ارتباط با ما در

وزیر بهداشت:

برای اداره بیمارستان‌ها با مشکل رو به رو هستیم

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره افزایش تعرفه‌های پزشکی در بخش خصوصی گفت: تعرفه‌ها مشخص است و تاکنون هم تغییری نکرده است.

منتشر شده

جامعه ایرانی – سید حسن قاضی‌زاده‌ هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره افزایش تعرفه‌های پزشکی در بخش خصوصی به بهانه افزایش تورم گفت: اگر مردم مشاهده کردند در بیمارستانی از تعرفه هایی که تعیین شده، تخلفی صورت گرفته لازم است که با  ۱۹۰ تماس بگیرند و مورد را اعلام کنند تا پیگیری شود.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکید کرد: تعرفه‌ها مشخص است و تاکنون هم تغییری نکرده است.

وی خاطرنشان کرد: البته ما گله‌مندیم و متعقد هستیم دولت هرچه سریع‌تر در این زمینه باید تجدیدنظر کند؛ زیرا شرایط با اول سال بسیار متفاوت  است و بیمارستان‌های خصوصی و دولتی هزینه نگهداری و اداره‌شان تغییر کرده است.

وی تاکید کرد: در این خصوص بحث سر دستمزد نیست؛ دستمزدها  را نمی‌خواهد افزایش دهند، بلکه مسئله اصلی  اداره بیمارستان‌ها در هر دو بخش خصوصی و دولتی است که با مشکل مواجه شده است.

وی درباره اینکه برخی از دندان‌پزشکان به بیماران خود اعلام می‌کنند مواد اولیه ندارند و آن‌ها را به سایر پزشکان و مراکز ارجاع می‌دهند و درمان فرد را نیمه رها می‌کنند؛ عنوان کرد: من گزارش جدیدی در این مورد دریافت نکرده‌ام، البته مواد اولیه دندان‌پزشکان افزایش قیمت پیدا کرده است.

قاضی‌زاده هاشمی خاطرنشان کرد: درباره افزایش قیمت‌ها هم باید گفت، به دلیل اینکه در بخش دندان‌پزشکی فقط برای ۲۵ قلم حمایت بیمه‌ای داریم، برای ۱۰۰ قلم  از ۱۲۵ قلم خدماتی که ارائه  می‌شود حمایت بیمه‌ای نیست و تعرفه ثابتی هم وجود ندارد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکید کرد: ممکن است اتفاقی افتاده باشد که باید پیگیری شود.

جهت ثبت دیدگاه کلیک کنید

دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ادامه مطالعه

 

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.