ارتباط با ما در

در برنامه حالا خورشید مطرح شد:

روایت فروغی از اختلافات شبکه ۳ با فردوسی‌پور

فروغی درخصوص حواشی برنامه ۹۰ گفت: آقای فردوسی پور کارمند صدا و سیما است. در قرار داد ایشان آمده که مصاحبه ایشان باید با هماهنگی سازمان صدا و سیما باشد.

منتشر شده

جامعه ایرانی– پس از شش ماه از انتصاب علی فروغی مدیر جوان شبکه سوم سیما او در برنامه حالا خورشید حاضر شد و به سئوالات رضا رشیدپور و مردم پاسخ داد. رشید پور در ابتدای این برنامه گفت بهترین ملاک سنجش عملکرد«علی فروغی» استقامت ایشان در برابر فشارهاست که ستودنی است و با حمایت مدیر شبکه سوم سیما، برنامه حالا خورشید با رویکرد انتقادی ادامه پیدا کرد و مقاومت ایشان شایسته تقدیر است.

فروغی با اشاره به سوابق تحصیلی و کاری خود در صدا و سیما گفت: باید بدانیم که در شش ماه و هفت ماه چه کارهایی انجام داده‌ایم و بهترین روش بررسی عملکرد شبکه سوم سیما، خروجی این شبکه در شش ماه گذشته است.

در شبکه سه  از شجاعت، شفافیت، آوردن جوانان و توجه به خانم‌ها دریغ نداشتیم

فروغی در ادامه گفت: ما در شش هفت ماه چند مسئله اصلی را به عنوان راهبرد خودمان معرفی کردیم و در شبکه سه به یک شجاعت رسانه ای قائل بودیم و یک شفافیت. این را هم بگویم چقدر مهم است با مردم حرف بزنیم چرا مسئولان اینکار را نمی‌کنند.  مردم حق دارند برایشان سئوال پیش می‌آید و مردم خودمان را ببیند و مسائل امان حل می شود. حتما در شبکه سه ایستاده‌ایم. شبکه سه به صورت شفاف به مسائل می‌پردازد. مثلا در برنامه بدون توقف مسئله حجاب به صورت شفاف مطرح شد.

او در ادامه اشاره کرد : در شبکه سه جوانان کمتر حضور داشتند. چرا دخترها را در شبکه سه نمی‌بینیم. ما کاملا دخترونه را راه انداختیم. ایجاد برنامه شاخص بسیار کار سختی است. ما بسیار دشمنان مهربانی داریم و ۲۸۰ شبکه فارسی زبان برایمان دست کردند و فی سبیل‌الله برنامه درست می‌کنند.

وی در مورد حضور ستارگان سینما در تلویزیون گفت : اجرای محمدرضا گلزار هفته به هفته دارد بهتر می‌شود. ما در این مدت از شجاعت و شفافیت و آوردن جوانان و توجه به خانم‌ها و دختران دریغ نداشتیم.

پایان دلدادگان خوب نبود و خانم بهرام نباید کار را زمین می‌گذاشتند

مدیر  شبکه سوم سیما در ادامه با اشاره به پایان سریال دلدادگان گفت : پایان این سریال پایان خوبی نبود. خانم پانته‌آبهرام  به خاطر اختلاف مالی نیامدند و حق دارند مطالبه کنند اما کار را  نباید زمین می‌گذاشتند و به نظر کار درستی نیست. این اتفاق در پروژه های دیگر هم افتاده است. منوچهر هادی و ایرج محمد خودشان پست گذاشتند  و مسائل را تشریح کردند. سریال دلدادگان به هیچ عنوان سانسور نشد و دقیقه ۹۰ بازیگر نیامد و مجبور شدند پایان سریال را عوض کنند ما خودمان هم ناراحت هستیم. این اتفاق نباید باب شود شصت قسمت سریال به خاطر چنین اتفاقی این اتفاق نیفتد.

فروغی در ادامه گفت : مشکل مالی در کشور جدی است و در صدا و سیما هم همینطور است.ما اشتباه زیاد داشتیم. از برنامه حالا خورشید شروع کنیم. یک فیلمی برایمان فرستاده شد، شما یک مهمانی آوردید که نباید به برنامه می‌آمد.

زمستان پر مخاطبی در شبکه سوم سیما خواهیم داشت

مدیر شبکه سه به اشاره به اینکه از استمراربرنامه‌هایی که مخاطب ندارد استفاده نمی‌کنیم گفت: وجود برخی ایرادها را می‌پذیریم.در آخرین نظرسنجی سازمان، شبکه سه با اختلاف ۱۴ درصد  از شبکه دوم برگزیده شده بالاتر است. شبکه سه، شبکه برتر بوده و  از مردم ممنون هستم.  برای ما لذت بخش است و چقدر مایه انگیزه است.  مسابقاتی که روی آنتن داریم مخاطبان فراوانی دارند. ما در زمستان شب‌هایمان پر مخاطب خواهد شد. علیخانی دارد مسابقه استعدادیابی می‌سازد و خیلی هم امیدواریم. «حالا مهتاب» که شما (رشیدپور) آنرا اجرا خواهید کرد یک مجله سیاسی اجتماعی پر مخاطب خواهد بود.

هفت را افخمی اجرا خواهد کرد

فروغی در ادامه اشاره کرد: آقای افخمی برنامه هفت را  اجرا خواهند کرد. انشا الله یک هفت جدی خواهیم داشت.  ما برای فصل زمستان دو تا سریال بسیار عالی داریم. یک کار خوبی عزیز اله حمیدنژاد دارد و سریال دیگری که  همایون اسعدیان آنرا خواهند ساخت. یک برنامه استعدادیابی فوتبال هم داریم  شب‌هایمان را با شما احسان،  گلزار برگزار خواهیم کرد و  یک مجموعه مستند جذاب هم داریم. بیبیندگان شبکه سه می‌توانند سایر شبکه ها را حذف کنند.

عادل باید با هماهنگی ما مصاحبه می‌کرد

مدیر شبکه سه در ادامه درباره برنامه نود گفت: این برنامه ماجرای پیچیده‌ای ندارد بلکه ماجرای ساده‌ای دارد. لیگ ملت‌های اروپا بود و مسابقه انگلیس و اسپانیا بسیار جذاب بود و از شبکه ورزش پخش نشد،چون بازی همزمان داشت. چون پخش رویدادهای ورزش در شبکه سوم سیما تعریف می‌شود و اگر برنامه دیگر نداشته باشیم در شبکه سوم سیما پخش خواهد شدبه همین دلیل دو هفته قبل برنامه حذف شد و نود هم شامل این اتفاق شد. در شبکه سوم سیما تصمیم کنداکتور را علی فروغی نمی‌گیرد. وزین‌ترین جلسه، شورای کنداتوراست و در آن شورا  کنداتور بسته می‌شود. آن هفته‌ای که این اتفاقات افتاد لیگ تعطیل بود. لیگ برتر تعطیل بود و مسابقه جذاب انگلیس – اسپانیا را داشتیم. گفتیم نود ساعت ۱۲ شب پخش شود، اما عادل فردوسی‌پور خودش قبول نکرد. ما یک خانواده‌یم و با خود عادل صحبت کردم. بحث‌های خانوادگی ما نباید بیرون برود. حق عادل نبود که علیه شبکه مصاحبه کند. مصاحبه درباره برنامه حتما باید با هماهنگی شبکه باشد در همه دنیا هم همین است. آقای فردوسی پور کارمند صدا و سیما است. در قرار داد ایشان آمده که مصاحبه ایشان باید با هماهنگی سازمان صدا و سیما باشد.

سریال‌های ما چندین برابر نود مخاطب دارد/ ماه عسل دوبرابر نود مخاطب دارد

کار باید حرفه‌ای روی مدارش باشد. این رسانه مهمترین رسانه جمهوری اسلامی و کشور است. عادل در همه این سال‌های روی آنتن همین تلویزیون بوده است اما اگر کار از مدارش بیرون بیاید، نمی‌شود کار کرد. خیلی از برنامه و حتی سریال‌های ما چندین برابر نود مخاطب دارد. ماه عسل دوبرابر نود مخاطب دارد. این توضیح را دادم با اینکه میل به تفسیر نداشتم. نود اگر کار روی مدارش پیش نرود به سرنوشت دلدادگان دچار می‌شود.

فروغی : خودم خواستم مسابقه پرسپولیس – السد را فردوسی‌پور گزارش کند

عدم پخش نشدن ۹۰ در یک شورای تخصصی گرفته شد.با همه این حرف ما بالاخره اهل هیاهوی رسانه‌ای و شلوغ کاری نیستیم وظیفه ما شرح صدر و صبوری است. بچه ها توضیحات را دادند و ۹۰ ادامه پیدا می‌کند. این هفته که اربعین است و هفته بعد ۹۰ پخش می‌شود. مردم از قاطعیت عقلانی و منطقی حمایت می‌کنند. بسیاری از مشکلات کشور به خاطر عدم قاطعیت است.خودم خواستم مسابقه پرسپولیس – السد خودم گفتم که آقای فردوسی‌پور گزارش کند. چون موضوع درباره ایستادن روی منطق و کار حرفه‌ای همین باشد و از ما جوانان همین را می‌خواهندکه سفت بایستیم و کار درست را انجام بدهیم.

عادل فردوسی‌پور: قرار نیست من و علی فروغی مثل هم فکر کنیم

در پایان برنامه عادل فردوسی‌پور روی خط تلفنی برنامه حضور پیدا کرد و گفت:من صحبت های شما و آقای فروغی را دیدم. بیش از بیست سال در تلویزیون حضور داشتم و فرزند رسانه هستم و مدیران مختلف از من حمایت کردند و همیشه تلاش کردم فوتبال کشورم را ارتقا دهم . اصلا قرار نیست من و علی فروغی عزیز مثل هم فکر کنیم. من در این بیست و چند سالی که در سازمان بودم دیسیپلین و اصول حرفه‌ای را رعایت کردم. این اتفاقی که جناب فروغی راجع به آن صحبت کردند باعث شد یک اختلاف نظر در مجموعه بوجود بیاید و این که بازی انگلیس- اسپانیا پخش شد تصمیمی است که من می‌توانم با آن مخالف باشم اما این تصمیم گرفته شد و کاملا قابل احترام است و به تصمیم حرفه‌ای شبکه احترام می‌گذارم وتماس تلفنی من با آقای اسماعیل زاده یک سوء تفاهم ایجاد کرد. من فکر می‌کنم در همراهی و تعامل می‌شود کاری کرد که مردم برنامه را ببینند و لذت ببرنند و دغدغه چنین چیزهایی نداشته باشند و در موردپخش برنامه‌های جدید خوشحال شدم و مردم پای تلویزیون بنشنید و ماهواره نبینند.

 

آخرین اخبار

۳۹ هزار دانشجوی غیر ایرانی در مراکز آموزشی کشور تحصیل می کنند

توزیع کارت بلیط متروی خبرنگاران از هفته جاری

جزئیات قوانین فرودگاهی و برنامه ریزی درحوزه حمل و نقل برای حج ۹۸

با موافقت مجلس؛

محیط بانان و جنگل بانان مجاز به استفاده از سلاح شدند

سازمان حمایت مصرف کنندگان

افزایش شهریه مدارس بدون تصویب کارگروه تنظیم بازار ممنوع است

نقطه ضعفی که هنوز ترمیم نشده است/ استقلال بدون مهاجم گلزن

نهایی شدن سناریوهای اصلاح ساختارشهرداری تهران/حذف ساختارهای موازی

علیخانی تشریح کرد؛

جزئیات طرح ترافیک جدید/ در حوزه حمل‌ونقل مدیر با سابقه نداریم

بازار داغ کلاهبرداران اینترنتی برای اعزام نیروی کار به خارج

ادعای حمله به ایران عملیات روانی است/تجاوزآمریکا پیگیری حقوقی شود

در حاشیه دیدار مردمی دادستان کل کشور مطرح شد

«علاءالدین» متواری است

معاون رئیس جمهور:

بانکها موسسات خیریه نیستند

صاحب علاالدین متواری است/ نمی‌دانیم چگونه از زندان فرار کرده است

جهرمی اعلام کرد؛

حمله سایبری به ایران موفق نبود/ ۳۳میلیون حمله را خنثی کردیم

وزیر نیرو:

ایرانیان، مصرف کننده ارزان‌ترین آب از طریق یارانه‌های انرژی هستند

از دست ندهید

Copyright © 2018 JamehIrani. تمامی حقوق این پایگاه مطابق قانون متعلق به جامعه ایرانی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.