ارتباط با ما در

از سوی مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان؛

چگونگی برگزاری امتحانات مدارس سیل‌زده خوزستان تشریح شد

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: برای کمک به دانش آموزان مناطق سیل زده، امتحانات نهایی پایانی نوبت دوم علاوه بر خرداد و شهریور در «تیر یا مردادماه» نیز برگزار می شود.

منتشر شده

محمد تقی زاده اظهار کرد: به استناد رأی صادره در نوزدهمین جلسه کمیسیون معین شورای عالی آموزش و پرورش، برای کمک به دانش آموزان سیل زده امتحانات پایانی نوبت دوم علاوه بر خرداد و شهریور در تیر یا مردادماه نیز برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: بر اساس مصوبه این کمیسیون دانش آموزان پایه‌های دوازدهم و سوم متوسطه نظری می‌توانند بنا به تمایل و آمادگی خود در هر یک از نوبت‌های خرداد، «تیر یا مرداد» و شهریور در امتحانات پایانی مذکور شرکت کنند و نمره این امتحان در ستون خرداد ماه کارنامه این دانش آموزان درج می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان تصریح کرد: برای دانش آموزان پایه‌های دوازدهم و سوم متوسطه نظری این امکان فراهم شده است که بنا بر آمادگی نسبت به تعداد عناوین درسی امتحانی و تقسیم آنها در خرداد، «تیر یا مرداد» و شهریورماه تصمیم گیری کنند، ولی اگر از آن درس نمره قبولی گرفتند، دیگر آن ماده درسی امتحانی برایشان در نوبت‌های بعدی تکرار نخواهد شد.

تقی زاده اضافه کرد: همچنین در کمیسیون معین شورای عالی آموزش و پرورش مصوب شده است که ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها موظف هستند در صورت آمادگی و تمایل دانش آموزان به شرکت در امتحانات خرداد با بسیج کلیه امکانات خود زمینه برگزاری امتحانات نهایی در شهرستان محل سکونت یا نزدیک ترین محل به زندگی دانش آموزان را فراهم آورند.

وی گفت: کمیسیون معین شورای عالی آموزش و پرورش ضمن ایجاد فرصت برای آماده شدن دانش آموزان مناطق سیل زده برای شرکت در امتحانات نوبت دوم سایر پایه‌های دوره تحصیلی، این اختیار را به استان‌های درگیر سیل داده است که متناسب با شرایط منطقه امتحانات پایانی را در فاصله زمانی اول خرداد ماه تا ۳۱ تیرماه برگزار کنند همچنین در استان‌های گرمسیر مثل خوزستان امکان برگزاری دو هفته زودتر ارزشیابی پایانی نوبت دوم وجود دارد.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان یادآور شد: نواحی چهار گانه اهواز و شهرستان‌های باوی، کارون، حمیدیه، سوسنگرد، هویزه، بستان، شوش، شاوور، شادگان و شوشتر از مناطقی هستند که ارزشیابی در آنها بر اساس رأی نوزدهمین جلسه کمیسیون معین شورای عالی آموزش و پرورش انجام می‌شود.

 

آخرین اخبار

در معاملات بازار آزاد تهران؛

قیمت سکه امروز چهارم خرداد۹۸ به ۴میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسید

یورو نیوز خبر داد؛

پمپئو برای مذاکره درباره ایران به اروپا برمی‌گردد

رکورد «منفی» که لیگ هجدهم برجای گذاشت/ خشکسالی به گل‌های لیگ رسید

تصمیم جدید برای واردکنندگان/ واردات بدون انتقال ارز همچنان ممنوع

معاون توانیر:

تابستان امسال خاموشی برق در کشور نخواهیم داشت

یک جهانگرد هرمزگانی با شتر به دور دنیا می‌رود

دارویی تلخ برای نگاهداشت حافظه جمعی ایرانیان

کمک بازار برای بازشدن گیت ناصرخسرو/محدودیت بازدید از شمس العماره

فرانسوی‌ها دیگر علاقه چندانی به مطالعه ادبیات ندارند

شب گردی در تهران؛ از افطار تا سحر

شروط عجیب هم‌خانگی در سایت‌های آگهی

در حسینیه امام خمینی (ره)؛

مراسم سوگواری امام علی(ع) با حضور رهبر معظم انقلاب برگزار شد

مدارس لوکس در تهران؛ از اردوی فرانسه تا آموزش یوگا و شنا

معاون وزیر صمت خبر داد؛

گرانفروشی ۴ خودروساز به تعزیرات حکومتی گزارش شد

توضیح وزارت امور خارجه درباره دیدار ظریف با یک سناتور آمریکایی

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.