیگ هجدهم برجای گذاشت/ خشکسالی به گل‌های لیگ رسید

تصمیم جدید برای واردکنندگان/ واردات بدون انتقال ارز همچنان ممنوع

معاون توانیر:

تابستان امسال خاموشی برق در کشور نخواهیم داشت

یک جهانگرد هرمزگانی با شتر به دور دنیا می‌رود

دارویی تلخ برای نگاهداشت حافظه جمعی ایرانیان

کمک بازار برای بازشدن گیت ناصرخسرو/محدودیت بازدید از شمس العماره

فرانسوی‌ها دیگر علاقه چندانی به مطالعه ادبیات ندارند

شب گردی در تهران؛ از افطار تا سحر

شروط عجیب هم‌خانگی در سایت‌های آگهی

در حسینیه امام خمینی (ره)؛

مراسم سوگواری امام علی(ع) با حضور رهبر معظم انقلاب برگزار شد

مدارس لوکس در تهران؛ از اردوی فرانسه تا آموزش یوگا و شنا

معاون وزیر صمت خبر داد؛

گرانفروشی ۴ خودروساز به تعزیرات حکومتی گزارش شد

توضیح وزارت امور خارجه درباره دیدار ظریف با یک سناتور آمریکایی

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.